PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie znajdę wysłane wiadomości?



ninuczka
23-06-2009, 08:00
Mam problem- pisząc do kogoś na priv wcześniej wyświetlała mi się całość korespondencji wraz z moimi odpowiedziami. Teraz, mimo że włączam opcję zapisz kopię wiadomości w odebranych, nie mogę upewnić się, że wiadomość faktycznie została wysłana - gdzie to sprawdzić?

landa
23-06-2009, 08:02
Podpinam się pod pytanie. Też mnie to nurtuje :cool:

Jazzoo
23-06-2009, 08:11
To przez przeprowadzke wszystkie wiadomosci, tu na nowym forum, wyladowaly w jednej skrzynce.

Joania
23-06-2009, 08:21
Ja tez nie widzę wiadomości które napisałam już na nowym forum.Pomimo tego że osoba w danej chwili jest i odbiera to ja tej wiadomości w wysłanych nie mam :(

Jazzoo
23-06-2009, 08:26
Wasze wyslane wiadomosci sa ale troche trudno jest je znalesc.
W skrzynce jest tytul :
Prywatne wiadomości w folderze: Skrzynka odbiorcza http://www.chusty.info/forum/images/ladangbaru/misc/menu_open.gif
Ta strzalka na koncu oznacza ze sie kryje wiecej mozliwosci.
Klikasz na nia i sie rozwija okienko, tam jest do wyboru i wyslane.
Zeby wiadomosci wyladowaly w wyslanych musisz przed wyslaniem je zaznaczyc.

ali
23-06-2009, 08:36
zeby zapisac wiadomosc w wyslanych trzeba odpowiedziec klikajac ODPOWIEDZ z tresci listu, nie przez szybka odpowiedz.
nastepnie pod okienkiem naszej wiadomosci trzeba zaznaczyc: Zapisz kopie wiadomości w skrzynce odbiorczej (http://www.chusty.info/forum/private.php?folderid=-1).

Joania
23-06-2009, 08:40
Napisałam żeby to sprawdzić wiadomość do siebie i nie bardzo wiem gdzie ja mam to zapisać ?zaznaczyłam w "dodatkowych opcjach, ale tam jest tylko "zapisz kopie w skrzynce odbiorczej" :( a przecież chodzi o to żeby było w wysłanych

odynka
23-06-2009, 09:34
Napisałam żeby to sprawdzić wiadomość do siebie i nie bardzo wiem gdzie ja mam to zapisać ?zaznaczyłam w "dodatkowych opcjach, ale tam jest tylko "zapisz kopie w skrzynce odbiorczej" :( a przecież chodzi o to żeby było w wysłanych
bedzie:) dobrze zrobilas;)

beatah
23-06-2009, 09:57
Ja też miałam z tym problem i już wiem jak zrobić, żeby wszystkie wiadomości się zapisywały. Podaję ścieżkę: Panel użytkownika/Zaawansowane ustawienia/Przesyłanie informacji i potwierdzeń - i tam zaznaczamy poniższą opcję:


When sending private messages the forum can make a copy of the message in your Sent Items folder.
Save a copy of sent messages in my Sent Items (http://chusty.info/forum/private.php?folderid=-1) folder by default


Wtedy w opcjach dodatkowych jest to na stałe zaznaczone i nie trzeba przy kazdej wiadomości zaznaczać.

Pozdrawiam

ninuczka
23-06-2009, 11:45
Zrobiłam tak, jak napisałaś i... DZIAŁA!!! Super!!! Dzięki wielkie!!!

ninuczka
23-06-2009, 13:17
Ach - no i dam ci reputację za to :)

ninuczka
23-06-2009, 13:18
dałabym Ci..ale...Currently sama mam "0" reputation points... Tak mi przykro...Myślałam, że i tak Ci doda 5 punktów...Ale będę pamiętać, kiedy już coś uzbieram :)

beatah
23-06-2009, 14:44
dałabym Ci..ale...Currently sama mam "0" reputation points... Tak mi przykro...Myślałam, że i tak Ci doda 5 punktów...Ale będę pamiętać, kiedy już coś uzbieram :)

Wiesz co? Pojawiło mi się cos takiego w profilu użytkownika - ostatnio dodane punkty reputacji, widać za który post i punktów 0, i komentarz pusty. Może trzeba wpisac komentarz i dopiero się punkty pojawią :confused:
Nie żebym się dopominała, ale tak z czystej ciekawości ;-)

ninuczka
23-06-2009, 15:12
sprawdzam...

ninuczka
23-06-2009, 15:21
nie widzę tego... Szukałam i w moim i "Twoim profilu. Możesz mi dokładniej opisać? Fakt, że jednocześnie zajmuję się dzieckiem nie poprawia sytuacji. Postaram się wieczorem jakby co.

beatah
23-06-2009, 15:43
Spokojnie, mi się nie śpieszy :) Tak sobie tylko gdybam z tym komentarzem. Jak kliknęłaś na wagę, żeby mi przyznać punkty, to wpisałaś tam komentarz??? Czytałam wątek o punktach reputacji i myślę, ze tak naprawdę nikt jeszcze do końca nie wie o co chodzi. :mrgreen:

ninuczka
23-06-2009, 17:04
Właśnie na wagę kliknęłam, ale nic nie wpisywałam. Zaraz spróbuję. Ja to robię też z ciekawości, a że Tobie się należy, to dodatkowa mobilizacja. Ja też czytałam o przyznawaniu tych punktów i wyszło mi z tego, że obojętnie ile mam ja, to jak kliknę np. Ciebie, to powinnaś dostać 5 pktów czy jakoś tak. A jeśli ja bym miała np. 35 to Ty dostaniesz tyle, ile mam ja. Ale po próbie dania Ci punktów pomyślałam, że dostałaś tyle, ile mam je - czyli zero :(

ninuczka
23-06-2009, 17:10
Poszło! Tylko teraz - gdzie widać, ile masz tych punktów? Bo mi napisało, że dałam Ci jeden (tyle chyba w takim razie można za jeden post?) Spróbowałam dać jeszcze jeden za post dotyczący obsługi punktów reputacji, ale nie chciało dać. Nie poddaję się jednak jeszcze bo widzę światełko w tunelu :)

ninuczka
23-06-2009, 17:20
Aaa... nie umiem. Nie potrafię chyba przetłumaczyć dobrze hasła: "You must spread some Reputation before giving it beatah again" czy jakoś tak to leciało...Wychodzi mi z tego, że bez zdobycia własnych punktów reputacji więcej nie mogę Ci dać. Czy tak?

ninuczka
23-06-2009, 17:21
czyli - jak ja w ogóle nie mam punktów, to mogę dać Ci tylko jeden, a jesli mam jakieś, to mogę dać Ci tyle, ile sama mam. Czy tak?

beatah
23-06-2009, 17:25
Oj, powiem ci, że się pogubiłam. Nadal mam liczbę punktów 0. I pewnie jest tak jak mówisz z tym dawaniem kolejnych punktów. Nic to, może jutro coś wymyślimy :lol: