PDA

Zobacz pełną wersję : KtĂłra to była dzis na Zarabiu???



Jasnie Pani :)
24-02-2008, 22:44
hehe, chodzi o Zarabie, szumnie okreslane "rekreacyjna dzielnica Myslenic" :lol: :lol:

Piekna pogoda, chmara ludzi, ide pod slonce, wiec nic prawie nie widze, a tu na mnie prawie weszla mama z dzidziem w kieszonce zrobionej CHYBA z Hoppa Antigua, ale nie jestem pewna, bo jak pisalam pod slonce bylam.
Tak mnie to slonce i mama-niespodziewajaka z chusta zaskoczyly, ze nie zagadalm, jak jakis osiol jeden....

...chyba raczej dlatego, ze z wozkiem bylam, bo moj organizm odmawia juz noszenia 11 kg przez 7 km, wiec mi wstyd troche bylo :oops: :oops: :oops:

Jesli mamusieu jestes na tym forum, to ta idiotka ze sliwkowym wozkiem nie patrzyla sie tak glupio na ciebie, bo jest uposledzona, tylko dlatego, ze byla mocno zaskoczona tak pieknym widokiem :wink:

Ania
24-02-2008, 23:36
hehehe- teraz sie lansujesz nową bryką, nie :twisted: i jak Ci się kochana jeździ po naszych boskich myślenickich chodniko-dziuro-wybojach :?: :wink:

agrescik
25-02-2008, 01:12
Jesli mamusieu jestes na tym forum, to ta idiotka ze sliwkowym wozkiem nie patrzyla sie tak glupio na ciebie, bo jest uposledzona, tylko dlatego, ze byla mocno zaskoczona tak pieknym widokiem :wink:

Dobre!!!
weszłam tu przypadkiem a tu taka perełka :lol:

Jasnie Pani :)
25-02-2008, 08:33
hehehe- teraz sie lansujesz nową bryką, nie :twisted: i jak Ci się kochana jeździ po naszych boskich myślenickich chodniko-dziuro-wybojach :?: :wink:
hehe to nie ja prowadzilam :lol: