PDA

Zobacz pełną wersję : Witaja sie ktosia&emilka



ktosia
24-02-2008, 00:04
Witam serdecznie ja (czyli Dominika) i moja poltoramiesieczna corcia- Emilka :)

http://img341.imageshack.us/img341/8391/dsc2323plfiltereduf3.jpg

http://img505.imageshack.us/img505/6886/dsc2184lp3.jpg

Trafilam tutaj jak wiekszosc- poszukiwania info o chustach, google, linki z innych stron.
Jeszcze do wczoraj bylam z mezem zdecydowana na nosidelko. Do chust od dluzszego czasu bylismy jakos uprzedzeni a argumenty srednio do nas trafialy... a skrycie mysle ze przynajmniej w moim przypadku chodzilo o lenistwo... chusta utozsamiala mi sie z meczarnia zawiazywania, uczenia itd).
Zalezalo nam na czyms do noszenia malutkiej jak najszybciej (brak windy przez 1,5 miesiaca, 6te pietro...) i szukalam nosidelka "od urodzenia". Od najtanszych (infant, womar) do... Bjorna- i na tym stanela decyzja... DO WCZORAJ... ponoc tylko krowa nie zmienia pogladow ;) ... a ja jak widac jestem krowa expresowa :D Poczytalam, doczytalam, zrewidowalam poglady i .... bedzie chusta, taka prawdziwa :) ... bo chwile eksperymentowalismy z "chusta" (vel torba na dziecko) carrycot infant - trauma dla mnie i dla malej :? .

Narazie wgryzam sie jeszcze w temat i za jakis czas zdecydujemy jaka firma i jaki rozmiar (bo kolor to sprawa drugorzedna). Mam mozliwosc sprowadzenia chusty z niemiec wiec moze cos stamtad bedzie. Problem jest tylko z rozmiarem, bo wyglada na to ze ... przydaly by sie 2 sztuki- ja niska a maz wysoki i dobrze zbudowany, tylko finansowo troszke za duze obciazenie za jednym razem.
Jakos damy rade. Najwazniejsze ze przekonalam sie juz do chust (choc tylko "na sucho") i jestem optymistycznie nastawiona... nawet jesli pierwsze wiazania bede wychodzily nieporadnie. Wiem ze Emi uwielbia byc noszona i sprawia jej najwieksza przyjemnosc pozycja na zabe na moim przodzie wiec czuje ze chusta spodoba jej sie bardzo :D

Ten przydlugi wstep zakoncze fotka...

http://img227.imageshack.us/img227/2823/dsc2263kq2.jpg

... i serdecznymi pozdrowieniami :D

agata_t
24-02-2008, 00:18
Witaj :D I życzę Ci samych radości z chustowania. Emilka jest prześliczna :D Na pewno będzie zachwycona noszeniem w chuście.

polaquinha
24-02-2008, 00:21
Witajcie Dominiko i Emilko :) :welcome:

Fajnie,ze poszlas za ciosem i od razu sie odezwalas. Mam nadzieje, ze sie tutaj szybko zadomowisz :)

To forum to prawdziwa kopalnia wiedzy o chustach (i nie tylko) wiec czytaj, pytaj koniecznie. Kazda z nas na pewno chetnie Ci pomoze w miare mozliwosci i wlasnej wiedzy.

Ps. cudne oczeta ma Twoja corenka!

ktosia
24-02-2008, 01:07
Fajnie,ze poszlas za ciosem i od razu sie odezwalas.
Forum'y to dla mnie nie nowosc (sama adminuje jedno juz jakis czas) i wyznaje zasade ze nawet jesli sie tylko "podglada" wypada sie przywitac :)
Narazie podejrzewam ze bede tylko czytac, ale sadzac po tym ze juz od paru godzin siedze tu i na innych chustowych stronach ... (aktualnie fascynuje sie samodzielnym szyciem MT ;) - kto wie moze akurat jak Emi dorosnie do takich to ja naucze sie je szyc- choc z szyciem mam tyle wspolnego co z fiyka kwantowa :roll: ) ... to szybko wsiakne i zaczene sie nieco udzielac.

Jazzoo
24-02-2008, 11:03
Witajcie! :hello:
Twoja Emilka jest cudna! :D

Mile i dlugie chustowanie przed wami czeka! :D

msophie
24-02-2008, 11:37
Witaj :)

Czy ja nie znam przypadkiem zdjecia Corci z plfoto? ;)

ktosia
24-02-2008, 12:50
zdjecia Corci z plfoto?
Zgadza sie :)

kamaal
24-02-2008, 13:17
Witam. Słodka ta Twoja Emilka. Życzę miłego chustowania :) i czytania forum :)

alina
24-02-2008, 16:28
Witam i bardzo się cieszę, że wybrałaś chustę, bo bardzo mi smutno, jak ktoś nosi dziecko w nosidle.

Ruda
24-02-2008, 16:52
witamy w naszym zachustowanym gronie:)

mart
24-02-2008, 17:23
Witaj!
kupuj chustę, ucz się wiązać a na wiosnę będziesz żywą reklamą chustonoszenia na monciaku!
ech, uwielbiam trójmiasto...

kobra
24-02-2008, 17:29
Czesc ktosia :D

Coreczka-slicznotka na pewno sie ucieszy jak jej chuste zafundujesz :)
Teraz czeka Cie nielatwa decyzja, bo jest z czego wybierac :)

La Loba
24-02-2008, 18:10
Witaj i czuj sie tu dobrze. :-)

Vega
25-02-2008, 00:44
To i my witamy Ktosię i Emilkę :) śliczna dziewczynka :)

agrescik
25-02-2008, 01:31
Witamy serdecznie :D
Malutka slicznotka i zdjęcia cud miód malina.

perfect-woman
25-02-2008, 09:41
czesc :)

piekna masz coreczke
I cudowne ma imie tez chcialam bardzo Emilke ale maz sie nie zgodzil :( a ja caly czas ubolewam :|

powidzenia w chustowaniu ja tez jestem poczatkujaca i jeszcze bez chusty ;)

węgielek
25-02-2008, 10:28
witaj, witaj,
piekne zdjecia, slicznosci :lol:

odwagi w motaniu. bedzie dobrze :lol:

Mag
25-02-2008, 12:17
witamy
ślicznotka z Twojej Emilki :D