PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana tytulu watku i ilosc zdjec



zuo
20-06-2009, 21:46
witam,
jak moge zmienic tytul watku? na hade made mam swoj kacik bigoteryjny - i nader wazna jest informacja na ktorej stronie sa nowki...
co z iloscia zdjec? tylko 4? lacznie z emotkami ? :(
buuuu

aahhh, i jeszcze jedno - czy bedzie stary panel kolorow fontow etc. cuuudny byl ...
serdecznosci

zoska

alcia_MT
21-06-2009, 20:11
No dla mnie to tez wielki problem.
Mam trochę zdjęć w moim wątku o MT i nie mogę aktualizować tytułu z informacjami o nowościach, bo już tego nie wyślę (ograniczenie ilości zdjęć).
Nie mówiąc o tym, że jak teraz wrzucałam zdjęcia moich nowych 2 MT, musiałam to zrobić w 3 czy 4 wiadomościach, by móc te zdjęcia wkleić.

Jak widać - ograniczenie ilości zdjęć spowoduje większe zaspamienie forum. Wiem, że dzięki temu wiadomości szybciej się ładują, ale czy jest na to aż tak wielkie zapotrzebowanie, by tak mocno zaburzyć funkcjonalność forum??

Ja bardzo proszę o usunięcie tego ograniczenia... bardzo bardzo... :)

zuo
22-06-2009, 00:05
się podpisuję
bardzo, bardzo pliiiiiiiisssssssssss


i tytuly watkow do edycji tez plisssssssssssssss

rebelka
22-06-2009, 00:06
Tytułu wątku można edytować. Wchodzicie w edycję pierwszego postu i tam jest takie małe okienko 'edycja zaawansowana' i tytuł można zmienić.

zuo
22-06-2009, 00:39
niestety - tylko teoretycznie. zmienia sie tytul, owszem - ALE TA ZMIANA WIDOCZNA JEST WYLACZNIE PRZY KOLEJNEJ EDYCJI. a wyswietla sie stara :(
testowalam - wielokrotnie

rebelka
22-06-2009, 00:46
zuo a masz u góry wiadomość, że masz jakieś błędy w pierwszym poście? Bo jeśli tak to dopóki ich nie poprawisz to edycja nic nie da, u mnie odpier jak poprawiłam ilość emot w pierwszym poście to tytuł wątku też się zmienił, a wcześniej nie.

zuo
22-06-2009, 01:11
rebelka, wywalilam CAŁY pierwszy post - bo był zbyt duży. zmiany sa zaakceptowane - ale /tak jak napisalam - procz tego, ze sie wyswietlaja przy edycji/ niewidoczne :(
no, niestety :(

alcia_MT
22-06-2009, 10:19
zuo a masz u góry wiadomość, że masz jakieś błędy w pierwszym poście? Bo jeśli tak to dopóki ich nie poprawisz to edycja nic nie da
No właśnie i tutaj dochodzimy do problemu o którym piszę - poprawienie błędu w moim wypadku, to konieczność wywalenia prawie wszystkich zdjęć, które w tym poście mam. A że tego nie mogę zrobić, to nie mogę zmienić tytułu wiadomości.

Ola
22-06-2009, 12:00
niestety, mimo, że wchodzą w zaawansowaną edycję mogę zmienić jedynie tytuł pierwszego postu, nie całego wątku :(

plisss o pomoc, zależy mi na aktualizacji tytułu wątku
błędów w pierwszym poście nie ma, pokasowałam emotikony, fotki, no i tytuł się zmieniła ale tylko tego posta

zuo
22-06-2009, 12:26
alcia MT - tqk jak pisze Ola - WYWALENIE NAWET CALEGO PIERWSZEGO POSTA NIC NIE ZMIENIA
mozna zmienic tylko tytul pierwszego posta - A NIE CALEGO WĄTKU:hide:

alcia_MT
22-06-2009, 13:12
alcia MT - tqk jak pisze Ola - WYWALENIE NAWET CALEGO PIERWSZEGO POSTA NIC NIE ZMIENIA
mozna zmienic tylko tytul pierwszego posta - A NIE CALEGO WĄTKU:hide:
no to w takim razie kolejny solidny problem :rolleyes:

