PDA

Zobacz pełną wersję : womar eco 2 design a womar zaffiro n22



makeda
19-06-2016, 20:19
Witam serdecznie,

Które z nosideł (w temacie) uważacie za lepsze? Jakie są według Was znaczące różnice? Będę wdzięczna za pomoc :)

OlaOla
11-08-2016, 21:51
Też jestem ciekawa opinii osób bardziej wtajemniczonych :)
Ja co prawda jestem szczęśliwą posiadaczką Tuli, ale znajoma, która szuka czegoś w bardziej przystępnej cenie, pytała właśnie o womar zaffiro n22 i nie potrafiłam jej podpowiedzieć czy to prawdziwe ergonomiczne nosidło, czy jednak wisiadło.
Na moje oko pozycja dziecka jest prawidłowa, ale może ktoś kto miał okazję je używać sie wypowie.

franada
11-08-2016, 22:24
W bardziej przystępnej cenie polecam uszyć, np. u Pathi. Za nosidło XXL (dla wysokiej 3,5 latki) zapłaciliśmy 250zł, a szczerze mówiąc wydaje mi się, że ma sporo ciekawsze rozwiązania niż tula.

inwyt
11-08-2016, 22:40
Ja mam womar eco 2 i wydaje się przyzwoite, pozycja jak to w nosidle, nigdy to samo co w chuście, ale jest ok, wykonanie porządne, tylko pasy naramienne dla mnie za długie, mogli by zrobić mocniej skracalne. No i za małe już na jedynego nosidłowego mojego dziecia, więc sprzedać chcę :) Tego drugiego nie miałam okazji próbować, więc nie powiem nic o nim.

krówka
18-02-2017, 16:03
co sadzicie o tym nosidle https://emaluch.com/esklep/pl/p/WOMAR-Nosidlo-N18-Diamond-Zaffiro-od-4-miesiaca-do-20-kg/871 ??

panthera
18-02-2017, 16:52
zaffiro to chyba nie jest nosidło ergonomiczne. ma sztywne plecki. i wbrew temu co pisze producent nie ma szans żeby zagłówek podtrzymał główkę dziecka.
na zdjęciach pozycja dziecka nie jest prawidłowa. czy da się uzyskać prawidłową to nie wiem, trzeba by dziecko wsadzić i ułożyć. ( chodzi o to że nóżki są jednak zbyt szeroko i pupa jest wyżej niż kolanka a powinna być niżej i kolana powinny być lekko skierowane do noszącego.
pominę milczeniem kwestię że proponowane jest dla dziecka od 4 miesięcy (! nosidło jest dla dziecka siedzącego samodzielnie więc 4m to jakieś 5% może siedzi albo i nie) 3 latek w to nie wejdzie bez szans. i noszącemu wygodnie nie będzie. a i nosidło miękkie nie powinno mieć nic między noszącym a dzieckiem a tu jakaś uprząż tam idzie.
no i 100% poliester a w środku 56% :(

eco testowałam i było w miarę ok chociaż coś tam mi przeszkadzało. był watek testowy womar eco. może w archiwum jest. było tam sporo opinii.
edit: już wiem co mi przeszkadzało ta "uprząż wewnętrzna" ale można ja wyciąć :) albo nie zapinać po prostu.

krówka
19-02-2017, 18:23
dzieki za odp., wątku testowego womar eco nie znalazłam...