PDA

Zobacz pełną wersję : az sie pochwale...



natala
20-02-2008, 21:17
chyba sie zarazilam... co prawda na razie nie bezpieluchowym, ale wielorazowkami. na probe kupilam jednego bum geniusa i jednego p'tits dessous (kieszonki) :) jak rowniez papierki. tutaj (uk) taaaki wybor, nie wiadomo czy sie cieszyc czy plakac (osiolkowi w zloby dano...). poczytalam forum i zdecydowalam sie na te dwie, bo polecane. jak sie sprawdza to nabedziemy wiecej, zeby juniora przestawic calkiem. na poczatek kieszonki, a potem jakies inne tez. to wciaga jak chusty...

Anna Nogajska
21-02-2008, 18:48
no strasznie wciąga :lol:


jak jesteś w uk, to polecam ci jeszcze nature babies i mother ease, bardzo fajne i dobre jakościowo:). super kolorowe są minki, szyte z polarku, też z uk.

natala
21-02-2008, 19:57
no strasznie wciąga :lol:


jak jesteś w uk, to polecam ci jeszcze nature babies i mother ease, bardzo fajne i dobre jakościowo:). super kolorowe są minki, szyte z polarku, też z uk.

ja chyba musze jakis napad na bank zorganizowac, albo co.... :mighty:
w poniedzialek sie spotykamy z innymi polskimi chustomaniaczkami to moze cos zorganizujemy - na chusty i pieluchy :wink: juz widze te tytuly gazet 'polski gang chustomaniaczek'... :jump:
albo chociaz totolotek :bduh:

ash
22-02-2008, 01:24
chyba sie zarazilam... .

Ja też:-) Nie wiem, czy zestaw, który mam jest bardzo dobrze obmyślany, bo niestety trochę chaotycznie robię takie zakupy, ale myśle że nie jest źle... W końcu z tego pozornego chaosu wyłoni się jakiś porządek. Mam na razie trzy pieluszki (otulacze róznych firm) plus wkłady, całą masę tetrowych pieluszek i wełniane majteczki, do tego flanelowe kwadratowe wkłady (na razie okropnie sztywne, więc pewnie będę je jeszcze prać).
Przede wszystkim cieszę się znów na możliwość obserwacji maluszka - będzie sporo zabawy;-) No i na spróbowanie czegoś nowego - to tak przyjemnie mobilizuje.