PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwna kolejność postów?



paskowka
23-06-2009, 10:39
Nie wiem, czy ja cos mam nie tak albo nie umiem obsłużyć, ale np. w dziale Chusty i nosidła widzę, że jest nowy post, wchodzę i....mam wielki bajzel z postami, pierwszy jest z zeszłego roku (chodzi mi o date ostatniego postu oczywiście), następny z wczoraj, potem luty 2008, a potem marzec 2009, a tego którego nie przeczytałam to mogę szukać i szukać. Może to coś z ustawieniami? Dodam, że w innych działach jest ok.
No i jeszcze same mi się odznaczają posty jako przeczytane jak wejdę w dany dział to widze nie przeczytane, potem czytam jeden i jak na nowo wchodze to już wygląda jakbym przeczytała wszystkie a tak nie jest.

Resztę próbuję opanowywać powolutku :D

3oko
23-06-2009, 13:23
Na dole z lewej strony mozesz posortowac sama. Wczoraj zmienilismy standartowe sortowanie na takie jakie bylo poprzednio.
Nie wiem dlaczego czasem nie dziala.

Kreska
23-06-2009, 13:26
Na dole z lewej strony mozesz posortowac sama. Wczoraj zmienilismy standartowe sortowanie na takie jakie bylo poprzednio.
Nie wiem dlaczego czasem nie dziala.

Działa już prawie wszędzie!!! z wyjątkiem działu "różne chusty i nosidła"...

erithacus
23-06-2009, 14:40
No i jeszcze same mi się odznaczają posty jako przeczytane jak wejdę w dany dział to widze nie przeczytane, potem czytam jeden i jak na nowo wchodze to już wygląda jakbym przeczytała wszystkie a tak nie jest.


3oko, a z tym da się coś zrobić?

3oko
23-06-2009, 17:16
Byc moze sie da, na razie sie nie udalo :hide: