PDA

Zobacz pełną wersję : Moje włóczkowe wolne chwile - #1 - wszystko, co dostępne, zawsze w # 1



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

magnus
24-05-2013, 15:55
Stanę sobie do turkusu :)

A proszę bardzo :)

Apulina
24-05-2013, 15:57
a czy można stanąć w kolejce, czy trzeba od razu decydować? stanęłabym, chociaż do czasu tych zdjęć na ludziu ;)

Pat
24-05-2013, 16:02
Czy ja już pisałam, że UWIELBIAM Cię czytać :) :kiss:

Hehe, nie pisałaś ;) Ale miło mi :heart:

A co jest w składzie włóczki?
Kurczę, do OS Mystic petrol pewnie by pasowała :ninja:

magnus
24-05-2013, 16:02
a czy można stanąć w kolejce, czy trzeba od razu decydować? stanęłabym, chociaż do czasu tych zdjęć na ludziu ;)

Oczywiście, że w kolejce stanąć można. Losanna już się ustawiła. Postaram się te foty jak najwcześniej zrobić. Ale dziś nie dam rady...

Losanna
24-05-2013, 16:07
Asiu, co to za włóczka?

magnus
24-05-2013, 16:08
Hehe, nie pisałaś ;) Ale miło mi :heart:

A co jest w składzie włóczki?
Kurczę, do OS Mystic petrol pewnie by pasowała :ninja:


Asiu, co to za włóczka?

Taka:
http://ugaby.istore.pl/pl/wloczka-rozetti-nida.html
Tylko wg. mnie kolor jest tu nie do końca realistycznie oddany.

Właśnie taki "petrol" to jest :)

Losanna
24-05-2013, 16:16
Tylko wg. mnie kolor jest tu nie do końca realistycznie oddany.


Faktycznie, na zdjęciu w sklepie morski, a u Ciebie piękny turkus.
Bardzo fajny skład, pewnie delikatna jest? :)

Pat
24-05-2013, 16:17
Asiu, wiesz co?... Nie pamiętam, czy kiedyś był ten temat podnoszony, ale uważam, że zdecydowanie powinnaś sobie zrobić jakąś profesjonalną galerię ze swoimi dziełami... Naprawdę! Wszystkie są godne zauważenia i wszystkie mogą być wspaniałą inspiracją dla Twoich obecnych i przyszłych klientek... :heart:

magnus
24-05-2013, 16:26
Faktycznie, na zdjęciu w sklepie morski, a u Ciebie piękny turkus.
Bardzo fajny skład, pewnie delikatna jest? :)
Kolor jest stanowczo morski, nie turkus. Ta chusta: https://picasaweb.google.com/115437548936286877440/MojeWOczkoweWolneChwile?authkey=Gv1sRgCInvvrzw252h 9AE#5852132255158627010była robiona z tej samej włóczki. Może tu lepiej widać kolor...
Włóczka jest cieniutka i delikatna. Ma lekki włosek, ale miękki, nie jest szorstka wcale.

Asiu, wiesz co?... Nie pamiętam, czy kiedyś był ten temat podnoszony, ale uważam, że zdecydowanie powinnaś sobie zrobić jakąś profesjonalną galerię ze swoimi dziełami... Naprawdę! Wszystkie są godne zauważenia i wszystkie mogą być wspaniałą inspiracją dla Twoich obecnych i przyszłych klientek... :heart:
Miałam kiedyś bloga, ale go zlikwidowałam, bo nie miałam czasu na uzupełnianie zdjęć... Może kiedyś się na coś takiego porwę, ale naprawdę w tej chwili nie miałabym kiedy... Póki co jest galeria Picassy - link w stopce.

Losanna
24-05-2013, 16:45
Biorę morską chustę :)

magnus
24-05-2013, 17:05
Bardzo się cieszę :)
A zdjęcia na ludziu i tak zrobię, niech sobie będą w galerii.

Apulina
24-05-2013, 17:22
Biorę morską chustę :)
portfel mój może i się ucieszył, ale mnie jest smutno :cry:

magnus
24-05-2013, 17:26
portfel mój może i się ucieszył, ale mnie jest smutno :cry:

Apulina, ważne, żebyś Ty się cieszyła, a nie portfel. Pisz, co byś chciała, w lipcu będzie, a może i wcześniej...

mamaslon
24-05-2013, 17:36
Po pierwsze chciałam zaznaczyć ze ostatnio w ogóle nie mam czasu...i jak widać B. dzięki...bo znowu bym chciała fotune wydac ;)
magnus-to są CUDEŃKA!:heart:


Chusta dziewczęca. Moje dziecko odmówiło współpracy, więc zdjęcie na mnie :)
Może widziałyście taką chustę na jednej z odynkowych córeczek, bo mają taką samą :)

Chusta jest z akrylu, najdłuższy bok ma 125 cm., wysokość ok. 55 cm. Będzie dobra też na starszą dziewczynkę, bo jest większa niż te standardowe dziewczynkowe chusty.

Cena: 82 zł. z przesyłką.


http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1519.JPG

http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1520.JPG

JUŻ NIE DO WZIĘCIA
:heart:


piękna :heart:- szkoda, że nie mam córeczki, trzeba coś z tym Zrobić:wink:
:lool:


Dzoś zajawka chusty, która miała czekać na jesień, ale co tam - może ktoś będzie chciał mieć ją już teraz :) Duża (190 cm.) w kolorze morskim z włoskiem, ale delikatnym. Miękka i ciepła. Premiera wzoru :) Zdjęcia na ludziu najwcześniej w niedzielę.
Cena: 139 zł.


http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1522.JPG

http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1525.JPG

Istnieje możliwość dorobienia czapy, ale to trzeba by chwilkę zaczekać, bo teraz pędzę z zamówieniami.
no i kolejna nerka :heart:
:lool:

magnus
24-05-2013, 17:38
no i kolejna nerka :heart:
:lool:
mamaslon, to już lepiej zostaw tę nerkę na szmaragd i resztę :)
Uściski!

mamaslon
24-05-2013, 17:40
hahaha
tak zrobię!

ale piękne to wszytko straszliwie ;)
:love:
hahahah
zacznij proszę jakieś brązy i ecru robic to mi oczy i serce odpoczną ;)

Aksamitka
24-05-2013, 18:29
Popieram! Brązy i beże :ninja:

Mam jeszcze obie nerki i zamierzam przy tym pozostać :ninja:

No i co to za kolorek? :whistle:

mamaslon
24-05-2013, 18:39
to ten szmaragdowy Aksamitko który zreszta pomagałaś mi dobrać :mrgreen::applause::love::fire:

Aksamitka
24-05-2013, 18:43
to ten szmaragdowy Aksamitko który zreszta pomagałaś mi dobrać :mrgreen::applause::love::fire:Do diaska,który??? :lol:

mamaslon
24-05-2013, 18:44
:lool:
hahaha
Magnus, bardzo proszę o pomoc, ja na bank zgubiłam już pv. :(

Aksamitka
24-05-2013, 18:56
to ten szmaragdowy Aksamitko który zreszta pomagałaś mi dobrać :mrgreen::applause::love::fire::duh::duh::duh:

Jestem już w domu :lol:

mamaslon
24-05-2013, 18:56
Do diaska,który??? :lol:
ps: pytamy o pv. z dziś co przeczytałam :)

o! ok, czyli sie wyjaśniło :)

Aksamitka
24-05-2013, 18:59
ps: pytamy o pv. z dziś co przeczytałam :)Już nie pytamy :D

I w ogóle grzeczna z Ciebie dziewczynka :cool:

magnus
24-05-2013, 19:03
Aksamitka już dostała link :)

edit: Chyba mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;)

mamaslon
24-05-2013, 19:05
:kiss:

magnus
24-05-2013, 19:59
Część mojego magazynu - to, co ostatnio do mnie przyszło - niektóre już rozdysponowane :)

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1529.JPG

mamaslon
24-05-2013, 20:04
:lool:
za duzo fantastycznych kolorów...muszę reorganizowac budżet :ninja::lol:
:duh:

Aksamitka
24-05-2013, 21:37
A ten turkus/niebieski ciemny pod wielokolorowymi i nad fioletem u góry po lewej (dwa motki)to co to?
Rozdysponowane? :ninja:

A to wielokolorowe na samym dole po lewej? :D

magnus
24-05-2013, 21:41
A ten turkus/niebieski ciemny pod wielokolorowymi i nad fioletem u góry po lewej (dwa motki)to co to?
Rozdysponowane? :ninja:

A to wielokolorowe na samym dole po lewej? :D

To wielokolorowe na dole to jest wełna estońska, obawiam się, że zbyt szorstka dla Ciebie, boś wrażliwiec.
A ten turkus to jest morski, z którego jest ta ostatnia chusta.

Apulina
24-05-2013, 21:49
fiolet przechodzący w szarość, co za cudo :love: albo jeszcze piękniejszy niebieski przechodzący w szarość :D
edit: ten niebieski to chyba w brąz przechodzi? bo ja ślepa ciut jestem... w każdym razie co to za włóczka jest? ciepła? chłodna?

magnus
24-05-2013, 21:56
fiolet przechodzący w szarość, co za cudo :love: albo jeszcze piękniejszy niebieski przechodzący w szarość :D
edit: ten niebieski to chyba w brąz przechodzi? bo ja ślepa ciut jestem...

Apulinko, jeśli masz na myśli to na górze po prawej, to to jest niebieski przechodzący w beż, taki szary beż. Więcej tam beżu niż niebieskiego. A ten fiolet przechodzący w szary, to jest szary o takim lekko fioletowym odcieniu, ale nadal szary.

edit: Włóczka ciepła, z wełną.

