PDA

Zobacz pełną wersję : Informacja o pierwszym logowaniu



3oko
20-06-2009, 21:31
Przede wszystkim, nowe forum rozroznia DUZE i male litery.
Jesli Twoj nick to np. Zuzia, Nalezy wpisac w polu uzytkownika "Zuzia" a nie "zuzia".

Przy probie (nieudanego) logowania powinna wyskoczyc strona z napisem:

Podałeś nieprawidłową nazwę użytkownika lub hasło. Kliknij "Wróć", aby ponownie spróbować wpisać dane. Pamiętaj, że wielkość liter w haśle ma znaczenie. Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!

Tak wiec kliknij na "tutaj", podaj adres mejlowy ktory uzyty byl do rejestracji, i w mejlu ktory za chwile dostaniesz beda dalsze instrukcje.

Wiele osob ma problemy z odzytaniem kodu bezpieczenstwa, ktory trzeba przy tej okazji poprawnie przepisac.
Warto tutaj pamietac o tym, ze mozna je ladowac wielokrotnie (klikajac na "Odswiez obrazek"), az pojawi sie kombinacja ktora bedzie latwiejsza do odczytania.

Gotowe!

jasnie2
20-06-2009, 21:41
zrobilam jak kazałeś, ale lipa. Nie dam rady zalogowac sie na starym koncie, prawdopodobnie znowu przez "smile" na koncu nika. Czy mozna poprosic o przywrocenie strej "Jasnie Pani :)"

dooominikaa
20-06-2009, 22:17
a mnie nie chce posłać hasła... mówi w kółko że źle przepisałam literki, ale jak powiedział mi to chyba piąty raz, to zwątpiłam. I tak z doominikaa stałam się dooominikaa...
poproszę o pomoc w odzyskaniu starego nicka...
:confused:

Agnen
20-06-2009, 22:26
Aneta.s też nie może się zalogować


co zrobić, jak pisze że nowe hasło zostało wysłane
a żadna wiadomość nie dotarła na mail
mail własciwy bo jedyny
spam też puste

irla_nie_irla
20-06-2009, 22:30
i ja nie moge sie dostac na stare konto
to ja "irlaaa"
dzięki za pomoc!

calineczka
20-06-2009, 22:34
uffff.... a mnie się udało
ale palpitacji serca mało nie dostałam

doominikaa
20-06-2009, 22:37
a mnie nie chce posłać hasła... mówi w kółko że źle przepisałam literki, ale jak powiedział mi to chyba piąty raz, to zwątpiłam. I tak z doominikaa stałam się dooominikaa...
poproszę o pomoc w odzyskaniu starego nicka...
:confused:

wróciłam... chyba

Jasnie Pani :)
20-06-2009, 22:39
ja tez juz jestem ;)

LittleMonster
20-06-2009, 22:47
Wydaje mi się, że problem z przepisywaniem literek może dotyczyć przeglądarki... Normalnie korzystam z Firefoxa, ale wiem, że czasem coś nie funguje. Więc po trzeciej próbie wpisania literek zakończonej niepowodzeniem włączyłam Internet Explorera i udało się od pierwszego razu. Jesli ktoś ma problem z literkami może warto wypróbować inną przeglądarkę?

3oko
20-06-2009, 23:00
i ja nie moge sie dostac na stare konto
to ja "irlaaa"
dzięki za pomoc!

Nowe tymczasowe haslo wyslane emailem.

3oko
20-06-2009, 23:03
Aneta.s też nie może się zalogować

Nowe tymczasowe haslo wyslane emailem na jej adres.

aneta.s13
20-06-2009, 23:44
założyłam drugą skrzynkę i nowe konto...

na mój mail nie dotarły wiadomości, nie wiem dlaczego :(

aneta.s

eluni@
20-06-2009, 23:52
teraz jestem eluni@ ( i szczerze mówiąc nawet mi się podoba :P) ale chciałabym odzyskać franciszk@, bo to ja :P dlaczego nie mogę ???
POMOCY :mad:

3oko
20-06-2009, 23:57
założyłam drugą skrzynkę i nowe konto...

na mój mail nie dotarły wiadomości, nie wiem dlaczego :(

aneta.s

Wyslij przez PW Twoj adres emailowy. Moze tamten sie nie zgadza?

fuxico
21-06-2009, 00:02
chociaż był problem, bo podane na mejla tymczasowe hasło nie chciało działać. Wpadłam na pomysł, żeby zrobić kopiuj wklej. Potem podałam nowe hasło i jestem!

