PDA

Zobacz pełną wersję : Girasol tkany skośnokrzyżowo a diagonalnie



Zuzia
24-02-2008, 13:06
Czy ma ktoś porównanie? Oprócz tego że różnią się wyglądem to czy jest jakaś różnica w noszeniu i "konsystencji" materiału?
I jeszcze jedno pytanie (choć to chyba bardziej do Oli) czy wszystkie kolory występują w obu wersjach czy to jest niezmienna zależność że np meksykański jest diagonalny i kropka?

witbor
24-02-2008, 20:16
Spójrz tu:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=75820340 (http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44603&w=75813417&a=75820340)

Ola
24-02-2008, 21:44
Czy ma ktoś porównanie? Oprócz tego że różnią się wyglądem to czy jest jakaś różnica w noszeniu i "konsystencji" materiału?
I jeszcze jedno pytanie (choć to chyba bardziej do Oli) czy wszystkie kolory występują w obu wersjach czy to jest niezmienna zależność że np meksykański jest diagonalny i kropka?

Zuziu!
jeśli chodzi o różnice w noszeniu - nie odczuwam, noszę w chustach skośnokrzyżowych i diagonalnych
lubię bardziej te jednostronne, są wyjątkowo miłe, mają świetną taką przytulną "konsystencję"
Nie wszystkie kolory występują w obu splotach
dotychczas w splocie skośnokrzyżowym pojawiły się modele:
00,02,05,06,12,19,20,22,24,25,26,27,28,31
w zależności od dostawy dany kolor (z wymienionych) jest w jednym lub drugim splocie, reszta modeli tylko w splocie diagonalnych - nieskośnokrzyżowym - z prawą i lewą stroną

meksykański jest diagonalny i kropka:)

Zuzia
24-02-2008, 23:12
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie :-)

Ola
20-10-2008, 00:09
Śpieszę donieść iż:
W chwili obecnej większość Girasoli jest dwustronna, nawet te jednokolorowe, które były moimi faworytami właśnie ze względu na swą dwukolorowość w ostatnich dostawach dotarły już do mnie jednokolorowe (melanżowe) z obu stron jednakowe
czyli reasumując na tą chwilę trzeba się mocno nagimnastykować, żeby diagonalnego Girasola nówkę upolować (Krokusika, Piwonię, Koniczynkę czy Gaj Oliwny)
u mnie w tej chwili zostało już tylko klika diagonalnych, reszta jest skośnokrzyżowa - dwustronnie identyczna

myślę, że dla większości miłośników Girasoli to miła nowinka :D że producent zdecydował się na ujednolicenie splotu chust w kierunku tego bardziej lubianego - skośnokrzyżowego