PDA

Zobacz pełną wersję : Millefiori z kapokiem - warto kupić za 4 stówki?



Livonia
18-10-2016, 20:44
Jak w temacie. Mam mozliwość kupić kwiatki z kapokiem (całe szare) 2009 rok? I myślę. Osobiście uwielbiam szarości dlatego tak się zapaliłam ale bardzo głośno o tej chuście nie było nawet kiedy ja wypuścili więc nie wiem czy sie rzucać, bo jeśli mi nie przypasuje utknę z nią na wieki (wieków amen).
Doświadczenie chustowe - nosiłam pierwsze dziecko ale to było w 2010/11. Nosiłam ( i nadal mam) nati polkę, nati fioletowy pasiak, nati perła. także nie wiele.
a teraz drugi chuścioch w drodze:)
Dzięki - liczę na pomoc :)

natala
19-10-2016, 08:33
co do ceny sie nie wypowiem, bo sie nie znam ;)

za to chusta fajna, miekka, latwo sie dociaga, wezelek przyjemnie malawy. nosna dosc jest - ale ja nie mam doswiadczenia z ciezkimi dziecmi, bo moje poprzednie dwa najpierw byly przyjemnie pulchne, zeby przejsc do fazy szczuplej - wiec wiecej jak 12, 13 kilo w niej nie nosilam (a to raczej na plecach tak czy siak). w tej chwili naszam w kapoku najmlodszego (wagowo pewnie jakies 7 kilo z kawalkiem) i jest bardzo wygodnie. z przodu naszam, w kieszonce. imo dla noworodka bedzie swietna, pozniej tez.

aaa- popatrzylam na miejsce zamieszkania - musisz sie decydowac juz na kupno? bo moge Ci podeslac na pare dni moja, zebys obmacala jak chcesz! ja mam stos spooory, wiec jakby co to pisz. no chyba, ze masz ochote na wycieczke do Londynu - to zapraszam na ogladanie u mnie :)

iska
19-10-2016, 12:02
Cen aktualnych nie znam, ale samą chustę polecam:)
Miałam dawno temu i baaardzo miło wspominam- miękka, nośna, mały węzełek, do tego subtelna uroda.
Jeśli masz okazję pomacać- korzystaj:)

Livonia
19-10-2016, 20:33
Dzięki. Szarpne się jednak:) Obniżyła mi na 60 f więc nie jest źle :) mi się marzy sweet place szare z wełna. Pamiętam że miałam kiedyś pożyczone i było marzenie. Takie zwarte:) szukam czegoś innego bo miasteczka już chyva nie odkupie nigdzie :/
Dzięki za ofertę Pożyczki :)))

natala
20-10-2016, 08:21
miasteczko welniane mam w pomaranczach - jakby co, to moge pozyczyc po urodzeniu maluszka :)

Livonia
20-10-2016, 19:31
Kobieta od kwiatów zamilkła. Moze się rozmyslila?:) Natala to faktycznie masz niezły stos jak takie starocie trzymasz :)
Jeszcze mam 3 miesiące na kopanie za chustami. Nie wiem co dla maluszka mi się sprawdzi - Mille, sp czy indio (poluje na jakieś cieńsze) ale chcę mieć 3 chociaż w domu do wyboru. Każda inna:)

guesy
20-10-2016, 20:30
niech mnie kto oświeci co to jest ten cały kapok?

mru
20-10-2016, 20:45
A szukasz szarości w cenach raczej niskich, czy też czegoś droższego? ;) Bo mam trzy piękne szare chusty na zbyciu, ale raczej droższe.

Livonia
20-10-2016, 20:54
Zależy co i co znaczy droższe:)

Chyba dużo z kapokiem nie ma. Ja tego nie macalam jeszcze...
Ale kupilam właśnie:)))

mru
20-10-2016, 22:05
Nie mam nic z kapokiem;) Podeślę ci na prv

natala
20-10-2016, 23:06
niech mnie kto oświeci co to jest ten cały kapok?

nie wiem, ale fajnie nosi :D chyba to (https://en.wikipedia.org/wiki/Ceiba_pentandra)

fajne :) https://media1.britannica.com/eb-media/15/141215-004-7A0D23E5.jpg



Kobieta od kwiatów zamilkła. Moze się rozmyslila?:) Natala to faktycznie masz niezły stos jak takie starocie trzymasz :)
Jeszcze mam 3 miesiące na kopanie za chustami. Nie wiem co dla maluszka mi się sprawdzi - Mille, sp czy indio (poluje na jakieś cieńsze) ale chcę mieć 3 chociaż w domu do wyboru. Każda inna:)

stos to ja hoduje od urodzenia F :D w sumie najmlodszemu kupilam tylko jedna, zeby mial cos swojego tylko, reszte ma po braciach...

Livonia
21-10-2016, 17:40
:)
I kupilam. Ponoć już wysłane. Zobaczymy jak przyjdzie co to będzie!:):D

Livonia
23-10-2016, 00:52
Juz mam. Zamotalam na szybko córkę kuzyna bo akurat są z wizytą (10 mc, 9 kg) i bardzo zgrabnie to poszło. Mięciutka i trzymała ładnie :)))))) kolor bardzo stonowany:))))))