PDA

Zobacz pełną wersję : Wrap Tai Lenny Lamb



sakahet
18-07-2016, 14:59
Czy ma ktoś może i mógłby zdać relacje z noszenia?

lina
18-07-2016, 19:44
Mam wlasnie na testach :) jak się zbiorę w sobie, to dziś wieczorem napiszę recenzję.

sakahet
19-07-2016, 00:48
Mam wlasnie na testach :) jak się zbiorę w sobie, to dziś wieczorem napiszę recenzję.
Czekam w takim razie :)

AlicjaR
05-02-2018, 21:38
Wyciągam, bo są teraz w promocji 25% i kusi, żeby wypróbować. Ktoś coś napisze? Jak się to nosi?

amefa
06-02-2018, 08:58
Fajnie sie nosi! Dla mnie o wiele lepiej niz w zwyklym mt. Noszac z przodu mozna rozlozyc poly na ramionach i wtedy sie nic nie przesuwa i dodatkowo rozklada ciezar. Pozniej mozna tez rozlozyc pasy na pupie i znow namy dodatkowe odciazenie.
Noszac na plecach mozna wykonczyc wezlem tybetanskim.
Dla mnie bardzo fajne, podobalo mi sie do tego stopnia ze szylam pozniej wieksze :)

Dla mnie sa dwa minusy.
- panel w mini jest maly, na krotko starcza
- wydaje mi sie ze miedzy warstwami chusty na panelu cos jest wszyte, przez co nie jest on tak miekki jak chusta. Szyjac samemu nie dawalam nic pomiedzy warstwy chusty i lepiej otulalo dziecko

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Gabriela1999
06-02-2018, 09:01
Też mam ogólnie fajne ale dla mnie pasy zdecydowanie za długie. Ciągną się po ziemi trzeba kilka razy wiązać

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

AlicjaR
12-02-2018, 16:08
Dzięki dziewczyny, sama jeszcze dopiszę, jakby ktoś kiedyś szukał, bo właśnie zakupiłam. Mały jeszcze za mały na nosidło, więc tylko przymierzyliśmy. I tak: panel faktycznie malutki, dla mnie na razie plus, bo mam drobne dzieci, pasy bardzo długie, bez żalu je skrócę. Dla mnie bardzo wygodne, ładnie wygląda i daje uczucie komfortu rozłożenie pasów na ramionach. Na pleckach dziecka pasów nie rozkładam, bo mi się to akurat nie podoba. Panel jest z zaszewkami, fajnie wyprofilowany, dobrze otula dziecko, ma delikatne wypełnienie przy nóżkach. Chętnie będę w nim nosić :)

mamru
12-02-2018, 16:21
Ja też dołączam do fanek wrap tai. Bardzo lubię to nosidło. Mam todler ale leci do mnie mini. Myślę że to dobra alternatywa dla chusty, łatwiej go założyć plus te szerokie pas/poły jak w chuście, które dają dodatkową stabilizację boczną, ważną zwłaszcza przy mniejszych dzieciach. Plusem jest też brak klamer, zapięć i innych plastików, których ja np w noszeniu nie toleruję w ogóle.
Fajnym pomysłem jest też wywinięcie pasów w motylki jak przy kangurku. Jest to jedyne nosidło w jakim noszę bo te wszystkie klamry i pasy są nie dla mnie.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180212/20ac190312857e2da267956f2f12bdc8.jpg

mandolinka
02-03-2018, 17:08
właśnie szukam czegoś w rozmiarze toddler, jakie to jest ładne, mamru :beat:

mamru
02-03-2018, 20:10
Dziękuję! Bardzo lubię to nosidło. Mam do niego sentyment bo wygrałam go w konkursie. W międzyczasie dotarł do mnie wrap mini i on jest lepiej dopasowany dla mojego roczniaka.

eM.
06-03-2018, 14:38
mamru, a według Ciebie którą wersję bardziej się opłaca kupić mini czy toddler dla roczniaczki waga prawie 10kg? Bo jednak chciałabym żeby na dłużej starczyło i tak dumam czy opłaca się mini brać. Jak Ci się nosi w toddler?

A tak w ogóle to piękne te nosidło, super wyglądacie!


ed.
dobra przeczytałam raz jeszcze i wychodzi, że chyba jednak toddler lepiej w moim przypadku brać.

mamru
06-03-2018, 15:54
eM mój synek też marcowy. Nosimy się w mini. Wiesz co jeśli chcesz to Ci wyśle oba i sobie pomierzysz w którym Wam wygodniej. Wyślij mi dane na priv:)

eM.
06-03-2018, 16:31
mamru dziękuję, napisałam pw :)

michal_krzem
27-03-2020, 13:23
Cześć wszystkim. Mamy 4 miesięcznego synka, który wazy trochę ponad 8kg. Ciężko juz nam, szczególnie żonie. Mamy chustę do noszenia ale żona jest na tyle drobna, że jej ciężko ją wywiązać. Myśleliśmy o Lennylamb wrap tai bo poleciła nam go znajoma. Zastanawiamy się, czy aby na pewno będzie odpowiednie dla dziecka, które jest ciężkie, nie trzyma jeszcze dobrze główki. Mały jest też długi.
Będę wdzięczny za opinie.

Ola D.
27-03-2020, 22:10
Hej :)

Jaką macie chustę? 8kg to już konkretny ciężarek, może macie za cienką albo niezłamaną?
wrap tai będzie super, kiedy dziecko usiądzie samo z czworaków, a na razie poszukajcie doradcy, który nauczy Was motać chustę, bo sposób i jakość wiązania też robią różnicę. Pozdrawiam jako drobna kobietka, która nosiła i dobijające dwóch dych przedszkolaki ;)


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka