PDA

Zobacz pełną wersję : Yaro, Lisca czy LL?



Eoset7
24-03-2016, 02:29
Pomocy!

Marzy mi się druga długa chusta i nie mogę się zdecydować.
Potrzebuję dla 10 miesięcznego Smyka (10 kg), na kangurka/kieszonkę/plecak.


Aktualnie najbardziej kusi mnie:
- Yaro Yolka Toddler Rose - Violet Black
- Yaro Turtles Emerald-Black
- Didymos Lisca Karibik
- LL Kolory Nieba

Chcę też nową kółkową i póki co dwie do wyboru:
- Girasol Turquoise
- Loui Slings Something Fresh

Niestety wszystkich wziąć nie mogę, więc pięknie proszę o pomoc w wyborze :)

Eoset7
24-03-2016, 11:11
Halooo, może ktoś doradzić? Kółkowa już wybrana, ale przy długiej nadal się wacham :(

guesy
24-03-2016, 13:43
Wybierz tą, która Ci się najbardziej podoba :) jak dla mnie wszystkie są ok :), chyba żółwie najcieńsze będą z tego wszystkiego.

aniamakrela11
24-03-2016, 15:06
Ja bym brała lisce albo żółwie emerald black.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

zulam
24-03-2016, 16:14
Żółwie są cienkie, mało plastyczne, trochę przypominają konopne indio. Yolka i lisca to podobna świetna miękkość, duży "bounce" (w lisce większy) ale w dalszym ciągu to cienkie chusty, świetnie się spisują przy kangurku i warstwowych plecakach ale kieszonka to już tak sobie, tym bardziej że na dużym dziecku raczej zamotasz z rękami na wierzchu. Trzeba je dobrze dociągnąć i "ułożyć" - szczególnie w kangurku. LL jest miękka i chyba najgrubsza z wymienionych ale nie nosiłam w niej, tylko macalam.

Roanna
24-03-2016, 18:08
Noszę w kolorach. Mięsista, gruba a milutka. Poniesie w tych wiązaniach 10kg, bo moje 9,5 nosi spokojnie.

aniamakrela11
24-03-2016, 19:09
Ja w lisce nosiłam 14kg w PP i było dobrze. Lżejsze dziecię głównie w kieszonce i uwielbiałam. Więc chyba każdemu co innego ;) W sumie teraz jak patrzę na to co wybrałaś, wzięłabym ll, bo zakochałam się w tym wzorze :love:

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Eoset7
24-03-2016, 23:58
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Problem jest głównie taki, że podobają mi się wszystkie! Lisca chyba wygrywa, ale ta Yolka też mnie kusi. To Toddler - ma jakieś 300g (Lisca 250g), więc chyba jednak nie jest cienka?

Kolory na bazarku mają wg mnie średnią cenę, więc odpuszczam i poczekam na jakieś rabaty na stronie LL :)

aniamakrela11
25-03-2016, 10:01
Patrząc na gramature, to lisca jest średnia, a yolka to grubas ;)

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

zulam
25-03-2016, 11:03
Yolka jest - subiektywnie - rzadziej tkana i jednak sprawia wrażenie cieńszej. Aczkolwiek nowych toddlerow nie miałam w ręku. I lisci też różne są, ta zielona dość cienka.

Eoset7
25-03-2016, 12:03
No te toddlery podobno grube i świetne na chłodne dni. To mam jeszcze 3 pytanka.
1- Lisca w interesującym mnie rozmiarze ma zaciągniętą nitkę na ogonie. Czy to duża wada?
2- Yorka z kolei była skracana z dłuższej. Czy to bardzo obniża jej wartość?
3 - A propo gramatury. Czy domieszka lnu w składzie chusty automatycznie podnosi gramaturę czy len jest lżejszy i zwiększa nośność bez jej podbijania.


Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka