PDA

Zobacz pełną wersję : wątki przeczytane/nieprzeczytane



andziulindzia
21-06-2009, 15:46
W większości for jeszcze nie przeczytane przeze mnie wątki forum samo z siebie zaznaczyło mi jako przeczytane. Nie wszędzie ale dotyczy to większości nowych wątków i postów. Czy to się da naprawić?
I zauważyłam jeszcze, że jeśli piszę posta jako ostatnia w wątku, wyślę go i wyjdę z wątku to wątek i moja odpowiedź zaznacza mi się jako nieprzeczytana. Hmmmm..... Mam nadzieję, że jasno tłumaczę

andziulindzia
22-06-2009, 20:22
Podnoszę, bo forum nadal samo z siebie odznacza mi wątki jako przeczytane choć do nich nie zaglądałam. Na niektórych forach wszystkie są odznaczona a na niektórych wybiórczo :frown Da się coś z tym zrobić?

Kanga
22-06-2009, 20:35
Podnoszę, bo forum nadal samo z siebie odznacza mi wątki jako przeczytane choć do nich nie zaglądałam. Na niektórych forach wszystkie są odznaczona a na niektórych wybiórczo :frown Da się coś z tym zrobić?

i nie pokazuje "nieprzeczytanych" gdy klikam na "nowe posty" pokazuje tylko mały wycinek z tego co nieprzeczytałam

marjanna.b
22-06-2009, 20:57
Potwierdzam.
Do szału mnie to doprowadza (z resztą gdzieś już też o tym pisałam...)

m.

Kanga
22-06-2009, 21:15
małe wyjście z tej sytuacji znalazłam - w szybkim menu są "dzisiejsze posty" - pokazuje te i czytane i nieczytane... dzięki temu łatwiej się rozejrzeć co i jak ale nie rozwiązuje zupełnie sytuacji :comp:

zulam
22-06-2009, 21:24
A jest coś takiego jak "pokaż swoje posty"???

erithacus
22-06-2009, 21:25
Też mnie to strasznie denerwuje. Coś chyba jest nie tak bo raz odznacza, a raz nie, tak zupełnie samo z siebie.

Adso
22-06-2009, 21:45
zulam A jest coś takiego jak "pokaż swoje posty"???
trzeba wejść w panel użytkownika i kliknąć po prawej na swój nick i tam w statystykach jest "Znajdź wszystkie posty, których autorem jest.. (http://www.chusty.info/forum/search.php?do=finduser&u=3022)"
Ale to i tak inaczej niż w starym..

Fiona
22-06-2009, 21:50
A jest coś takiego jak "pokaż swoje posty"???

jest
na górze masz szukaj, klikasz i rozwija się okno, klikasz w zaawansowane wyszukiwanie i potem wpisujesz swojego nicka w miejscu nazwa użytkownika, klikasz szukaj teraz i otwierają się Twoje posty:rolleyes:nie takie to trudne, i sama to odkryłam;-)i duma jestem:mrgreen:

zulam
22-06-2009, 21:51
Dzięki, to forum jest prawdziwie zamotane :rolleyes::lol:

rzezuchama
22-06-2009, 23:14
A jest coś takiego jak "pokaż swoje posty"???
A ja odkryłam coś takiego:
Watki, w których napisałam posty zaznaczyły mi się jako "subskrybowane" jakimś zielonym (sic!) znacznikiem. I jak weszłam do panelu użytkownika to było duże okno (z tych głównych, pod wiadomościami chyba) z nowymi postami w watkach subskrybowanych.
Chyba.
Dokładnie jeszcze tego nie sprawdzałam i nie testowałam. Ale to by rozwiązywało dość prosto sprawę.

Weraho
23-06-2009, 09:41
jest
na górze masz szukaj, klikasz i rozwija się okno, klikasz w zaawansowane wyszukiwanie i potem wpisujesz swojego nicka w miejscu nazwa użytkownika, klikasz szukaj teraz i otwierają się Twoje posty:rolleyes:nie takie to trudne, i sama to odkryłam;-)i duma jestem:mrgreen:

Całkiem proste :lol:. Ale dzięki- lepsze to niż nic. Pierwszą rzeczą, którą zawsze robie to sprawdzam posty w których pisałam i szybki dostęp do tej funkcji byl bardzo przydatny. Trochę dobijają mnie te zmiany na forum :roll:
Pochodzę wściekła pzrez kilka dni i przywyknę pewnie :twisted:

erithacus
24-06-2009, 13:38
Podnoszę, bo forum nadal samo z siebie odznacza mi wątki jako przeczytane choć do nich nie zaglądałam. Na niektórych forach wszystkie są odznaczona a na niektórych wybiórczo :frown Da się coś z tym zrobić?
Coś mi przyszło do głowy, pomóżcie mi to sprawdzić. Czy nie jest tak, że wątki z nowymi postami są pogrubione tylko przez określoną ilość czasu (kilka godzin)? Bo np. te z godziny 9.00 są już zwykłą czcionką, a te z 10.00 i później nadal są pogrubione. Może o to w tym chodzi i wystarczy zmienić coś w ustawieniach.

Ilonsa
24-06-2009, 14:53
u mnie jest tak, że watki nieprzeczytane pokazują mi się tylko od ostatniego logowania- jeśli nie przecztam i mnie wyloguje to przy ponownym logowaniu wszystko mam zaznaczone jako przeczytane...

erithacus
25-06-2009, 14:57
Faktycznie jest tak jak piszesz. Tylko jest jeden mały szczegół - wątki pogrubione zawierają posty nowe, a nie nieprzeczytane. Może w tym tkwi problem.

marta-la
02-07-2009, 10:04
:eek:
Nie wiem o co chodzi ale od wczoraj jak wchodzę na forum wszystko mam jako przeczytane :confused:

Meta
02-07-2009, 10:23
Coś jest nie tak na forum z odznaczaniem tematów przeczytanych - dużo dziewczyn zgłaszało, że np czytają temat a on ciągle nieprzeczytany, albo właśnie się wszystko jako przeczytane odznacza... Na pewno jeżeli się wylogujesz, to wracasz do forum przeczytanego :(
I to chyba nie zależy od ustawień w panelu użytkownika...

marta-la
02-07-2009, 10:28
I knoci mi się z odznaczaniem wiadomości w poczcie, często widnieją jako nieprzeczytane chociaż są przeczytane.

Iwka
03-07-2009, 11:43
No właśnie, a da się coś z tym zrobić? Wchodzę np na moment na forum, przeczytam jeden watek a pozostałe i tak mi się następnym razem pojawią jako przeczytane :( Przeszkadza mi to :(

Meta
03-07-2009, 11:48
Byłoby super, gdyby dało się to naprawić :) Ja też bardzo tęsknię za działającym oznaczaniem nieprzeczytanych postów...

kociakocia
03-07-2009, 12:14
tak, wczoraj i ja bylam zdziwiona co z tymi postami, z poczta mam identycznie :confused:

andziulindzia
03-07-2009, 21:17
Mnie też już męczy to odznaczanie tematów przeze mnie nieprzeczytanych jako przeczytane. Czy mozna to jakos poprawić?