3oko
21-06-2009, 00:04
teraz jestem eluni@ ( i szczerze mówiąc nawet mi się podoba :P) ale chciałabym odzyskać franciszk@, bo to ja :P dlaczego nie mogę ???
POMOCY :mad:

Nowe dane wyslane przez e-mail.

zaissa
21-06-2009, 00:22
Mnie też nie chciało. Ani w firefox-ie, ani IE nie pomógł. Zależy mi na odzyskaniu konta zaisa, bo czekała tam na mnie PW.

3oko
21-06-2009, 00:27
Mnie też nie chciało. Ani w firefox-ie, ani IE nie pomógł. Zależy mi na odzyskaniu konta zaisa, bo czekała tam na mnie PW.


Nowe dane wyslane na e-mail.

olioliwa
21-06-2009, 00:44
to ja poproszę o nowe hasło dla konta Ola na jeden z poniższych adresów:
olioliwa@yahoo.com
ola@7kolorowteczy.pl
ola@girasol.pl

żadnego z tych adresów nie przyjmuje mi przy odzyskiwaniu hasła
a innego podać nie mogłam, bo nie miałam nigdy

dziwi mnie, po co jest konieczność podawania adresu do tego nowego hasła
skoro, jeśli jest w systemie ten adres ( bo odrzuca, więc musi mieć jakiś adres zapamiętany) to czemu nie można na ten adres słać nowego hasła?

nie spotkałam się z czymś takim, zawsze jak zapominam hasło gdziekolwiek i klikam że je zapomniałam to nie muszę żadnych dodatkowych spraw załatwiać, tylko idę na skrzynkę mailową i tam na mnie nowe hasło czeka

3oko
21-06-2009, 03:25
żadnego z tych adresów nie przyjmuje mi przy odzyskiwaniu hasła
a innego podać nie mogłam, bo nie miałam nigdy


A jednak..

Zelda
21-06-2009, 07:16
Basik11 tez nie moze sie zalogowac

Basik11
21-06-2009, 09:39
Po wielu nieudanych próbach w końcu jestem ( ale przeprawa z tym wszystkim straszna)
(Gosia dzięki że dałaś tu znać, że też się tu dostać nie mogę :))

commoni
21-06-2009, 11:19
takie newrwy z rana... ale jestem

nikagda
21-06-2009, 13:08
Ufff, udało się, ale nie było łatwo. Miałam problem z przepisaniem literek z obrazka.

Lalika
21-06-2009, 13:16
Buuuuuuuuu, wróćcie mi moje stare konto, please (przez małe "l"). Wysłałam jedną wiadomość do administratora, ale nie wiem, czy doszła. Ja wcem po staremu :confused:

lynette
21-06-2009, 14:12
Uff i ja jestem, choć nie było łatwo. Witajcie!

aneta.s13
21-06-2009, 14:44
Wyslij przez PW Twoj adres emailowy. Moze tamten sie nie zgadza?


napisałam pw :)

Mayka1981
21-06-2009, 16:33
Raszka też ma problem z otrzymaniem e-maila (tzn nie przychodzi...)
napisałam PW w tej sprawie

Mo-nikaa
21-06-2009, 17:50
Mam prośbę do administratora - proszę o odzyskanie konta "Mo-nika" - tak jak poprzedniczki ani nie mogłam się zalogować, ani odzykać hasła na adres mailowy. Założyłam nowe konto, ale wolałabym mieć poprzednie.

skybear
21-06-2009, 18:16
czy i kiedy bede mogla miec swoje stare haslo?
czy moge ewentualnie sama wymyslec nowe?
to podane mi w mailu jest jakies takie skomplikowane,za chińca go nie moge zapamietac

Meta
21-06-2009, 18:18
czy i kiedy bede mogla miec swoje stare haslo?
czy moge ewentualnie sama wymyslec nowe?
to podane mi w mailu jest jakies takie skomplikowane,za chińca go nie moge zapamietac
Hasło można zmienić w każdej chwili, tak samo jak na starym forum:
Panel użytkownika -> Ustawienia -> Edytuj e-mail i hasło

AnetaS
21-06-2009, 18:42
teraz jestem AnetaS ale nadal ja to nie ja :( nie mam wiadomosci żadnych postów, nic kompletnie nowe konto...

czy ktoś wie co z Stokrotkąą??? potrzebuję się z nią skontaktować aby oddac nosidło.

skybear
21-06-2009, 18:44
Hasło można zmienić w każdej chwili, tak samo jak na starym forum:
Panel użytkownika -> Ustawienia -> Edytuj e-mail i hasło
dziekuje,tak tez uczynilam:)

Raszka1
21-06-2009, 20:16
Mam prośbę do administratora - proszę o odzyskanie konta "Mo-nika" - tak jak poprzedniczki ani nie mogłam się zalogować, ani odzykać hasła na adres mailowy. Założyłam nowe konto, ale wolałabym mieć poprzednie.