Jazzoo
22-06-2009, 15:50
Zmienilam ze mozna dodawac wiecej zdjec niz 4.
Ale nie rozumiem problem z edytowaniem... Mozna tylko edytowac swoje wlasne posty nie innych. Chodzi o to ze tylko swoj pierwszy post mozecie edytowac a inne juz nie?
Nie widze takiej opcji w panelu admin.

zuo
22-06-2009, 15:56
dzieki Jazooo za zwiekszenie ilosci fot :) na ile z 4?

chodzi o to, ze NIE MOZNA ZMIENIC TYTUŁU WĄTKU /ofc. swojego/
przy wejsciu w opcje "edycja zaawansowana" jest mozliwe tylko zmienienie tytulu pierwszego posta - a nie calego watku (tj. wyswietla sie tytul zmieniony ale w poscie pierwszym - caly watek ma stary tytul, sprzed zmiany/.

posty edytowac mozna - problem jest z tytulem

...co przy wątkach handlowych - gdzie tytul informuje o tym, gdzie nowosci albo inne wistotne info - jest problemem sporym :(

PodwójnaMama
22-06-2009, 16:26
o własnie, właśnie, to bardzo wazne żeby można było zmieniac wielokrotnie tytuł swojego wątku :)

ali
22-06-2009, 16:26
tak, ja tez juz to zauwazyłam i próbowałam edytować temat swojego wątku i nie ma bata :(
w wątkach handlowych było to dużym ułatwieniem dla przegladających i na pewno moderatorów, bo od razu było widać, ze temat jest DO SKASOWANIA
...może się uda coś z tym fantem zrobić...

Jazzoo
22-06-2009, 16:51
Jak ja klikam na Edytuj i potem na Zaawansowana edycja to moge zmienic tytul, czy tylko ja tak moge?
Poprobuje i posprawdzam bo rzeczywiscie cos z tym trzeba zrobic.

alcia_MT
22-06-2009, 17:01
No to w takim razie najwyraźniej tylko Ty jako admin możesz. chyba, że zmieniasz tak jak dziewczyny pisały (ja też już sprawdziłam) - sam tytuł wiadomości, co nie zmienia tytułu tematu.

Anntenka
22-06-2009, 21:50
Jak ja klikam na Edytuj i potem na Zaawansowana edycja to moge zmienic tytul, czy tylko ja tak moge?
Poprobuje i posprawdzam bo rzeczywiscie cos z tym trzeba zrobic.

Jazzoo my też tak możemy zrobić ale problem pojawia się później.
Ten nowy zmieniony tytuł wyświetlany jest potem nad pierwszym postem ALE na zbiorczym widoku działu Handmade wyświetlany jest dalej stary tytuł wątku. Zmiana nie daje rezultatu w głównym tytule. Da się to zmienić??

Magme
23-06-2009, 08:57
a no - czyli to nie ja jedna jestem jakaś nie teges :) - tez próbowałam zmienić tytuł całego wątku i nici - ciągle stary wisi..
help :)

mamaija
23-06-2009, 10:19
i ja mam ten sam problem , nie chce się zmienic tytuł i juz , też próbowałam wielokrotnie, help:rolleyes:

Jazzoo
23-06-2009, 12:02
No nie wiem, nie moge nigdzie znalesc gdzie sie to zmienia.
Tymczasem prosze abyscie w watkach na bazarkach i na straganie pisaly w ostatnim poscie SPRZEDANE/ NIEAKTUALNE itp.

Jazzoo
23-06-2009, 19:31
Jeszcze jedno mi przyszlo do glowy. Zmienialyscie ustawienia edytowania w waszym panel użytkownika -> ustawienia -> zaawansowane ustawienia -> na końcu jest interface edytora.

goska@
23-06-2009, 20:45
Jazzoo a na jaki trzeba ustawic bo mam zaawansowany edytor WYSIWYG

Jazzoo
23-06-2009, 20:51
To dobrze masz. I jak nadal nie dziala to juz nie wiem co z tym fantem zrobic. :(