Aksamitka
24-05-2013, 22:03
A ten morski to Himalaya? To co mam czy coś innego?
I zaciekawiłam się tymi wielokolorowymi na samym środku u góry.Nad samym morskim i po prawej od morskiego 8))

Jedną chustę mam z estonki i powiem Ci,że kocham :mrgreen: Bo ona jest szorstka,a nie kłująca. Ale musiałam się przyzwyczaić :lol:

magnus
24-05-2013, 22:06
A ten morski to Himalaya? To co mam czy coś innego?

Nie, Nida - link chyba na poprzedniej stronie. Ale kolor prawie identyczny jak ten, co masz.

Aksamitka
24-05-2013, 22:07
Nie, Nida - link chyba na poprzedniej stronie. Ale kolor prawie identyczny jak ten, co masz.Szkoda,że identyczny,bo fajny :-)

A pod morskim to śliwka Nida? :-)
Skrzynkę masz zapchaną :lol:

Losanna
24-05-2013, 22:18
Mi z kolei bardzo podobają się szarości z prawego górnego rogu. To wełna?
I jeszcze pod nimi - kolorowe dwa motki wśród błękitnych - co to?

magnus
24-05-2013, 22:18
Szkoda,że identyczny,bo fajny :-)

A pod morskim to śliwka Nida? :-)

Pod Nidą jest cieniutki akryl. Ciemno fioletową Nidę miałam, ale powstała z niej chusta weci.

magnus
24-05-2013, 22:21
Mi z kolei bardzo podobają się szarości z prawego górnego rogu. To wełna?
I jeszcze pod nimi - kolorowe dwa motki wśród błękitnych - co to?

Szarości to akryl z wełną i angorą, fajna włóczka, dużo z niej robiłam.
Tak to wygląda na gotowcu:
https://picasaweb.google.com/115437548936286877440/MojeWOczkoweWolneChwile?authkey=Gv1sRgCInvvrzw252h 9AE#5787314986562514082
A te kolorowe motki to tęczowa Diva, akryl taki jedwabisty.

dokebu
24-05-2013, 22:22
Ależ kolory :love: oczopląsu można dostać :rolleye:

scarlet
25-05-2013, 21:56
Wspaniałe włóczki!!! Pozazdrościć takiego magazynu ;)

magnus
25-05-2013, 23:45
Ja po prostu jestem chora - każde pieniądze byłabym w stanie przepuścić na włóczki :hide:

dokebu
26-05-2013, 10:23
Ja po prostu jestem chora - każde pieniądze byłabym w stanie przepuścić na włóczki :hide:
To pomyśl co ja mam, jak kupuję 5 kolorów to mąż mi prawie pakuje walizki :hide:

magnus
26-05-2013, 12:14
To pomyśl co ja mam, jak kupuję 5 kolorów to mąż mi prawie pakuje walizki :hide:

Ja Ci współczuję, naprawdę :)

Obiecane zdjęcia na "ludziu" :)


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1533.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1534.JPG

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1532.JPG

Losanna
26-05-2013, 12:23
Przepiękna jest! Teraz widzę, że to faktycznie morski, a nie turkus.
No i jakie ładne prokreacyjne zakończenie :p

Pat
26-05-2013, 12:32
Ja po prostu jestem chora - każde pieniądze byłabym w stanie przepuścić na włóczki :hide:

:kiss::kiss::kiss:

P.s. Ładny ludź :D
P.s.s. Frędzle są boskie...

magnus
26-05-2013, 12:37
Przepiękna jest! Teraz widzę, że to faktycznie morski, a nie turkus.
No i jakie ładne prokreacyjne zakończenie :p
Jeju, w życiu bym na to nie wpadła! Ale nazwa już zostanie w głowie :) Prokreacyjna :)

:kiss::kiss::kiss:

P.s. Ładny ludź :D
P.s.s. Frędzle są boskie...

Pat, ja się do Ciebie na leczenie wybiorę ;) Skoro Twoje posty tak dobrze na mnie działają, to Twoja obecność będzie na pewno terapeutyczna :)

scarlet
26-05-2013, 13:16
Ta chusta! Ten kolor! Ten wzór! :heart:

Pat
26-05-2013, 20:46
Pat, ja się do Ciebie na leczenie wybiorę ;) Skoro Twoje posty tak dobrze na mnie działają, to Twoja obecność będzie na pewno terapeutyczna :)

Kochana, wpadaj, gdy tylko możesz! Obejrzymy swoje zbiory nawzajem! :applause:

mamaslon
26-05-2013, 20:54
piękna! matka ma też tak uważa ;):applause::heart:

magnus
26-05-2013, 21:07
Ta chusta! Ten kolor! Ten wzór! :heart:
:kiss:

Kochana, wpadaj, gdy tylko możesz! Obejrzymy swoje zbiory nawzajem! :applause:
Ty nie zapraszaj, bo zaraz spakuję włóczki w walizę i jadę ;)

piękna! matka ma też tak uważa ;):applause::heart:
Się cieszę. Pozdrowienia dla Mamy przesyłam!

Pat
26-05-2013, 21:22
Ty nie zapraszaj, bo zaraz spakuję włóczki w walizę i jadę ;)

:jump::jump::jump: Przebieram nogami jak Maksio w fazie największej ekscytacji :mrgreen:

Pat
26-05-2013, 21:27
Asiu, gapię się na te foty i gapię, i zastanawiam się, z czym mi się kojarzą te boskie frędzle. I mam! NO PLEMNIKI JAK NIC! :duh: Chcę plemnikową chustę! :lool:

magnus
26-05-2013, 21:38
Asiu, gapię się na te foty i gapię, i zastanawiam się, z czym mi się kojarzą te boskie frędzle. I mam! NO PLEMNIKI JAK NIC! :duh: Chcę plemnikową chustę! :lool:

No przecież! Losanna pisała o prokreacyjnych frędzlach :mrgreen:

edit: Jak widać, jesteście niezastąpione w tworzeniu nazw wzorów :) Mamy już chustę ruską i odynkową oraz frędzle prokreacyjne/plemnikowe :)

Pat
26-05-2013, 21:50
No przecież! Losanna pisała o prokreacyjnych frędzlach :mrgreen:

edit: Jak widać, jesteście niezastąpione w tworzeniu nazw wzorów :) Mamy już chustę ruską i odynkową oraz frędzle prokreacyjne/plemnikowe :)

O, widzisz, to ja przeoczyłam wpis Losanny :) Ciekawe, co masz jeszcze w zanadrzu :D:D:D

Losanna
26-05-2013, 21:54
Coś czuję, że na tym forum chusta z plemnikami będzie się cieszyć dużą popularnością :D

magnus
26-05-2013, 22:08
Coś czuję, że na tym forum chusta z plemnikami będzie się cieszyć dużą popularnością :D

Taaaa, jako element konieczny do zajścia ;)
nie wiem, czy Was nie zmartwię, ale te frędzle w realu nie wyglądają aż tak "plemnikowo" (albo ja mam ograniczoną wyobraźnię) :)

Losanna
26-05-2013, 22:19
Taaaa, jako element konieczny do zajścia ;)

To może spróbuj kocyki podziergać z takimi frędzelkami :p

magnus
26-05-2013, 22:24
To może spróbuj kocyki podziergać z takimi frędzelkami :p

Albo kołderki :) Albo same frędzelki do przymocowania we własnym zakresie, gdzie kto uważa za stosowne ;)

Pat
26-05-2013, 22:26
Taaaa, jako element konieczny do zajścia ;)
nie wiem, czy Was nie zmartwię, ale te frędzle w realu nie wyglądają aż tak "plemnikowo" (albo ja mam ograniczoną wyobraźnię) :)

Oj tam, oj tam ;)

Rosemary
28-05-2013, 20:29
Witaj Asiu dawno nie pisała, ale zaglądam do Ciebie regularnie oglądać Twoje cudeńka.
Mam pytanie na kiedy masz terminy bo chciałabym taką mgiełkę, ale z włóczki nie gryzącej. Czy jest szansa na lato??
pozdrawiam

magnus
29-05-2013, 08:35
Witaj Asiu dawno nie pisała, ale zaglądam do Ciebie regularnie oglądać Twoje cudeńka.
Mam pytanie na kiedy masz terminy bo chciałabym taką mgiełkę, ale z włóczki nie gryzącej. Czy jest szansa na lato??
pozdrawiam

Miło Cię widzieć :)
Na lipiec już się chyba nie wyrobię. Ewentualnie na koniec, ale bardziej na sierpień. Daj znać na priv, co byś chciała :)

Rosemary
29-05-2013, 09:19
Asiu wyczyść skrzynkę, nie mogę ci wysłać priva a napisałam taki piękny list :D

magnus
29-05-2013, 09:29
Asiu wyczyść skrzynkę, nie mogę ci wysłać priva a napisałam taki piękny list :D

Już się wyczyściłam i nie mogę się doczekać Twojego listu :)

Losanna
29-05-2013, 21:34
Asiu, strasznie się cieszę, że Cię tutaj mamy!
Chusta jest PRZEPIĘKNA! Kolor boski, wykonanie wspaniałe! Baardzo, baardzo dziękuję i nie mogę się doczekać następnych cudów!

scarlet
30-05-2013, 09:00
Część mojego magazynu - to, co ostatnio do mnie przyszło - niektóre już rozdysponowane :)

http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1529.JPG

Ja wciąż wzdycham do Twojego magazynu ;) Czekam na chusty do wzięcia, bo sama już bym nie wiedziała co chcę ;) Ale coś czuję, że masz dużo zamówień :)

ema
30-05-2013, 17:31
Śnieżnobiała i Ty w niebieskiej sukience...ZJAWISKO!!! Już nie będę tu wchodzić:cryy: Nie będę :hide:
Donoszę, że mój turkusik robi furorę w rodzinie :mrgreen:

magnus
30-05-2013, 19:00
Asiu, strasznie się cieszę, że Cię tutaj mamy!
Chusta jest PRZEPIĘKNA! Kolor boski, wykonanie wspaniałe! Baardzo, baardzo dziękuję i nie mogę się doczekać następnych cudów!
Juppi!!! Cieszę się, że się podoba :)

Ja wciąż wzdycham do Twojego magazynu ;) Czekam na chusty do wzięcia, bo sama już bym nie wiedziała co chcę ;) Ale coś czuję, że masz dużo zamówień :)
Znów zamówiłam włóczki, ale pod konkretne zamówienia :hide: Te ze zdjęcia są w większości "bezpańskie" póki co.


