PDA

Zobacz pełną wersję : Pieluszki Agis



Adri
17-12-2015, 19:03
szukałam, nie znalazłam...

Jestem zachwycona :) kupiłam formowanki z bambusa i bambus/bawełna, wkłady bambusowe oraz udało mi się trafić na wełniaczek. Cudownie mięciutkie, nawet po praniu bambus nie twardnieje (nie mam suszarki), krój idealny dla mojej córci z chudymi nóżkami, nic nigdzie się nie odciska, żadnych śladów po pieluszce na małym ciałku 9a różnie bywa z innymi markami). Bobas 5-cio miesięczny, wiec ważne jak się w kroku zachowują, no idealne :)

Mama_lusi
17-12-2015, 19:22
My startowalismy z otulaczami nb od agis i byliśmy zadowoleni. Mięciutkie i zgrabne. Ładnie leżały. Żadna dwojeczka nam nie uciekła a zarazem na udach się nie odciskaly. Otulacze os też rewelacyjne uszka fajne się naciagaja i pozwalają na idealne dopasowanie. Posiadalismy rowniez formowanki nb i os. Idealna potwierdzeniem opini jest fakt że zamierzam domowic jeszcze nie jedno i Agi. A kolory i wybór jest fantastyczny.

Adri
17-12-2015, 19:30
prosze o przeniesienie do recenzji pieluszek - to będzie chyba lepsze miejsce :)

atsumi
17-12-2015, 21:56
Przecież to jest dobre miejsce - "
Forum: Recenzje Recenzje rzeczy sprzedawanych na Handmade i Reklamie - niechustowych i niepieluchowych." A Agis tworzy i sprzedaje w wątku Handmade

vinga89
18-12-2015, 00:58
prosze o przeniesienie do recenzji pieluszek - to będzie chyba lepsze miejsce :)

też sądzę że tam jest miejsce tego wątku...




my mamy kilka kieszonek od Agis, które kochamy miłością ogromną :) polecam z czystym sumieniem

atsumi
18-12-2015, 18:52
No to może niech administracja zmieni regulamin? Na razie to jest właściwe miejsce na recenzję pieluszek od Agis :)

bogos
02-04-2019, 13:57
Pieluszki sa rewelacyjne. Jakosc wykonania super. Na fali zauroczenia zamowilam podpaski.
Wlasnie doszla do mnie dzis przesylka od Agis.. Testowo zamowilam wczesniej na probe, bylo super. Teraz mam caly zestaw.. Super kolory, swietna jakosc. Dla tych co zegnaja sie z pieluchami dzieciecymi polecam taka namiastke wielorazowosci :D