Meta
23-06-2009, 20:52
Przed chwilą próbowałam w swoim jakimś wątku zmienić tytuł - kombinowałam też z rodzajami edytorów i nadal nic :dunno:

goska@
23-06-2009, 20:56
Spokojnie rozgryziemy to jakos :):)

zuo
23-06-2009, 22:03
ehhh :ninja:

Jazzoo
24-06-2009, 00:46
W koncu! Sie udalo! Teraz jest mozliwosc edytowania tytilu watku. :) ;)

zuo
24-06-2009, 01:12
naprawde???

leeeeeeceeeeee sprawdzić :)

Meta
24-06-2009, 01:20
Działa działa, sprawdziłam:jump::jump::jump:
Dzięki Jazzoo i 3oko :kiss:

zuo
24-06-2009, 01:21
ihaaaaaaa!!!! super :)
all ok :)
dzieeeekiiiiiiiiiii :applause::applause::applause:

ninuczka
24-06-2009, 06:36
A możecie mi powiedzieć tak na szybko, jak mogę zmienić tytuł? Pomyliłam datę i teraz pewno nie znajdę dziewczyny, której szukam :(

goska@
24-06-2009, 08:51
Suuupeerr Dziekuje!!!!:applause::applause::applause:

Meta
24-06-2009, 09:22
A możecie mi powiedzieć tak na szybko, jak mogę zmienić tytuł? Pomyliłam datę i teraz pewno nie znajdę dziewczyny, której szukam :(

Edytujesz pierwszy post w założonym przez Ciebie temacie, a żeby wyświetlił się edytowalny pasek tytułu, zaznaczasz w oknie edycji "zaawansowana edycja"

mamaija
24-06-2009, 10:27
a mnie się nadal nie zmienia:duh:- ZUO jak Ci sie udało?

Meta
24-06-2009, 10:33
Ja nie zuo, ale powiem jak u mnie było :)
Wczoraj, zanim jeszcze te zmiany działały, próbowałam zmienić tytuł - no i lipa oczywiście. Po tym, jak Jazzoo powiedziała, że działa, próbowałam jeszcze raz (ten sam temat, kliknęłam okno edycji i nic nie dopisywałam, bo nowy temat już był tam wklepany) - i lipa... Więc coś tam jeszcze dopisałam, jakąś mordkę - i wtedy załapało.

mamaija
24-06-2009, 10:51
Ja nie zuo, ale powiem jak u mnie było :)
Wczoraj, zanim jeszcze te zmiany działały, próbowałam zmienić tytuł - no i lipa oczywiście. Po tym, jak Jazzoo powiedziała, że działa, próbowałam jeszcze raz (ten sam temat, kliknęłam okno edycji i nic nie dopisywałam, bo nowy temat już był tam wklepany) - i lipa... Więc coś tam jeszcze dopisałam, jakąś mordkę - i wtedy załapało.

Meta, dziekuję kochana, zrobiłam jak mówiłasi udało się:applause::applause::applause::thumbs up::hello:

ninuczka
24-06-2009, 11:21
Meta - dziękluję bardzo!!! Poszło!!! Potrafię :)!!! I za to dam Ci punkt reputacji!!! |(więcej nie mogę :( )

ninuczka
24-06-2009, 11:23
Poszedł - powinnaś go mieć, bo pojawiło się: "|Dziękujemy za dodanie punktu reputacji dla tego użytkownika". Tylko gdzie?

brikola
24-06-2009, 11:31
działa! super!!

zuo
25-06-2009, 01:01
a mnie się nadal nie zmienia:duh:- ZUO jak Ci sie udało?
łojoj - nie zauwazyalm :(
dzieki meta, ze wyjasnilas :):):)

Meta
25-06-2009, 18:53
Poszedł - powinnaś go mieć, bo pojawiło się: "|Dziękujemy za dodanie punktu reputacji dla tego użytkownika". Tylko gdzie?

Ojej, dziękuję :) Pojawiło mi się w Panelu użytkownika

Olik
29-06-2009, 16:45
Kurcze, ja nadal nie wiem jak zmienić tytuł wątku :mad Robię zaawansowaną edycję, wpisuję tekst i lipa. Pierwszy post ma tytuł a wątek cały został ze starym tytułem :mad