Śnieżnobiała i Ty w niebieskiej sukience...ZJAWISKO!!! Już nie będę tu wchodzić:cryy: Nie będę :hide:
Donoszę, że mój turkusik robi furorę w rodzinie :mrgreen:
Wchodź, wchodź koniecznie :)
Biała chusta rzeczywiście się z tą niebieską sukienką ładnie komponowała :)


Jutro wstawię mini bambuska do wzięcia dla niedużej kobietki. Takiego, jak ma odynkowa Nelka :)
Muszę powyrabiać trochę tych zaszufladowanych włóczek, tak więc lecę na dwa fronty. Ale dziewczyny, którym obiecałam, że się w czerwcu wyrobię z zamówieniami, mogą być spokojne - daję radę :)

jagienkat
31-05-2013, 10:07
uwielbiam oglądać Twoje cuda :)
A zdradzisz, jaki to wzór na tej morskiej?

Padłam przy tej śnieżnobiałej!!!!

magnus
31-05-2013, 13:17
uwielbiam oglądać Twoje cuda :)
A zdradzisz, jaki to wzór na tej morskiej?

Padłam przy tej śnieżnobiałej!!!!

Dziękuję! Wzór morskiej jest przerobiony z szala, tak więc gotowego schematu na chustę nie mam. Gdybyś chciała ten szalowy, to pisz priv.


A dziś do wzięcia bambus dziewczynkowy (najdłuższy bok chusty ma ok. 90 cm.) - chusta kolorowa, mięciusieńka, wiosenna...
Cena promocyjna: 54 zł.+przesyłka.


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1539.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1540.JPG

Hainaut
31-05-2013, 13:43
Oh, jak ona mi sie podoba!
Stane i bede myslec. :)

Kreska
31-05-2013, 13:49
Jakie śliczne chusty!!!
A te zdjęcia z niebieską sukienka i białą chusta!!! Cudownie!

A na zdjęciu wloczek - co to jest to cieniowane? Widzę tam duże i mniejsze motki? To cienkie jest czy grube?

magnus
31-05-2013, 13:54
Oh, jak ona mi sie podoba!
Stane i bede myslec. :)
Jasne, myśl :)
Tak przy okazji tylko napiszę, że torebka ma już nową właścicielkę, żeby Cię nie męczyła ;)

Jakie śliczne chusty!!!
A te zdjęcia z niebieską sukienka i białą chusta!!! Cudownie!

A na zdjęciu wloczek - co to jest to cieniowane? Widzę tam duże i mniejsze motki? To cienkie jest czy grube?
Dziękuję, dziękuję :kiss:
Na zdjęciu jest dużo cieniowanych, niektóre w motkach po 50 gram, dlatego są mniejsze. No i w różnych gatunkach - musiałabyś mi dokładniej napisać, o którą chodzi.

A bambusowa będzie jeszcze jedna taka sama prawie, więc się proszę rezerwacją Hainaut nie przejmować - starczy dla wszystkich :)

Hainaut
31-05-2013, 14:02
Jasne, myśl :)
Tak przy okazji tylko napiszę, że torebka ma już nową właścicielkę, żeby Cię nie męczyła ;)


Buuu.. ide sobie poplakac.
I mam teszcze pytanie techniczne - czy ew. do tej chusty daloby sie np. jakas czapeczke dorobic?

magnus
31-05-2013, 14:05
Buuu.. ide sobie poplakac.
I mam teszcze pytanie techniczne - czy ew. do tej chusty daloby sie np. jakas czapeczke dorobic?

Nie płacz :) Mogę Ci napisać, kto ją wziął, więc może w przyszłości... kto wie...
A czapeczki raczej nie będzie, bo nie planuję już bambusa zamawiać. I tak mam go za dużo - nie chcę z nim na zimę zostać.

mamaslon
31-05-2013, 14:13
Dziękuję! Wzór morskiej jest przerobiony z szala, tak więc gotowego schematu na chustę nie mam. Gdybyś chciała ten szalowy, to pisz priv.


A dziś do wzięcia bambus dziewczynkowy (najdłuższy bok chusty ma ok. 90 cm.) - chusta kolorowa, mięciusieńka, wiosenna...
Cena promocyjna: 60 zł. już z przesyłką!


http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1539.JPG http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1540.JPG

piękna!!! dobrze ze byłam zajęta kibicowaniem Rafie ;)

magnus
31-05-2013, 14:19
piękna!!! dobrze ze byłam zajęta kibicowaniem Rafie ;)

mamaslon, tak jak pisałam wyżej, dziś skończę drugą bardzo podobną. Tak więc nawet gdyby się Hainaut zdecydowała, to będzie jeszcze jedna :)

Kreska
31-05-2013, 14:24
Chodzi mi o te z prawej na górze. Biało szara i obok mniejsze motki niebiesko brązowe. :-)

I teraz doczytalam - ta najnowsza jest bambusowa? Tzn z bambusowej wloczki? Nie wiedziałam że takie są w ogóle ;)

magnus
31-05-2013, 14:32
Chodzi mi o te z prawej na górze. Biało szara i obok mniejsze motki niebiesko brązowe. :-)

I teraz doczytalam - ta najnowsza jest bambusowa? Tzn z bambusowej wloczki? Nie wiedziałam że takie są w ogóle ;)

To jest zimowa włóczka - akryl z moherem i angorą, więc z włoskiem, ale cieniutka. Coś takiego z niej było w zeszłym sezonie:

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1184.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1185.JPG

To są odcienie szarości - białego tam nie ma.

Z niebiesko-beżowych jeszcze nic nie robiłam, więc nie powiem, jak wyjdzie :) Ale to też na jesień/zimę, choć to jest bez włosa.

Kreska
31-05-2013, 14:36
Dzięki!
Śliczny ten szary komplecik!

A te wiosenne letnie co tak zwiewnie i lekko wyglądają to z czego robisz?

magnus
31-05-2013, 14:42
Dzięki!
Śliczny ten szary komplecik!

A te wiosenne letnie co tak zwiewnie i lekko wyglądają to z czego robisz?

Nie wiem, którą masz konkretnie na myśli. Ostatnio dużo bambusa było...

mamaslon
31-05-2013, 14:51
To jest zimowa włóczka - akryl z moherem i angorą, więc z włoskiem, ale cieniutka. Coś takiego z niej było w zeszłym sezonie:

http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1184.JPG http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1185.JPG

To są odcienie szarości - białego tam nie ma.

Z niebiesko-beżowych jeszcze nic nie robiłam, więc nie powiem, jak wyjdzie :) Ale to też na jesień/zimę, choć to jest bez włosa.
:applause:
piękne


mamaslon, tak jak pisałam wyżej, dziś skończę drugą bardzo podobną. Tak więc nawet gdyby się Hainaut zdecydowała, to będzie jeszcze jedna :)
niedobrze, są szanse ze trafie :lool:

Kreska
31-05-2013, 15:20
Nie wiem, którą masz konkretnie na myśli. Ostatnio dużo bambusa było...

konkretnie to zachwyciła mnie ta biała :love:

a te bambusowe to coś takiego?: (pierwszy lepszy link z googla ;))
https://www.e-dziewiarka.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=280&Itemid=2

magnus
31-05-2013, 15:25
konkretnie to zachwyciła mnie ta biała :love:

a te bambusowe to coś takiego?: (pierwszy lepszy link z googla ;))
https://www.e-dziewiarka.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=280&Itemid=2

Biała jest leciutka, ale ma włosek.
Co do bambusa, to właśnie z tego robię.

Kreska
31-05-2013, 15:56
Chyba zostanę fanka tego wątku :-) przeglądam wstecz po kolei i się zachwycam :-)

magnus
31-05-2013, 16:37
Chyba zostanę fanka tego wątku :-) przeglądam wstecz po kolei i się zachwycam :-)

Bardzo mi miło :) Wszystkie zdjecia znajdziesz w galerii - link w stopce.

martaj
31-05-2013, 16:45
a szykuje się coś dorosłego do zgarnięcia bez kolejki? :)

magnus
31-05-2013, 16:50
a szykuje się coś dorosłego do zgarnięcia bez kolejki? :)

Powiem tylko tyle, że dziergam na trzy fronty :) Efekty będą dopiero po weekendzie.

zoana
31-05-2013, 21:20
dziewczynkowa zgarnięta? jeśli nie to ja poproszę :)

magnus
31-05-2013, 21:24
dziewczynkowa zgarnięta? jeśli nie to ja poproszę :)

Tamta klepnięta i decyzji na razie nie ma. Ale właśnie kończę produkować drugą, to nie będzie problemu.

zoana
31-05-2013, 21:28
Tamta klepnięta i decyzji na razie nie ma. Ale właśnie kończę produkować drugą, to nie będzie problemu.

super :) to ja sie przyczaję ;)
i chętnie bym coś dla siebie wzięła... będzie jakiś bambusik od ręki?


edit: a już widzę,że po weekendzie coś ma być :)

Apulina
31-05-2013, 21:50
ja też będę czyhać :ninja: bo jakoś nie mogę podjąć decyzji co do zamówienia :hide:

martaj
31-05-2013, 21:56
ja też będę czyhać :ninja: bo jakoś nie mogę podjąć decyzji co do zamówienia :hide:


o, to tak jak ja ;)

niedługo będzie tu tak samo gorąco jak na polowaniach na chusty do noszenia dzieci (choć i na szyje się nadają jak nie pracują ;)). szkoda, że w magnusowych dziecka nie idzie ponosić ;)

Hainaut
31-05-2013, 22:04
Ja chcialam napisac, ze wezme bambuska i poprosic jednoczesnie, zebys o mnie pamietala, jesli bedziesz jeszcze miec troche tej wloczki na czapeczke - taka jak dla Nelly. Mojej Kim tez by swietnie pasowal taki komplet. Jest przesliczny i taki radosny. :)

W sprawie platnosci i przesylki odezwe sie jutro na priv, ok? (nie, nie oczekuje, ze majac na mysli cene z przesylka myslalas takze o przesylce zagranicznej ;)).

magnus
31-05-2013, 22:13
Czuję się ciut pod presją ;) Ale przynajmniej zmobilizowana :)

Hainaut, jutro być może wybędziemy z domu na całodniową wycieczkę, to się wieczorkiem zgadamy. Bo rzeczywiście nie myślałam o przesyłce zagranicznej....

