PDA

Zobacz pełną wersję : kółkowa kangoogoo kółka w dół...nie umiem nic



LAVIA78
21-06-2009, 21:37
próbowałam ale te kółka mi spadają w dół nie przeciągam chyba dobrze, nie wiem czy syn za ciężki czy ja źle układam....ale ani to wygląda ani nie trzyma tylko zjeżdża w dół:confused:
och czekam czekam na pomoc
a tu chyba spotkanie chustowe mi przepadło......... żeby tak jakaś dobra duszyczka do mnie podskoczyła i pokazała na spacerku:)
haloo gdzie te katowiczanki i siemianowiczanki??

garlicgirl
21-06-2009, 21:40
wklej może zdjęcie Waszego wiązania to może łatwiej będzie pomóc.

ithilhin
21-06-2009, 22:51
spokojnie, zawsze na poczatku trzeba sie nieco przyzwyczaic do nowosci.

uloz straannie material w kolkach, zeby nie bylo zakladek, to znaczy, zeby nie nachodzily faldy na siebie,
na poczatku umiesc kolka wyzej,
wloz sporo materilau pod pupe dziecka (tzw. majtasy chustowe)
przed dociaganiem przesun wszelkie luzy reka w kierunku kolek,
podczas dociagania unos dziecko lekko do gory,
"ogon" ciagnij w kierunku dziecka a nie na zewnatrz,
nie ciagnij z caly ogon tylko lap po sproym fragmencie chusty zaczynajac od gornej krawedzi i dociagaj.

LAVIA78
22-06-2009, 20:49
to jutro się jakoś zamotam wkleję fotkę i będę czekać na pomoc:thumbs up:tylko się nie śmiejcie z mojego pseudo wiązania..........:hide:

Kanga
22-06-2009, 21:41
śmiać się nie będziemy :) wiele z nas na początku robiło takie dziwaczne błędy, że hoho - same się z tego często śmiejemy :) był nawet kiedyś na forum wątek z najdziwniejszymi wiązaniami :)

co do chusty kółkowej - te chusty są naprawdę szybkie i fajne ale faktycznie czasem trzeba się do nich przyłożyć.. po kilku próbach stają się naprawdę łatwe do poskromienia :)

m.m.
22-06-2009, 21:53
mi przy kółkowej kangoogoo bardzo pomogło jej dwukrotne wypranie i zmiętolenie :hide:na początku też nie współpracowała

landa
23-06-2009, 07:56
A mi bardzo pomogło wielokrotne obejrzenie tego filmu:
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=oPoa1DoCilQ

A ostatecznie zmieniłam w swojej Kangoogoo kółka na mniejsze, i było mi dużo łatwiej :ninja:

madziuchna23
23-06-2009, 08:44
Landa, ten filmik jest świetny ale mi niestety nie pomógł, jakieś małe mam te kółka czy co?
Lavia jak tam zdjęcia?

landa
23-06-2009, 09:15
Landa, ten filmik jest świetny ale mi niestety nie pomógł, jakieś małe mam te kółka czy co?
Lavia jak tam zdjęcia?
To jakie Ty masz te kółka? Zmierz średnicę, ja miałam M czyli 6 czy 6,5 cm i było ok.

Lavia mam nadzieję, ze Ci się uda, bo kółkowa to bardzo fajna chusta.

madziuchna23
23-06-2009, 10:43
To jakie Ty masz te kółka? Zmierz średnicę, ja miałam M czyli 6 czy 6,5 cm i było ok.

Lavia mam nadzieję, ze Ci się uda, bo kółkowa to bardzo fajna chusta.
całe kółko ma 7 cm, ale jak patrzę na ten filmik jak babeczka świetnie rozkłada materiał w kółkach to mi tak nie wychodzi, robią mi się zakładki
a prawdą jest że kółkowa fajna, młody mi właśnie zasnął :)

landa
23-06-2009, 10:47
całe kółko ma 7 cm, ale jak patrzę na ten filmik jak babeczka świetnie rozkłada materiał w kółkach to mi tak nie wychodzi, robią mi się zakładki
a prawdą jest że kółkowa fajna, młody mi właśnie zasnął :)
Bo wiesz, mi też się tak materiał nie ślizgał jak jej kiedy sobie demonstracyjnie go przeciąga wte i wewte :cool:, ale nie przejmowałam się tym. Poza tym jak dobrze rozłożyłam materiał na kółkach (po przeciągnięciu) to nie miałam żadnych problemów z założeniem i to prawidłowym.
Jest jeszcze jeden patent: kółka zakłada się bardzo wysoko, tak że zatrzymują się na ramieniu, potem przy dociąganiu one sobie opadają, ale już nie do pasa :mrgreen:
Powodzenia, dziewczynki :D

LAVIA78
23-06-2009, 21:27
sorki ale jakoś dziś przebiadoliłam dzień w domu i nie miałam ochoty motać mojego rozdrażnionego synka:hide:
obiecuje jutro...nie umiem dalej w te kółka,wszystko się marszczy cholercia..... film ok ale chusta nie współpracuje heheh:lol:
jutro zamotam pstryknę i będę czekac na pomoc:thumbs up:

LAVIA78
27-06-2009, 20:47
synek choruje więc na razie nici z mojego fotografowania:frown
jak wyzdrowieje to pstryknę....

ithilhin
27-06-2009, 23:07
tymczasem zyczymy zdrowia!