Ja mam dokładnie identyczna prośbę. Proszę o odzyskanie starego konta "Raszka" bo wole mieć stare konto. Z góry wielkie dzięki i prosiła bym o przeslanie jakich kolwiek informacji na ten adres meila bo tam mi w ogóle wiadomość z forum nie przychodzą basienka793@wp.pl

alhana
21-06-2009, 20:50
hehe
a ja nie umiem zmienic hasla
moze bym zrozumiala o co mu chodzi ale pisze do mnie po angielsku:P
Eh...
moze jutro mi sie uda:)

regi30
21-06-2009, 21:03
Mi tez w koncu sie udalo...po wielokrotnym przepisywaniu literek z obrazka..
Witajcie ponownie!!

stonesik
21-06-2009, 21:41
Ja wpisywałam literki z obrazka kilkanaście razy. A na maila z nowym hasłem prawie dobę czekałam , no ale się udało. Ale ile nas to nerwów kosztuje....:mad:

aneta.s
21-06-2009, 21:49
Wróciłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 oko bardzo, bardzo dziękuję za pomoc

serafinka
21-06-2009, 21:53
ja przezyłam makabre przy logowaniu... ale jakoś jestem

asia.asz
21-06-2009, 21:54
teraz jestem AnetaS ale nadal ja to nie ja :( nie mam wiadomosci żadnych postów, nic kompletnie nowe konto...


ja tez, pisalam juz w watkach, na pw i nie dostalam odp :confused:
czy mozna poczte i posty odzyskac?

aneta.s
21-06-2009, 21:59
ja tez, pisalam juz w watkach, na pw i nie dostalam odp :confused:
czy mozna poczte i posty odzyskac?

asiu a jaki dokładnie miałaś login wcześniej? ten co teraz czy czymś się różnił???

yoarashi
21-06-2009, 23:57
Tez mialam nie lada przeprawe z literkami. Brr. Niektorych nie rozpoznawalam, np. cos jak '{', wielokrotnie wyskakiwalo, ze wpisalam, zle. Kombinowalam z duzymi i malymi literami, a poza tym jeszcze z adresem mailowym. No, ale wreszcie jestem.

djdag
22-06-2009, 12:04
ufff, nie było łatwo się pierwszy raz zalogować, ale w końcu jestem :) dziękuję za pomoc!

asia.asz
22-06-2009, 12:59
asiu a jaki dokładnie miałaś login wcześniej? ten co teraz czy czymś się różnił???

mialam taki sam login, z wejsciem nie mialam problemu (zrobilam jak kazdy)
tylko po wejsciu okazalo sie ze skrzynka pusta a mnie nie ma w "pamieci forum"
prawdopodobnie haker wykasowal kilka osob i jedna z nich bylam ja:comp:
sprawe juz wyjasnilam, tzn okazalo sie nic nie mozna zrobic poza odzyskaniem info o ilosci napisanych postow

stokrotka.a.stara
22-06-2009, 13:28
dziewczyny po kilku dniach walki udało mi się zalogować...
ale jako nowy użytkownik.
sara jest bardzo chora wiec nie mam czasu pisac teraz do wszystkich zeby uregulowac kilaka spraw...napisze wieczorem....


Do Administratora
proszę admina o pomoc w odzyskaniu mojego starego konta.
czyli stokrotka.a

najlepiej na mail anna_shara@hotmail.com

Aneto.S napisz do mnie na gg 4077948
ja nie potrafię się po tym forum poruszać a brak mi teraz czasu na rozpracowanie go..
Budziku podaj mi dane do przelewu i kwotę na nr gg lub maila
Lindo ciebie też proszę o to samo

3oko
22-06-2009, 14:27
Email wyslany,

Wszelkie problemy z logowaniem sie prosze na PW. Troche trudno mi przegrzebywac wszystkie watki w ktorych pojawiaja sie skargi zwiazane z logowaniem

TUSIA
22-06-2009, 18:39
Próbowałam wielokrotnie się zalogowac ale bez skutku. Starałam się o przypomnienie hasła i wciąż nic. Kiedy pisałam do administratora otrzymywałam za każdym razem info, że
"Ktoś pięciokrotnie w ciągu 15 minut próbował zalogować się na Twoje konto na Chustoforum.Możliwość logowania dla tej osoby została zablokowana na kolejne 15"minut."