Pat
31-05-2013, 22:27
Biała jest leciutka, ale ma włosek.
Co do bambusa, to właśnie z tego robię.

Ja tylko na chwileczkę, bo chciałam napisać, że mam tego rodzaju włóczkę u siebie. Uwielbiam ją! Trudno znaleźć na rynku coś bardziej miękkiego. Spodoba się na pewno każdej dziewczynce - małej i dużej :D To jest włóczka do przytulania. W ogóle się nie dziwię, że takie kolejki po chusty się ustawiają!

Aksamitka
31-05-2013, 23:43
Chyba dawno nic tu nie pisałam :ninja:
Tez mnie ciekawi nowość dla dorosłego 8))

magnus
01-06-2013, 09:45
Ja tylko na chwileczkę, bo chciałam napisać, że mam tego rodzaju włóczkę u siebie. Uwielbiam ją! Trudno znaleźć na rynku coś bardziej miękkiego. Spodoba się na pewno każdej dziewczynce - małej i dużej :D To jest włóczka do przytulania. W ogóle się nie dziwię, że takie kolejki po chusty się ustawiają!
Się zgadzam! Miękka jest bardzo :)

Chyba dawno nic tu nie pisałam :ninja:
Tez mnie ciekawi nowość dla dorosłego 8))
Cześć, Aksamitko. Rzeczywiście dawno Cię tu nie było...

magnus
01-06-2013, 10:32
No.2 jest większa (ok. 105 cm. najdłuższy bok), więc za tego bambuska chciałabym 62 zł. + przesyłka.

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1541.JPG

Hainaut
01-06-2013, 13:06
Asiu, to jak wieksza, to ja wole te wieksza, bedzie na dluzej ;) jesli oczywiscie mozna jeszcze zamienic.

magnus
01-06-2013, 13:28
Asiu, to jak wieksza, to ja wole te wieksza, bedzie na dluzej ;) jesli oczywiscie mozna jeszcze zamienic.

Jasne, że można :)

Wolna w takim razie no.1, zaraz wstawię zdjęcie, co by uporządkować.

EDIT: Czyli wolna jest ta:


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1539.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1540.JPG

Za 54 zł. + przesyłka (60 zł. na terenie kraju).
Najdłuższy bok ma troszkę ponad 90 cm.

Losanna
01-06-2013, 23:05
Ale ładna, kolorowa :) chociaż sobie popatrzę na zdjęcia :) to dla dziewczynki czy apaszka? I z jakiej włóczki dokładnie?

Kreska
01-06-2013, 23:17
Dziewczynkowa, bambusowa :-)
Śliczna jest! Jedną i druga :-)

zoana
02-06-2013, 00:25
to ja przystanę do tej dziewczynkowej skoro wolna :)

magnus
02-06-2013, 08:22
Ale ładna, kolorowa :) chociaż sobie popatrzę na zdjęcia :) to dla dziewczynki czy apaszka? I z jakiej włóczki dokładnie?

To bambus Alize (to, z czego jesteśmy umówione na niebieski i brąz). Raczej dla dziewczynki, bo ma 90 cm. długości.

Zoano, zarezerwowana dla Ciebie.

judyt
03-06-2013, 09:17
gdyby zoanka jednak zmieniła zdanie;) to ja byłabym chętna:)

magnus
06-06-2013, 14:28
Proszę o decyzję w sprawie mini chusty - obie rezerwacje już wygasły. Chusta bambusowa, na dziewczynkę do lat 5, najdłuższy bok ok. 90 cm.

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1541.JPG

Komplecik mamaslon do akceptacji:

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1538.JPG

A dziś mam dla Was nowy wzór chusty - nie jest w kształcie trójkąta, ale coś jakby księżyca. Na razie zdjęcia robione samodzielnie, po południu poprosze męża, żeby na mnie cyknął fotkę ;)
Chusta jest zrobiona z surowej bawełny, niemerceryzowanej, więc matowej w kolorze ślicznej koralowej czerwieni. Czerwony trudno uchwycić wiernie na zdjęciach, ale musicie mi wierzyć na słowo :) Jestem bardzo ciekawa, jak Wam sie ten nowy wzór podoba...
Przy czym trzeba się liczyć z tym, że jest to chusta bardziej ozdobna niż grzejąca, bo bawełna, a do tego dziurawa :)


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1542.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1543.JPG

dokebu
06-06-2013, 14:40
Już zazdroszczę mamiesłon :twisted: :heart:

Apulina
06-06-2013, 14:47
stanę do czerwonej... :)

Hainaut
06-06-2013, 14:48
Stane tez do czerwonej. :)

magnus
06-06-2013, 14:49
Już zazdroszczę mamiesłon :twisted: :heart:
To mini dziewczynkowy komplecik, więc zazdrościć należy ewntualnie córce mamyslon :)

stanę do czerwonej... :)

Stane tez do czerwonej. :)
O mamo! Znaczy, że się podoba?

modrooczka
06-06-2013, 14:50
Ja też do koralowej. Piękny kolor!

magnus
06-06-2013, 14:51
Ja też do koralowej. Piękny kolor!

Kolor jest cudny, a włóczka już od dawna leży w mojej szufladzie, bo się zastanawiałam, co z niej zrobić.

Apulina
06-06-2013, 14:56
O mamo! Znaczy, że się podoba?

no ba! co za pytanie! jak wiesz czaję się na chustę dla siostry - a czerwony bardzo mi do jej urody pasuje :) tylko chciałabym na Tobie zobaczyć czy ona wieeelka jest czy po prostu wielka ;)

Losanna
06-06-2013, 15:09
Ale sliczny wzór! A taka czerwień do wszystkiego pasuje. Piękność!

buniaaa
06-06-2013, 15:10
oglądam, podziwiam aż wczoraj przeprosiłam szydełko aby choć troszkę się zaspokoić ale gdybym miala kaskę to byś tylko dla mnie szydełkowala ;P
:heart:

magnus
06-06-2013, 15:16
no ba! co za pytanie! jak wiesz czaję się na chustę dla siostry - a czerwony bardzo mi do jej urody pasuje :) tylko chciałabym na Tobie zobaczyć czy ona wieeelka jest czy po prostu wielka ;)
Cieszę się! Ona ma przedziwny kształt - jak ją robiłam, to nie byłam tego świadoma, myślałam, że będzie trójkątna i się zastanawiałam, co to mi wychodzi :) Proszę zatem o chwilę cierpliwości. Jakoś baaaaardzo wielka nie jest - taka akurat wg.mnie.

Ale sliczny wzór! A taka czerwień do wszystkiego pasuje. Piękność!
:kiss:


oglądam, podziwiam aż wczoraj przeprosiłam szydełko aby choć troszkę się zaspokoić ale gdybym miala kaskę to byś tylko dla mnie szydełkowala ;P
:heart:
Kochana, już Ci chyba pisałam, że to tylko i wyłącznie kwestia wprawy. Skoro ja się nauczyłam, to naprawdę każdy może :)

mamaLiKa
06-06-2013, 15:59
też stanę do koralowej chusty, piękna jest.
małe szanse, że nikt jej nie weźmie, ale może jednak ;)

magnus
06-06-2013, 17:28
Czyli kolejeczka wygląda tak:

Apulina
Hainaut
modrooczka
mamaLika

I obiecane zdjęcia:


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1545.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1546.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1547.JPG

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1548.JPG

Pat
06-06-2013, 17:32
:szok::szok::szok: :mighty: :omg:

magnus
06-06-2013, 17:40
:szok::szok::szok: :mighty: :omg:
:oops::D:oops::D

Kolor chyba lepszy na tych pierwszych zdjęciach - wydaje mi się, że na krześle najbardziej rzeczywisty (pierwsze zdjęcie).

Losanna
06-06-2013, 17:44
Oj koniecznie muszą takie chusty powstać w innych letnich kolorach! Np. wrzos, łosoś, turkusik, zieleń :) Będą? ;)
Przepiękna jest!

magnus
06-06-2013, 17:45
Oj koniecznie muszą takie chusty powstać w innych letnich kolorach! Np. wrzos, łosoś, turkusik, zieleń :) Będą? ;)
Przepiękna jest!