LAVIA78
30-06-2009, 14:50
byłam na warsztatach:thumbs up: wielkie dzięki za POMOC :D
a teraz może uda mi się wlepić fotkę..z domu już bo mąż zapomniał na miejscu popstrykać:duh:
mam nadzieję że będę zawsze już umiała się zamotać:)
nie umiem wgrac fotki jak dam załączniki ten spinacz to error wyskakuje...aa jakie wielkości plików mogą byc max nie dam rady aż tak zmniejszać:(

Mayka1981
30-06-2009, 15:43
a propos fotek to zajrzyj do pomocy technicznej - np tu http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=12487

musisz wrzucić fotki do netu (można nawet na nasze chustoforum - panel użytkownika - obrazki i albumy)

klikasz potem na fotce prawym i wybierasz 'kopiuj adres obrazka" i potem piszesz:
"tu wklejasz adres obrazka"

i już http://www.chusty.info/forum/picture.php?pictureid=64&albumid=12&dl=1246369325&thumb=1

LAVIA78
30-06-2009, 21:28
próbuję wkleic fotkę:lol:
http://www.chusty.info/forum/picture.php?pictureid=65&albumid=5&dl=1246389976&thumb=1

ithilhin
30-06-2009, 22:17
pod pupka chyba dobrze, ale "calosc" ppowinan byc chyab wyzej i bardziej do Ciebie "przykeljona" powinno byc Ci wygodniej.
jesli jednak material nie trzyma sie w kokach to po prostu po dociagnieciu zawiaz wezel na kolkach

LAVIA78
01-07-2009, 21:19
troszkę luźniej bo na szybko było:ninja: i tak lepiej mi:thumbs up:
a teraz taka fotka....:D upał więc tylko po domu żeby obiad zrobić:mrgreen:
http://www.chusty.info/forum/picture.php?albumid=5&pictureid=66

landa
01-07-2009, 21:42
Lavia, Ty wklejasz jakieś fotki? Bo ja nic nie widzę :confused:

LAVIA78
02-07-2009, 22:17
noż niemożliwe:eek: ja ją widzę, nie ma jej:confused:
wedle instrukci wklejam i na innych forach:ninja:
wkleję najwyżej raz jeszcze...tylko teraz wersja mini;-)
http://www.chusty.info/forum/picture.php?pictureid=66&albumid=5&dl=1246475829&thumb=1

Mayka1981
02-07-2009, 22:18
ja widzę obydwie fotki,
imo b.ładnie:mrgreen:

landa
03-07-2009, 10:23
ja widzę obydwie fotki,
imo b.ładnie:mrgreen:
To ja nie wiem o co chodzi:confused::confused::confused:
Ja nie widzę żadnej :frown
Fotki-widma :lool:

LAVIA78
07-07-2009, 21:45
a tam widma zaraz.......:ninja:
potwierdzone że jest to jest;-)
koleżanka mi powiedziała że myślała że mam na sobie tunikę grecką czy coś z czasów heroda:hide: (zdjęcie dałam też na naszej klasie)
ech........:duh:tunika......... mogłam podpisac jak to było..dawno dawno temu:lol:

Mayka1981
07-07-2009, 22:18
To ja nie wiem o co chodzi:confused::confused::confused:
Ja nie widzę żadnej :frown
Fotki-widma :lool:

LANDA miałam tak samo w wątku antety.s o żółwiu i biedronce... raz były - raz nie:dunno:

i też nie mam pojęcia co chodzi... w każdym razie tutejsze wciąż widzę:mrgreen:

b.szczelna
09-07-2009, 00:43
no piknie, widze ze walczycie dzielnie z chusta (a to ode mnie podesłana;))) slicznie wyglądacie!

LAVIA78
10-07-2009, 21:02
no piknie, widze ze walczycie dzielnie z chusta (a to ode mnie podesłana;))) slicznie wyglądacie!

ano walczymy i korzystamy:)
wczoraj łaziłam po centrum Katowic - głownie po sklepach i telefonii;-)
sie ludzie gapili a kobiety uśmiechały:hello: miło tak mąż zapomniał zrobić foty:hide: