PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam nosidła dla dużego noszącego



marytom
12-10-2015, 14:54
Witajcie

Czy możecie polecić jakąś markę/model nosidła ergonomicznego zapinanego na klamry, które ma szeroki zakres regulacji dla noszącego? Mój mąż należy do raczej dużych, a chcę mu kupić na prezent, więc nie przymierzy przed zakupem.
A jednocześnie zależy mi, żebym i ja, osoba raczej nie za duża, średniego wzrostu i niewielkiej tuszy, też mogła to nosidło nosić.

Poza tym poszukuję nosidła ze średniej półki cenowej - które marki w tym wypadku polecicie?

Będę wdzięczna za każdą podpowiedź, sama noszę w chuście i jest fajnie, ale mąż odmawia nauki chustowania, zgodził się na zapinane nosidło.

mTuśka
12-10-2015, 14:55
Tula? Albo na zamówienie np od myowltown

marytom
12-10-2015, 15:25
Miałam nadzieję, że któraś tak jak ja ma dużego gabarytowo męża i przetestowała jakieś "kupne" nosidło, dostępne w sklepach od ręki :-)

kornflejka
12-10-2015, 15:33
Miałam nadzieję, że któraś tak jak ja ma dużego gabarytowo męża i przetestowała jakieś "kupne" nosidło, dostępne w sklepach od ręki :-)
Co znaczy "duży" dla Ciebie? :) mój nosi L/XL i spokojnie Tula się sprawdziła. Nie tylko dla niego zresztą, ale i dla mnie (rozmiar S), dla teściowej i dla teścia (gabarytowo bardzo różnych)

marytom
12-10-2015, 16:09
Sluszne pytanie. XXL albo ciut więcej.

kornflejka
12-10-2015, 16:41
Sluszne pytanie. XXL albo ciut więcej.
Myślę, że z klamrowych to Tula czy Manduca powinny być ok, ale nie dowiesz się dopóki nie przymierzy mąż, Spróbuj dowiedzieć się gdzie w Twojej okolicy można kupić stacjonarnie te nosidła albo spotkaj z kimś kto już ma.

marytom
12-10-2015, 17:26
Dzieki za pomoc. Pewno rzeczywiście stanie na Tuli.

Wiewiórka
12-10-2015, 21:46
co prawda ja jestem XXXL/XXXXL i maduca dobra, tula też, ale ja polecę manducę

ediczek84
14-10-2015, 13:27
hej
mam wystawione od Pathi tylko że to MT jest. Pasy są dłuższe ponieważ u nas to samo ja rozmiar XS a mój mąż XL/XXL
nosidło jest praktycznie nie używane