Zobaczymy, co da się zrobić :)

Losanna
06-06-2013, 17:53
Zobaczymy, co da się zrobić :)

Wiesz, stanęłabym do czerwonej, gdyby nie komplet zimowy z czerwonej maliny, który mam zamówiony. Bardzo mi się podoba i wzór i kolor, ale nie można przez cały rok w tym samym kolorze ;)
Więc gdyby taki łosoś się trafił albo błękitny (inne także), to ja bardzo chętnie :)

magnus
06-06-2013, 17:58
Wiesz, stanęłabym do czerwonej, gdyby nie komplet zimowy z czerwonej maliny, który mam zamówiony. Bardzo mi się podoba i wzór i kolor, ale nie można przez cały rok w tym samym kolorze ;)
Więc gdyby taki łosoś się trafił albo błękitny (inne także), to ja bardzo chętnie :)

Nie chcę nic obiecywać, bo różnie to u mnie ostatnio z czasem bywa, ale na pewno w czerwcu będą chusty do wzięcia. Tak więc zapraszam do zaglądania :)

Pat
06-06-2013, 18:14
:oops::D:oops::D

Kolor chyba lepszy na tych pierwszych zdjęciach - wydaje mi się, że na krześle najbardziej rzeczywisty (pierwsze zdjęcie).

Asiu, jeśli to koral, to potrafię sobie wyobrazić, jak piękna jest ta chusta! Ostatnio robiłam dla Maksia czapę z koralowej Jeans. Uwielbiam ten kolor! Jest inny niż wszystkie!

zoana
06-06-2013, 18:17
Asiu ja przepraszam,ale muszę zwolnić. Awaria samochodu :/ wszystkie wolne środki idą na naprawę ehh
najwyżej wpiszę się w kolejkę

magnus
06-06-2013, 18:19
Asiu, jeśli to koral, to potrafię sobie wyobrazić, jak piękna jest ta chusta! Ostatnio robiłam dla Maksia czapę z koralowej Jeans. Uwielbiam ten kolor! Jest inny niż wszystkie!

To jest trochę inny odcień niż koralowy Jeans. Ta ma jakby kapkę różu - choć to na bank czerwień - i jest ciemniejsza.

magnus
06-06-2013, 18:25
Asiu ja przepraszam,ale muszę zwolnić. Awaria samochodu :/ wszystkie wolne środki idą na naprawę ehh
najwyżej wpiszę się w kolejkę

Jasne, zoanko, no problemo!

Pat
06-06-2013, 19:00
To jest trochę inny odcień niż koralowy Jeans. Ta ma jakby kapkę różu - choć to na bank czerwień - i jest ciemniejsza.

Jeans ma też taką jakby... jasną nitkę wplecioną, więc pewnie tym bardziej efekt będzie różny, ale jednak chusta pokojarzyła mi się z Jeansem :)

judyt
06-06-2013, 23:11
ta ja poproszę tę dziewczynkową tęczową. Już mi Lolka mojej tęczowej nie będzie zazdrościć (dla niej estońska zdecydowanie za ostra, na moje szczęście:)

magnus
07-06-2013, 09:00
ta ja poproszę tę dziewczynkową tęczową. Już mi Lolka mojej tęczowej nie będzie zazdrościć (dla niej estońska zdecydowanie za ostra, na moje szczęście:)

Już wysłałam priv :)

A czy są może jakieś decyzje odnośnie czerwonej chusty? :ninja: :)

mamaslon
07-06-2013, 10:04
Czyli kolejeczka wygląda tak:

Apulina
Hainaut
modrooczka
mamaLika

I obiecane zdjęcia:


http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1545.JPG http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1546.JPG http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1547.JPG

http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1548.JPG

:szok::szok::szok::heart::hide: umarłam!!!

komplet przepiekny!!!:fire: mloda bedzie wygladac czadowo...zwł. ze juz mi podbiera moje chusty i tez chce :lool: w sam czas :lol:

Apulina
07-06-2013, 11:42
ja jeszcze poproszę o dwie godzinki na przeanalizowanie finansów i dam odpowiedź, bo teraz mi dziecko płacze i nie myślę :(

mamaLiKa
07-06-2013, 12:33
ja tylko napiszę, że jeśli kolejka jakimś cudem dotarłaby do mnie, to biorę :)

Kreska
07-06-2013, 12:39
Super nowości!
Komplecik mi się podoba bardzo :-)

Apulina
07-06-2013, 13:00
ja z przykrością zwalniam :(

magnus
07-06-2013, 14:24
ja tylko napiszę, że jeśli kolejka jakimś cudem dotarłaby do mnie, to biorę :)
O.k. :)

Super nowości!
Komplecik mi się podoba bardzo :-)
To ja się cieszę bardzo.

ja z przykrością zwalniam :(
Jasne, rozumiem.


Zatem czekamy na decyzję Hainaut.

magnus
07-06-2013, 19:22
ja tylko napiszę, że jeśli kolejka jakimś cudem dotarłaby do mnie, to biorę :)

Wygląda na to, że chusta może być Twoja. Rezerwacja wg. regulaminu to 24 h, które dawno minęły. Tylko Ty wyraziłaś chęć kupna.

Hainaut
07-06-2013, 20:09
Ja nie blokuje juz, przepraszam, nie zalapalam, ze do mnie doszlo.
Po namysle rezygnuje z zalem.



... tym razem, bo pewnie bede jeszcze na cos polowac. ;)

magnus
07-06-2013, 20:16
Ja nie blokuje juz, przepraszam, nie zalapalam, ze do mnie doszlo.
Po namysle rezygnuje z zalem.



... tym razem, bo pewnie bede jeszcze na cos polowac. ;)

Poluj, poluj :) Tak myślałam, że może inny kolor, bo czerwony już masz :)

P.S. Coś wiadomo w sprawie wysyłki tęczowej?

Jedyna
07-06-2013, 20:21
Asiu, ta czerwień jest cudna:love:

magnus
07-06-2013, 20:23
Asiu, ta czerwień jest cudna:love:

Asiu, jak miło Cię tu widzieć :) Stara gwardia :)
Dziękuję i pozdrawiam Cię serdecznie!

Jedyna
07-06-2013, 20:26
Asiu, jak miło Cię tu widzieć :) Stara gwardia :)
Dziękuję i pozdrawiam Cię serdecznie!

Zaglądam, podziwiam i niezmiennie zazdroszczę talentu:-)
buziaki

mamaLiKa
07-06-2013, 20:27
Wygląda na to, że chusta może być Twoja. Rezerwacja wg. regulaminu to 24 h, które dawno minęły. Tylko Ty wyraziłaś chęć kupna.

super, czyli cuda się zdarzają ;)

To poproszę o dane do przelewu i dokładną sumę na pw :)

mamaslon
09-06-2013, 21:28
Proszę o decyzję w sprawie mini chusty - obie rezerwacje już wygasły. Chusta bambusowa, na dziewczynkę do lat 5, najdłuższy bok ok. 90 cm.

http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1541.JPG

Komplecik mamaslon do akceptacji:

http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1538.JPG

A dziś mam dla Was nowy wzór chusty - nie jest w kształcie trójkąta, ale coś jakby księżyca. Na razie zdjęcia robione samodzielnie, po południu poprosze męża, żeby na mnie cyknął fotkę ;)
Chusta jest zrobiona z surowej bawełny, niemerceryzowanej, więc matowej w kolorze ślicznej koralowej czerwieni. Czerwony trudno uchwycić wiernie na zdjęciach, ale musicie mi wierzyć na słowo :) Jestem bardzo ciekawa, jak Wam sie ten nowy wzór podoba...
Przy czym trzeba się liczyć z tym, że jest to chusta bardziej ozdobna niż grzejąca, bo bawełna, a do tego dziurawa :)


http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1542.JPG http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1543.JPG

to ja w kolejeczke do takiej albo zielonej albo granatu :fire:

magnus
10-06-2013, 17:45
Wszystko da się zrobić :)


Pisałam, że będzie coś do wzięcia, no i jest - chusta z bardzo delikatnej włóczki - mieszanki babyalpaki i jedwabiu. Będzie się nadawała na cały rok, bo alpaka latem chłodzi, a zimą grzeje. Do tego delikatność jedwabiu.
Kolor to taki bardzo zgaszony turkus.



https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1550.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1551.JPG

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1552.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1553.JPG

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1554.JPG

dokebu
10-06-2013, 17:48
Piękna, już czuję do czego by pasowała ;)

Siencja
10-06-2013, 17:50
Śliczna ta chusta!! Ale szczerze powiem na Tobie wszystko super wygląda.:fire:
Za każdym razem jak wchodzę oglądac nowości to stwierdzam, że bardzo ładną kobietą jesteś. :lool:

magnus
10-06-2013, 17:53
Piękna, już czuję do czego by pasowała ;)
Ja to czuję od wczoraj :) Sowy?

Śliczna ta chusta!! Ale szczerze powiem na Tobie wszystko super wygląda.:fire:
Za każdym razem jak wchodzę oglądac nowości to stwierdzam, że bardzo ładną kobietą jesteś. :lool:
Dziękuję bardzo, bardzo :kiss:

pyzata
10-06-2013, 17:54
oooo jaka piekna! Stoję do niej...

dokebu
10-06-2013, 17:55
Ja to czuję od wczoraj :) Sowy?
Jesteśmy jednomyślne :) sowy pewnie są odrobinę jaśniejsze, ale komplet byłby fajny. Niezły przypadek :D

Judyta
10-06-2013, 17:56
Stanę

magnus
10-06-2013, 17:57
oooo jaka piekna! Stoję do niej...
Rezerwacja dla pyzatej :) i Fabianowej :)

Jesteśmy jednomyślne :) sowy pewnie są odrobinę jaśniejsze, ale komplet byłby fajny. Niezły przypadek :D
No widzisz - po raz kolejny dochodzę do wniosku, że stanowczo nam do siebie za daleko. Wzięłybyśmy męża mego w teren i strzeliły sobie taką sesję chustowo-torebkową, że hej!

dokebu
10-06-2013, 18:10
Pomysł super, tylko tych kilkaset kilometrów nie po drodze. Sama bym sobie z chęcią po dotykała gotowych chust, sprawdziła, które włóczki gryzą :D na przyszłość. Póki co moja grafitowa służy rewelacyjnie!

magnus
10-06-2013, 18:13
Pomysł super, tylko tych kilkaset kilometrów nie po drodze. Sama bym sobie z chęcią po dotykała gotowych chust, sprawdziła, które włóczki gryzą :D na przyszłość. Póki co moja grafitowa służy rewelacyjnie!

