PDA

Zobacz pełną wersję : Jak kupić chustę czyli pomozcie odgadnąć co producent miał na mysli



Hester
26-03-2017, 09:54
Zakochałam się w chuście. Przeglądam sobie hobbystycznie wzory i kolory od 2 miesięcy, niespiesznie myśle. A tu trach - Didymos ogłasza nowy wzór, idealnie pode mnie - Metro. Wiec rozentuzjazmowana szukam info kiedy i gdzie i jak ja dostać. I jak net długi i szeroki, info jest śladowe.

Pytam wiec was, chustowyjadaczki - bo okazuje się, ze mimo jakiegoś tam doświadczenia w przeszłości z chustami, ani rynku nie ogarniam, zmieniło się wszystko, ani chusty z nowego wypusu nie miałam i praktyki nie znam.

Release date to 26 marca. Chusty jednak w sklepie Didymosa nie ma. Nie ma tez info jaka będzie cena i skład, gdzieś tam na stronie za oceanem ze 100% bawełny i tyle. Na Fb Didymosa ani info, ani komentarze nawet nie wspominają o mozliwisci kupna, same zachwyty nad zdjęciami i wzorem. Czy ktoś zatem może mi wyjaśnić jak w ogóle się teraz kupuje nowo wypuszczony wzór? To chyba jakaś wiedza tajemna :D

mru
26-03-2017, 10:15
Didymos nie jest teraz firmą z czołówki producentów. Skoro data wypustu to dziś, trzeba czekać, dziś będzie na stronie i dziś pewnie bez problemu ją kupisz. A o tym, jak ten rynek wygląda dziś, można godzinami rozprawiać;) Jest ciekawie!

natalie
26-03-2017, 11:54
Jest już :)
https://www.didymos.com/en/Babywearing/DIDYMOS-Baby-Wrap-Sling/Jacquard/Baby-Wrap-Sling-Metro-Tussah.html

yvona
26-03-2017, 12:11
Ja w necie widze, ze to tussah silk bedzie?