PDA

Zobacz pełną wersję : Nosidło Nati



Julka
28-05-2017, 15:07
Napiszcie proszę Wasze opinie nt ergonomika Nati. Zastanawiam się nad kupieniem toddlera dla mojego trzylatka (ubrania na 104, 16 kg). Ma to sens? Czy te nosidła mają dobrze wypełnione pasy, są wygodne? Będę wdzięczna za opinie. Wcześniej nie miałam nosidła. Poza chustami, nosiłam w MT, onbu i hybrydzie.
Nosidło chciałbym zamówić ew. dzisiaj :P. Tak mnie naszło, żeby wypróbować na wakacje.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Julka
28-05-2017, 18:12
Hop :-).

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Idrilla
12-06-2017, 23:33
Mam toddlera i uwielbiam go. Super wypełnienie, fajny kapturek, gumki na pasach żeby ogony sie nie majtały.Nosze w nim 3latka 98 14kg i jest jeszcze zapas. Teraz mysle o natigo dla mlodszego bo jak dotad to moje najwygodniejsze nosidlo.

Julka
13-06-2017, 19:14
Dzięki Idrilla za opinię!
A wrzuciłabyś proszę zdjęcie synka na plecach? Mam chyba problem z wyregulowaniem pasów naramiennych, albo mam za nisko pas biodrowy. Mam wrażenie, że pasy naramienne powinny być bardziej dociągnięte, a kończy się regulacja. Z drugiej strony wymiarów jestem standardowych, więc nie powinnam mieć problemu z zakresem regulacji ;-).

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Mały Zerg
26-05-2018, 10:28
Czy moze ktos wie jak nosidla Nati wypadaja wielkosciowo w porownaniu z innymi firmami? Mysle nad czyms dla drobnego 2,5latka. Sadzilam ze trzeba isc w todlera ale jak patrze na wymiary panela i porownuje z tula i ll (z nimi mialam do czynienia w rozmiarze standard) to wychodzi mi ze baby nati jest wieksze od ll, podobne do standardu tuli, a standard to jak todler tuli. A todler nati wydaje mi sie ogromny. Czy rzeczywiscie te nosidla sa takie duze?

amefa
26-05-2018, 20:40
Czy moze ktos wie jak nosidla Nati wypadaja wielkosciowo w porownaniu z innymi firmami? Mysle nad czyms dla drobnego 2,5latka. Sadzilam ze trzeba isc w todlera ale jak patrze na wymiary panela i porownuje z tula i ll (z nimi mialam do czynienia w rozmiarze standard) to wychodzi mi ze baby nati jest wieksze od ll, podobne do standardu tuli, a standard to jak todler tuli. A todler nati wydaje mi sie ogromny. Czy rzeczywiscie te nosidla sa takie duze?Jest duze. Przymierzalam todler na niespelna 6cio latku i panel mial prawie do kolanek, a nogi ma dlugie ;) https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180526/f8278c78726860c92b4460dfcb01534c.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Mały Zerg
27-05-2018, 19:56
O kurcze! Faktycznie duze, no to chyba pomysle nad standardem:)

Mały Zerg
27-05-2018, 19:57
A jak wogole oceniasz osidlo? Bo na zdjeciach na stronie ono wydaje sie jakies takie sztywne

amefa
27-05-2018, 20:10
A jak wogole oceniasz osidlo? Bo na zdjeciach na stronie ono wydaje sie jakies takie sztywneNo ktore mierzylam bylo szyte z cienszej chusty z nadrukiem. Pewnie zalezy z jakiej chusty szyte. Pas biodrowy jest bardzo sztywny, porownywalny do manducy czy tuli. Pasy naramienne dobrze wypelnione, sa dosc grube.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

olsenna
27-08-2018, 21:26
Czy wiecie, jak wypada standard w porównaniu z manducą?

olsenna
10-09-2019, 04:55
A czy ma ktoś doświadczenie z nosidłem nati grow? Zastanawiam się nad jego wygodą. Czy te miejsca, gdzie jest regulacja nie są w jakiś sposób niewygodne dla dziecka?