A to się bardzo cieszę!
Ta powyżej nie gryzie wcale i absolutnie, noworodka możnaby w nią owinąć :)

Hainaut
10-06-2013, 19:01
Stoje.ale juz czuje ze marne szanse. :(

modrooczka
10-06-2013, 19:02
Ech, rezerwacja mi minęła, za dużo się działo :-( Może i dobrze, bo kasy nie mam, ale jeszcze się tu zgłoszę, bo od dawna marzę o magnusowej chuście.

Rosemary
10-06-2013, 19:04
Asiu a czy chustę pajęczynkę można zrobić z tej włoczki i jakie jeszcze byłyby kolory
ps stanę do tej chusty, chociaż i tak wiem że za późno

magnus
10-06-2013, 19:04
Stoje.ale juz czuje ze marne szanse. :(
Różnie to bywa - zobacz, jak było przy czerwonej.

Ech, rezerwacja mi minęła, za dużo się działo :-( Może i dobrze, bo kasy nie mam, ale jeszcze się tu zgłoszę, bo od dawna marzę o magnusowej chuście.
Zapraszam, zapraszam :)

Aksamitka
10-06-2013, 19:04
Jesteśmy jednomyślne :) sowy pewnie są odrobinę jaśniejsze, ale komplet byłby fajny. Niezły przypadek :DPowinnyście zawiązać porozumienie ;)

Oby więcej takich przypadków :)

dokebu
10-06-2013, 19:08
Powinnyście zawiązać porozumienie ;)

Oby więcej takich przypadków :)
magnus wiedziała o tym już wczoraj, ja dopiero dziś ;) chyba czytałyśmy sobie w myślach :D

magnus
10-06-2013, 19:08
Asiu a czy chustę pajęczynkę można zrobić z tej włoczki i jakie jeszcze byłyby kolory
ps stanę do tej chusty, chociaż i tak wiem że za późno
Pajęczynka lepiej wygląda na włóczce z włoskiem, ta jest bezwłosa i taka jedwabista - na pajęczynę nie bardzo...

Powinnyście zawiązać porozumienie ;)

Oby więcej takich przypadków :)
Taaaa ;)
Doke, szyjesz coś we wrzosie? ;) Miałaś taką jedną cudną niedawno....

dokebu
10-06-2013, 19:11
Doke, robisz coś we wrzosie? ;) Miałaś taką jedną cudną niedawno....
Wrzosu nie mam już, zostały resztki na kapciuchy tylko, może jeszcze uda mi się kupić, teraz u mnie szaro-koralowo-kakaowo-jasnop-beżowo :D w

magnus
10-06-2013, 19:17
Wrzosu nie mam już, zostały resztki na kapciuchy tylko, może jeszcze uda mi się kupić, teraz u mnie szaro-koralowo-kakaowo-jasnop-beżowo :D w

Hmmmm... No to ciężko będzie, bo ja z kolei takich kolorów nie mam, ale co tam - na pewno coś dopasujemy. Mogę tu wrzucić zdjęcie sów, żeby było wiadomo dla wszystkich, o czym piszemy?

dokebu
10-06-2013, 19:19
Hmmmm... No to ciężko będzie, bo ja z kolei takich kolorów nie mam, ale co tam - na pewno coś dopasujemy. Mogę tu wrzucić zdjęcie sów, żeby było wiadomo dla wszystkich, o czym piszemy?
No jasne, dziękuję, jakby nie było to będzie nasza wspólna reklama :kiss: następnym razem pomyślę i wyślę Ci coś do zdjęć :ninja:

Apulina
10-06-2013, 19:20
ja też stanę :) wypłata za dwa dni :D

norunia
10-06-2013, 19:30
Tez stanę, i gdyby zdarzył sie cud :hide:to od razu dane do przelewu poprosze:ninja:

Rosemary
10-06-2013, 19:42
Dobra to ja Asiu zostanę raczej przy mojej pajęczynce,

Ilka
10-06-2013, 19:42
uprzejmie donoszę, że dotarlam na pocztę i odebralam dziewczynkową chustę :) piękna. Nad wloczkami myślę.

ta jasna niebieska super :mighty:

magnus
10-06-2013, 19:44
Ależ się ładnie kolejka rozwinęła....:)
pyzata
Fabianowa
Hainaut
Apulina
norunia

A teraz proszę włączyć wyobraźnię i zobaczyć to, co ja od wczoraj widzę, czyli "sowy" dokebu i tę chustę razem:

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1551.JPG http://1.bp.blogspot.com/-hxWtHbELJfo/UbS-4eosyaI/AAAAAAAAZ4Q/9Jyn1ZH3wls/s1600/SAM_9690.JPG

magnus
10-06-2013, 19:46
Kobitki, przepraszam, że post pod postem, ale odpisywać nie nadążam. A dziecię moje właśnie wróciło z podwórka i woła jeść. Więc tak z doskoku piszę :)


Dobra to ja Asiu zostanę raczej przy mojej pajęczynce,
Dobrze, zatem zostaje turkus.


uprzejmie donoszę, że dotarlam na pocztę i odebralam dziewczynkową chustę :) piękna. Nad wloczkami myślę.

ta jasna niebieska super :mighty:
Się cieszę :) I dziękuję :)

Hainaut
10-06-2013, 19:53
Cudne polaczenie! Az sie chce i chuste i torebke:thumbs up: .

dokebu
10-06-2013, 19:56
Cudne polaczenie! Az sie chce i chuste i torebke:thumbs up: .
i kwiaty :)

magnus
10-06-2013, 19:57
i kwiaty :)

Kwiaty możesz pewnie mieć - masz wokolicy Lidla? To wyślij szybko męża ;)

edit: W sumie i kwiaty pasują kolorem do torebki. Naprawdę tego nie planowałam :)

dokebu
10-06-2013, 20:01
Kwiaty możesz pewnie mieć - masz w okolicy Lidla? To wyślij szybko męża ;)

edit: W sumie i kwiaty pasują kolorem. Naprawdę tego nie planowałam :)
Już nie wyślę, mój "stary" specjalnie tak pisze, bo od kilku dni nazywa mnie "swoją starą :twisted:" jeszcze w pracy... od 7 rano :roll: mi muszą wystarczyć te których nazbierali mi synowie :)

Hainaut
10-06-2013, 20:03
i kwiaty :)
I jeszcze wygladac jak modelka ze zdjecia. ;)
oh, dlaczego, dlaczego ja tu wczesniej nie zajrzalam. :cryy:

dokebu
10-06-2013, 20:04
I jeszcze wygladac jak modelka ze zdjecia. ;)
Tego jak mawia "mój stary" SIE-NIE-DA :P jest jedna wyjątkowa, wyglądająca we wszystkim dobrze, zazdrościć tylko zostaje!

magnus
10-06-2013, 20:15
Już nie wyślę, mój "stary" specjalnie tak pisze, bo od kilku dni nazywa mnie "swoją starą :twisted:" jeszcze w pracy... od 7 rano :roll: mi muszą wystarczyć te których nazbierali mi synowie :)

Żeby nie było, że mój taki idealny - kwiatki sobie sama kupiłam.

I jeszcze wygladac jak modelka ze zdjecia. ;)
oh, dlaczego, dlaczego ja tu wczesniej nie zajrzalam. :cryy:
Zrobię Ci taką, jakby co, nie płacz :)

Tego jak mawia "mój stary" SIE-NIE-DA :P jest jedna wyjątkowa, wyglądająca we wszystkim dobrze, zazdrościć tylko zostaje!
Weźcie mnie, dziewczyny, nie zawstydzajcie....

dokebu
10-06-2013, 20:18
Uprzedzam, ukradłam zdjęcia "kompletu" do swojego wątku :lol: :whistle:

martaj
10-06-2013, 20:19
staję...

Siencja
10-06-2013, 20:24
Ech, jakbyś coś w turkusie . :D
Mam no-name turkusowego :lool:

Judyta
10-06-2013, 20:25
A jak się kupi zestaw to będzie rabat? :mrgreen:

dokebu
10-06-2013, 20:26
Ech, jakbyś coś w turkusie . :D
Mam no-name turkusowego :lool:
I to jest dobre podejście!

A jak się kupi zestaw to będzie rabat? :mrgreen:
Ha pomyślę jak coś :P

magnus
10-06-2013, 20:35
staję...

Zaraz dopiszę :)


Ech, jakbyś coś w turkusie . :D
Mam no-name turkusowego :lool:

Mam wełenkę w niemal identycznym kolorze, jak turkusowa torebka. Wiem, bo mam turkusowe dmuszki. Ale na chwilę obecną włóczka jest odłożona dla sweetrose, bo się zastanawia.

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1530 (2).JPG
Ta druga, to jest właśnie to, z czego jest najnowsza chusta (zdjęcie było robione jeszcze przed jej powstaniem).

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1555.JPG
Moim zdaniem ten rudo-pomarańczowy też by ładnie do turkusu pasował.


A jak się kupi zestaw to będzie rabat? :mrgreen:

U mnie nie będzie :hide: Ta włóczka jest tak droga, że to cena najniższa, na jaką mogę sobie pozwolić.

sweetrose
10-06-2013, 20:55
to i ja stanę do alpaki ;) a jak ją ktoś przygarnie przede mną to biorę turkus ;)

Siencja
10-06-2013, 21:43
Zaraz dopiszę :)



Mam wełenkę w niemal identycznym kolorze, jak turkusowa torebka. Wiem, bo mam turkusowe dmuszki. Ale na chwilę obecną włóczka jest odłożona dla sweetrose, bo się zastanawia.

http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1530 (2).JPG
Ta druga, to jest właśnie to, z czego jest najnowsza chusta (zdjęcie było robione jeszcze przed jej powstaniem).

http://strony.aster.pl/magnus/zdjecia/1555.JPG
Moim zdaniem ten rudo-pomarańczowy też by ładnie do turkusu pasował.



