PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki pasiak dla mnie? :p



MamUsza
23-06-2009, 18:21
Witajcie!

jestem poczatkującą chustofanka bez jakiejkolwiek mozliwosci macania chust ( mieszkam tam, gdzie bociany zawracają) i dlatego potrzebuje Waszej pomocy.

Mam bejbika- obecnie skończone 5 m-cy ponad 75 cm i ok 9 kg zywej wagi. Powoli zaczyna siadać.
Posiadam także : kółkowa oppamamy oraz samoróbę a'la elastik.

I BARDZO marzy mi sie pasiak - tylko jaki?
Chodzi mi o zywe kolorki z odcieni brązu/pomarańczów/czerwieni/i innych zywych barw. Moge na takowe cudo wydac ok 200 zł
i co wybrać?

A może poczekać az bejbi usiadzie, mam nadzieje ze bedzie to lada chwila i kupić pasiastego miecia?

Poradzcie prosze, bo kasa ulica nie chodzi a marzy mi sie coś ... pasiastego :lol:

joawoj
23-06-2009, 18:24
Ja bym wzięła na Twoim miejscu Nati Savannę. Miętków nie lubię, chusta bardziej uniwersalna.

ninuczka
23-06-2009, 18:24
Z tego, co piszesz, to mi wynika, że ma to być babylonia passion fruit:)

ninuczka
23-06-2009, 18:26
Albo - nati sunset! TA chusta jest bardzo energetyzująca, ma ceglast brąz, pomarańczowy i żółty. Bardzo ładna jest. Mam też girasola koktail ogrodowy czy jakoś tak - ale on bardzo kolorowy jest i oprócz czerwieni ma jeszcze fiolety i zielenie

elbazetka
23-06-2009, 18:27
Hoppediz La Paz,braz z zoltymi i pomaranczowymi cienkimi pasami,jest na chustostraganie.

MamUsza
23-06-2009, 18:32
Kochane, nie chodzi mi tu o nazwe koloru - bo juz mase ich przeglądałam, cos sie wybierze, ale o łatwosć wiązania i dociagania

nati
girasol
babilonia
a może hop
... cos jeszcze znajde w tych przedzialach cenowych?

MamUsza
23-06-2009, 18:34
Elbazetko - własnie tak nad tym myslę... ale może Nati lepszejsza?

No nie wiem, nigdy prawdziwej chusty w rękach nie miałam

elbazetka
23-06-2009, 18:37
Mialam hoppka bardzo dlugo i sobie go chwalilam,chusta wybacza bledy w wiazaniu,dobrze nosi i mnie sie podoba.Moze do najcienszych nie nalezy,ale moim zdaniem hoppki to dobre chusty w tej cenie.W nati niestety jeszcze nie mialam przyjemnosci.Wybierz ta,ktora ci sie bardziej podoba.

ninuczka
23-06-2009, 18:41
Elizabetka ma rację - wybierz, co sie Tobie najbardziej podoba kolorystycznie. Poza tym każda ma swoje preferencje i każdej lepiej się dociąga co innego. Te wszytskie chusty są porównywalne w dociąganiu. Nie powiem, która nosi najlepiej, ale mówi się, że cieńsze noszą gorzej - tutaj najcieńszy jest girasol.

joawoj
23-06-2009, 18:57
Jeżeli chodzi o ten przedział cenowy, to ja bym wzięła Neobulle (Lola chyba jest brązowo-pomarańczowa).
A jeżeli żadnej tkanej jeszcze nie próbowałaś, to każdą będziesz pozytywnie zaskoczona, więc kup tą, która Ci się najbardziej podoba.

agar72
24-06-2009, 13:04
Ja bym wzięła na Twoim miejscu Nati Savannę. Miętków nie lubię, chusta bardziej uniwersalna.

Polecam Nati Savanna
http://www.chusty.info/forum/picture.php?albumid=9&pictureid=54