PDA

Zobacz pełną wersję : Nosidło ergonomiczne Pathi



MamusiaCóreczki
18-02-2016, 10:39
Cześć, jestem tu nowa. Koleżanka mi poleciła jako skarbnicę opinii nt nosideł Pathi.
Do tej pry córkę nosiłam w chuście, jednak motanie jej codziennie doprowadza mnie do szału i mokrych ubrań :D Stąd decyzja o nosidle. Na LLjest za mała, robi niemal szpagat, na Tule mimo że dobra jest (!! co dla mnie jest szokiem, bo Tula przecież szersza niż LL), to cena jest zaporowa i z mojego pragmatyzmu, tudzież skąpstwa, nie wywalę 4 stów.
Polecono mi pczytać właśnie o Pathi - przeglądałam, szukałam, czytałam - wzbudza zaufanie.

pytanie - co sądzicie po użytkowaniu? Ja potrzebuję nosidła codziennie na podróż dom-przedszkole starszej-dom, czyli ok. 1.5-2 h w sumie.

Najbardziej hamuje mnie fakt zamawiania zdalnego - bez przymierzenia. Niby w razie w nosidło może poczekać, aż młoda dorośnie, jednak mnie zalezy na sytuacji "już teraz", bo targanie wózka 4x po schodach... nie chcę mułów jak u Pudziana :D

Młoda ma 6 mcy, nosi 74 rozmiar, jest rasowym pulpetem z wagą ponad 8 kg...

Arina
18-02-2016, 18:54
Mam nosidlo Pathi. Alcia szyla je dla mnie na miare, podawalam tylko rozmiary swoje, meza i dziecka. Nie przymierzalam, kupilam i powiem ci ze jestem mega zadowolona. Moj wklad ma rok. Nosimy sie codziennie. Nosidlo bardzo wygodne. Do tego ma piekny panel ktory powstal z mioch mglistych opisow. Maz ktory zazwyczaj nie szasta komplementami po zobaczeniu panela i zalozeniu nosidla stwierdzil: no, ma kobieta talent!
Jak dopadne kompa wyedytuje polskie litery.