U mnie nie będzie :hide: Ta włóczka jest tak droga, że to cena najniższa, na jaką mogę sobie pozwolić.

O nieeee!!! ;) Miałam nadzieję, że do wrzesnia spokojnie poczekam, ;)
Umówmy się tak, jak by Ci się kiedyś zebrało na robienie czegoś dostępnego od ręki z tej turkusowej, to daj mi znać, ok?
W tej chwili jestem spłukana. :(

Pat
10-06-2013, 22:51
Asiu, ja to wiem, kiedy Cię tu odwiedzić... Cudna ta nowa chusta!

Aksamitka
11-06-2013, 00:42
Taaaa ;)
Doke, szyjesz coś we wrzosie? ;) Miałaś taką jedną cudną niedawno....:ninja:

Pamiętasz na co się czaję u dokebu? :cool:

scarlet
11-06-2013, 08:18
Alpaka z jedwabiem... :heart: piękna!

Tylko ja na razie szaleję z chustami do noszenia póki dziecko małe... więc będę podziwiać tylko :)

Hainaut
11-06-2013, 12:55
Ja tylko chcialam napisac, ze jesli dziewczyny przede mna sie nie zdecyduja to ja biore na 1000%. :ninja:

magnus
11-06-2013, 15:50
O nieeee!!! ;) Miałam nadzieję, że do wrzesnia spokojnie poczekam, ;)
Umówmy się tak, jak by Ci się kiedyś zebrało na robienie czegoś dostępnego od ręki z tej turkusowej, to daj mi znać, ok?
W tej chwili jestem spłukana. :(
O.K. :)

Asiu, ja to wiem, kiedy Cię tu odwiedzić... Cudna ta nowa chusta!
:kiss:

:ninja:

Pamiętasz na co się czaję u dokebu? :cool:
Wiem :)
Mam coś takiego w domu:
https://www.e-dziewiarka.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2596&category_id=246&option=com_virtuemart&Itemid=2

Alpaka z jedwabiem... :heart: piękna!


Tylko ja na razie szaleję z chustami do noszenia póki dziecko małe... więc będę podziwiać tylko :)
Dziękuję! Noście się na zdrowie! Na wszystko przyjdzie czas :)

Ja tylko chcialam napisac, ze jesli dziewczyny przede mna sie nie zdecyduja to ja biore na 1000%. :ninja:
Zakodowałam :)


Mam jeszcze wrzosową bawełnę, z której będzie wzór taki, jak tej przedostatniej czerwonej, ale to na razie nie obiecuję, kiedy.

A ostatnia chusta jest z tego: https://www.e-dziewiarka.pl/index.php?page=shop.product_details&product_id=2594&option=com_virtuemart&Itemid=2, przy czym w realu nie jest aż tak turkusowa. To złamany kolor.

pyzata
11-06-2013, 16:55
biore :)

Aksamitka
11-06-2013, 17:00
Wiem :)
Mam coś takiego w domu:
https://www.e-dziewiarka.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2596&category_id=246&option=com_virtuemart&Itemid=2

Mam jeszcze wrzosową bawełnę, z której będzie wzór taki, jak tej przedostatniej czerwonej, ale to na razie nie obiecuję, kiedy.

Godny partner do mojej przyszłej wrzosowej od dokebu ;) :lol:

magnus
11-06-2013, 21:51
biore :)
I wszystko jasne :)

Dziękuję za zainteresowanie wszystkim kolejkującym!


Godny partner do mojej przyszłej wrzosowej od dokebu ;) :lol:
Też tak myślę :)

sweetrose
12-06-2013, 08:23
czyli wszystko jasne ;) dla mnie będzie turkusik ;)

magnus
12-06-2013, 08:48
czyli wszystko jasne ;) dla mnie będzie turkusik ;)

Tak, tak, już odłożyłam dla Ciebie.

sweetrose
12-06-2013, 08:59
czyli spokojnie czekać ;) już wszystko obgadane ;)

magnus
12-06-2013, 09:12
czyli spokojnie czekać ;) już wszystko obgadane ;)

Dokładnie :)

Hainaut
12-06-2013, 09:52
Pyzata, priwa chcialam Ci wyslac, ale masz skrzynke zapchana...

Jak tu zajrzysz, to poki co napisze tylko, ze dziekuje, a Ty juz wiesz za co. ;) :*

pyzata
12-06-2013, 12:17
Hainaut, nie ma sprawy;)

magnus
16-06-2013, 20:40
Dziś się chwalę :):oops::)
W moim odczuciu jest to jedna z najbardziej udanych chust, jeśli nie najbardziej udana. Piękna szmaragdowa bawełna, która na zdjęciach niestety nie pokazała swego prawdziwego odcienia. Mam nadzieję, że przyszła właściecielka będzie zadowolona (bo chusta była robiona na zamówienie).

Aparat mi oszalał - było słońce, ja miałam dość kolorową bluzkę - no cóż - zobaczcie...


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1557.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1558.JPG https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1560.JPG

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1559.JPG

Tu zdjęcie zrobione na początku roboty - kolor zdecydowanie bardziej realny:


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1526.JPG



A tu zajawka następnej chusty (też zamówionej), którą pokażę Wam jutro lub pojutrze. Ciekawa jestem, czy osoba zamawiająca rozpozna "swoją" włóczkę :)


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1561.JPG

dokebu
16-06-2013, 20:42
Szmaragd przepiękny, chusta boska! :heart:

martaj
16-06-2013, 20:46
no kolorystycznie do Irysa by pasował, ale Irys przy tym jak wół przy karecie ;)

edit: czekam na jakąś do wzięcia poza zamówieniami ;)

no i zdjęcie w trakcie robótki cudne :)

dokebu
16-06-2013, 20:48
Pasowałaby mi do mojej przyszłej-prawie szytej już-nowej-spódniczki tiulowej ;).

magnus
16-06-2013, 20:50
Szmaragd przepiękny, chusta boska! :heart:


Pasowałaby mi do mojej przyszłej-prawie szytej już-nowej-spódniczki tiulowej ;).
Kolor jest naprawdę wyjątkowy!
Mam nadzieję, że przyszła właścicielka zaakceptuje i nie będzie chciała oddać. Czekam z drżącym biciem serca na wieści od Niej...

no kolorystycznie do Irysa by pasował, ale Irys przy tym jak wół przy karecie ;)

edit: czekam na jakąś do wzięcia poza zamówieniami ;)

no i zdjęcie w trakcie robótki cudne :)

Czekaj, czekaj, na pewno coś będzie :)

Dziękuję :kiss:

Losanna
16-06-2013, 22:38
To już moja? :heart:
(ta druga oczywiście)

magnus
16-06-2013, 22:48
To już moja? :heart:
(ta druga oczywiście)

Bingo!
Ale wlóczkę brązowo-beżową będę miała dopiero za kilka dni. Mam nadzieję, że jutro wyślą. Nigdzie jej nie mogłam dostać....

Losanna
16-06-2013, 22:57
Bingo!
Ale wlóczkę brązowo-beżową będę miała dopiero za kilka dni. Mam nadzieję, że jutro wyślą. Nigdzie jej nie mogłam dostać....
To pewnie zabrakło w tym sklepie, z którego miałaś zamówić, tak?
Bo pamiętam właśnie, że w którymś podanym przez Ciebie sklepie też jej nie było i został tylko jeden. Czyli międzyczasie w tym też ktoś wykupił...

Super, że udało Ci się ją dostać i bardzo dziękuję! A ta chusta wygląda prześlicznie :)
Szmaragdowa też cudna! I chyba ten wzór z bawełny wychodzi mniej "mięsisty", bardziej zwiewny i cieniutki?

magnus
16-06-2013, 23:10
To pewnie zabrakło w tym sklepie, z którego miałaś zamówić, tak?
Bo pamiętam właśnie, że w którymś podanym przez Ciebie sklepie też jej nie było i został tylko jeden. Czyli międzyczasie w tym też ktoś wykupił...

Super, że udało Ci się ją dostać i bardzo dziękuję! A ta chusta wygląda prześlicznie :)
Szmaragdowa też cudna! I chyba ten wzór z bawełny wychodzi mniej "mięsisty", bardziej zwiewny i cieniutki?

Tak, czekałam jeszcze na decyzję jednej dziewczyny, a rano już tej Twojej włóczki nie było. Ale udało się ją dostać i to najważniejsze.

Szmaragdowa jest z cieniutkiej nici, przez to jest bardziej ażurowa.
Twoja liliowa w tym wzorze będzie bardziej puszysta, ale milusia i ślicznie wychodzi :)

Losanna
16-06-2013, 23:18
Tak, czekałam jeszcze na decyzję jednej dziewczyny, a rano już tej Twojej włóczki nie było. Ale udało się ją dostać i to najważniejsze.