Nie otrzymałam żadnej innej informacji czy pomocy. Zarejestrowałam się na nowy nick, ale chce odzyska stary. Nie chce utraci postów które mam mimo że jest ich nie za dużo.
Co robic

tonieja
23-06-2009, 15:11
Ja też po długiej bitwie dotarłam.
3oko, Ilonsa, marta-la dzięki wielkie:kiss:

aneta.s
29-06-2009, 16:18
Jeszcze polah nie może wrócić na forum :frown

aneta.s
30-06-2009, 20:47
Jeszcze polah nie może wrócić na forum :frown

dalej nie może :cryy:

polah
07-07-2009, 23:27
nareszcie mogę:applause::hello:! Dzięki Mart, dzięki Anetko!:kiss:

gpo3
10-07-2009, 14:04
Mnie się udało zalogować. :) Witam :)

murdemille
11-07-2009, 12:21
Mnie również się udało,
ale z nowym loginem ;P

TUSIA
18-09-2009, 22:40
Pisałam już wcześniej PW ale nie dostałam odpowiedzi, więc pisze ponowie
proszę admina o pomoc w odzyskaniu mojego starego konta.
Teraz jestem zalogowana na TUSIA, ale chce odzyskać swoje konto TUSIOLEK. Mimo wpisywania hasła nie mogę się zalogować

Jazzoo
18-09-2009, 22:50
Pisałam już wcześniej PW ale nie dostałam odpowiedzi, więc pisze ponowie
proszę admina o pomoc w odzyskaniu mojego starego konta.
Teraz jestem zalogowana na TUSIA, ale chce odzyskać swoje konto TUSIOLEK. Mimo wpisywania hasła nie mogę się zalogować

Ja juz ci raz pomagalam. ;-)
Napisalam pw.

mamaneli
11-11-2009, 10:33
Mam problem - nie mogłam się zalogować na stare konto, więc poprosiłam o nowe hasło - razem z hasłem dostałam też nową nazwę użytkownika. Dlaczego? Czy jest możliwe abym znowu mogła się logować na konto mamaneli ???

aniuki_2
04-01-2010, 14:19
Bardzo proszę administratora o pomoc.

od dawna próbuję zalogować się na starym nicku, a mianowicie jako:
aniuki

i ciągle nic :confused::confused::confused:
pisałam trzy razy na mail podany w obsłudze (pomoc@chusty.info) ale niestety nie było odpowiedzi

w rozpaczy założyłam sobie nowe konto i niniejszym występuję jako aniuki_2
ale chcę być zalogowana z powrotem na starym nicku. głownie dlatego, że tamten był przypisany do mojej skrzynki na tlenie. skrzynka jest moją podstawową i najważniejszą.
a teraz przy nowej rejestracji złośliwy system nie pozwolił mi przypisać tlenowego adresu do nowego nicka i musiałam podać jakąś zastępczą skrzynkę której używam rzadko.

proszę zatem o pomoc!
:comp:

panthera
28-01-2010, 12:47
ratunku - zmienialiscie szate graficzna czy sie cos zrąbało?! pomijajac ten niebieski nie wszytsko dziła, np "nowe posty" otwiera sie fatal error"? to tylko u mnie czy serwer oszalał?

sachmed
28-01-2010, 17:13
ratunku - zmienialiscie szate graficzna czy sie cos zrąbało?! pomijajac ten niebieski nie wszytsko dziła, np "nowe posty" otwiera sie fatal error"? to tylko u mnie czy serwer oszalał?

aaaa u mnie to samo, nawet chwile musiałam sie przyglądać żeby odpowiedzieć, a szybka odpowiedz w ogóle nie działa:( o co chodzi??

Kaśka
01-02-2010, 22:56
Ludzie, kto tak zrąbał moje ulubione forum...
przepraszam za szczerość
parę dni nie mogłam sie zalogować, w próbach zresetowania hasła wyświetlał mi sie komunikat że mój adres email nie działa ??????????????
wreszcie sie udało
ale tamto było fajniejsze, ta szata graficzna jakas taka zimna....
pozdrawiam wszystkich tym goręcej

Kaśka