Szmaragdowa jest z cieniutkiej nici, przez to jest bardziej ażurowa.
Twoja liliowa w tym wzorze będzie bardziej puszysta, ale milusia i ślicznie wychodzi :)
:high: Bardzo się cieszę, bo długo nie mogłam zdecydować się na rodzaj włóczki. I kolor też każdy mi się podobał ;)

Aksamitka
16-06-2013, 23:30
Mamaslon oszaleje ;) Szmaragdowa chusta jest przepiękna :beat:

Asiu,tak z ciekawości- zawsze tak trzymasz szydełko? :)

magnus
17-06-2013, 08:33
Mamaslon oszaleje ;) Szmaragdowa chusta jest przepiękna :beat:

Asiu,tak z ciekawości- zawsze tak trzymasz szydełko? :)

Mam nadzieję, że oszaleje ;)
A szydełko chyba zawsze tak trzymam... Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. A Ty inaczej?

mamaslon
17-06-2013, 09:30
ASIU!!!W telefonietylko widze.i jeszcze i nie wspolpracuje.co chwile cos mi sie ty z mej niecierpliwosci tyka....
Doczekalam sie ..... Pokazalo mi fotki...no i po prostu mnie zatkalo...ale mam cudo!!!!!:heart::rolleye:!:beat::mighty:

magnus
17-06-2013, 09:46
ASIU!!!W telefonietylko widze.i jeszcze i nie wspolpracuje.co chwile cos mi sie ty z mej niecierpliwosci tyka....
Doczekalam sie ..... Pokazalo mi fotki...no i po prostu mnie zatkalo...ale mam cudo!!!!!:heart::rolleye:!:beat::mighty:

Uffff.... Na żywo jest efektowniejsza, zobaczysz :)
Czekam zatem na dyspozycje, adresy itd. :)
Udanego wypoczynku!

buniaaa
17-06-2013, 15:35
OMG jaka cudna ta chusta Ty wiesz, że ten wzór poprostu jest boski do tego piekny kolorek ach :heart::heart::heart:

Aksamitka
18-06-2013, 00:54
Mam nadzieję, że oszaleje ;)
A szydełko chyba zawsze tak trzymam... Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. A Ty inaczej?Chyba trochę inaczej :lol:
Tzn może zdjęcie po prostu jest z góry ;)

Taki smaczek warsztatu podpatrzyłam no :D :kiss:

scarlet
19-06-2013, 08:26
SZMARAGDOWE cudo! :beat:
też uważam, że fajnie podpatrzeć Twój warsztat :) ja też inaczej trzymam szydełko :)

magnus
19-06-2013, 08:46
No widzicie, a ja nie wiedziałam, że można inaczej.

Scarlet, śliczny avatarek!

magnus
19-06-2013, 17:19
Bambus do akceptacji - miał być nie za duży, mam nadzieję, że trafiłam z rozmiarem:


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1562.JPG

I do wzięcia chusta z cieniutkiego akrylu, niegryząca, całoroczna w delikatnym pudrowym różu - cena: 135 zł. + przesyłka.


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1563.JPG

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1564.JPG

Judyta
19-06-2013, 17:21
Stanę :)

dokebu
19-06-2013, 17:21
Po co ja tu przylazłam :duh: ten pudrowy róż będzie mi się teraz śnił, idealnie pasowałby mi do nowej torebki :beat: cudny no, jak różu nie lubię to ten prześliczny!

Judyta
19-06-2013, 17:57
Po co ja tu przylazłam :duh: ten pudrowy róż będzie mi się teraz śnił, idealnie pasowałby mi do nowej torebki :beat: cudny no, jak różu nie lubię to ten prześliczny!

Czemu nie pokazałaś torebki? :ninja:

magnus
19-06-2013, 18:00
Stanę :)
O.K. :)

Po co ja tu przylazłam :duh: ten pudrowy róż będzie mi się teraz śnił, idealnie pasowałby mi do nowej torebki :beat: cudny no, jak różu nie lubię to ten prześliczny!

To ta sama włóczka, co w Twojej grafitowej chuście, więc powinna Ci odpowiadać dotykowo :)

dokebu
19-06-2013, 18:01
Czemu nie pokazałaś torebki? :ninja:

Pokazałam na blogu :D Fantazja (http://dokebu.blogspot.com/2013/06/fantazja.html)


To ta sama włóczka, co w Twojej grafitowej chuście, więc powinna Ci odpowiadać dotykowo :)
No to przepadłam zupełnie :(

Pat
19-06-2013, 18:01
Szmaragd wspaniały. Róż cudny, bardzo zmysłowy, delikatny, kobiecy... Bardzo Ci w nim do twarzy, Asiu :)

magnus
19-06-2013, 18:06
Dzięki, dzięki :kiss:

A do torebkowej Fantazji, to mamosloniowy szmaragd by dopiero pasował... Ach...

Aksamitka
19-06-2013, 18:22
Dzięki, dzięki :kiss:

A do torebkowej Fantazji, to mamosloniowy szmaragd by dopiero pasował... Ach...Ja mam przeczucie,że Ty go jeszcze (nie:twisted:) raz zrobisz 8))

magnus
19-06-2013, 18:27
Ja mam przeczucie,że Ty go jeszcze (nie:twisted:) raz zrobisz 8))

Hehe :) :ninja:
To się źle robi. I długo. Więc proszę o info dużo wcześniej.

Apulina
19-06-2013, 18:44
o boszzz... stawać? nie stawać? .... a stanę do tego różu (i sprawdzę czy mi do czegoś pasuje :hide:)

martaj
19-06-2013, 19:52
STOJĘ :)

magnus
19-06-2013, 19:55
Czyli Fabianowa, Apulina i martaj. Bo dokebu przepadła, ale nie stoi, jeśli dobrze odczytuję.

Hainaut
19-06-2013, 20:40
Cudowny kolor i wzor. Dobrze, ze wloczka nie moja. :twisted:

dokebu
19-06-2013, 20:44
Czyli Fabianowa, Apulina i martaj. Bo dokebu przepadła, ale nie stoi, jeśli dobrze odczytuję.
Przepadłam, bo nie mogę, ale miłością darzę od pierwszego wejrzenia! Niech któraś szybko przygarnie, żeby mi serce nie pękło...

Losanna
19-06-2013, 21:03
Ja oczywiście mój bambusik akceptuję i nie mogę się doczekać kiedy sobie podotykam :) Chodzą słuchy, że bambus bardzo mięciutki jest :)
Dziękuję bardzo! :heart:

Judyta
20-06-2013, 06:46
Ja zwalniam, chyba nie bardzo będę miała do czego ten kolor zakładać...:(

Apulina
20-06-2013, 09:02
no właśnie, też się tego boję... przeglądam w panice szafę... jeszcze 2-3 godzinki poproszę :)

magnus
20-06-2013, 09:17
no właśnie, też się tego boję... przeglądam w panice szafę... jeszcze 2-3 godzinki poproszę :)

Ależ bardzo proszę :)
Będą pasować szarości, pastele, fiolety, beże...

pyzata
20-06-2013, 10:23
jakby jakims cudem się ostała ta różowa, to ja poproszę...

werka
20-06-2013, 12:25
ja też stanę jakby co....choć pewnie i tak się nie ostoi...

Apulina
20-06-2013, 13:06
chyba nie dane jest mi mieć chustę od Asi :cryy:zwalniam, niestety :(

magnus
20-06-2013, 13:47
Czyli czekamy na decyzję martaj.

martaj
20-06-2013, 18:14
Czyli czekamy na decyzję martaj.

no to ja piszę pw (z zapytaniem póki co;))

magnus
20-06-2013, 18:50
no to ja piszę pw (z zapytaniem póki co;))

Rozumiem, że sprawę mamy jasną? :) :ninja:

martaj
20-06-2013, 19:13
Rozumiem, że sprawę mamy jasną? :) :ninja:

jasne, klepię róż :)

edit: a propos kompletów, ta środkowa broszka z pierwszego postu jest u mnie http://chusty.info/forum/showthread.php/93220-Bukiety-z-filcu-i-nie-tylko-%29-Opaski-gumki-do-w%C5%82os%C3%B3w-spinki-!!-Poduchy-na-s.15-%29

magnus
20-06-2013, 20:22
Ta broszka jest absolutnie przecudna!!!

Dziękuję wszystkim kolejkującym za zainteresowanie.

Jutro będzie do wzięcia dziewczynkowy bambus w turkusach.
A potem będę prosiła o akceptację Losannę i Aksamitkę.

Aksamitka
20-06-2013, 23:52
Ta broszka jest absolutnie przecudna!!!

Dziękuję wszystkim kolejkującym za zainteresowanie.

Jutro będzie do wzięcia dziewczynkowy bambus w turkusach.
A potem będę prosiła o akceptację Losannę i Aksamitkę. Zakrztusiłam się herbatą jak to przeczytałam. To już?? :omg:
Faktycznie ekspres przed urlopem :D
Czekam więc :jump: :)

Pat
21-06-2013, 08:27
Asia to ma tempo, nie? Niezmiennie zazdroszczę! :)

magnus
21-06-2013, 09:10
Zakrztusiłam się herbatą jak to przeczytałam. To już?? :omg:
Faktycznie ekspres przed urlopem :D
Czekam więc :jump: :)
Twoja to już zaczęta dawno, dawno. W międzyczasie robiłam inne rzeczy, bo drutów się wszędzie nie zabierze. Szydełko już prędzej. Twoja chusta i szmaragd mamaslon to ostatnio dwa największe wyzwania.

Asia to ma tempo, nie? Niezmiennie zazdroszczę! :)
Jak się nie wyrabiam, to spać nie mogę, więc wolę się wyrabiać. Buziaki!

magnus
21-06-2013, 11:29
Bambus dziewczęcy do wzięcia - najdłuższy bok ok. 100 cm., cena: 63 zł. + przesyłka.
Mój pięciolatek zgodził się współpracować :)


https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1565.JPG

https://googledrive.com/host/0B6vJVNfKOFirRXpiQ2paVzNlMFk/1566.JPG

Hainaut
21-06-2013, 11:36
Stane na wszelki wypadek ;)
(dzis powinnam sie dowiedziec czy moja chusta da sie odebrac we Wroclawiu...)

magnus
21-06-2013, 11:38
Stane na wszelki wypadek ;)

Ty nawet tak nie żartuj! Chyba że to byłby nr 2 :)