PDA

Zobacz pełną wersję : Duży wełniak- który?



kamyczek
02-09-2015, 10:59
Dziewczyny, macie może jakieś porównanie, które z wełnianych otulaczy są największe tzn. pokryją pokaźną formowankę na noc dla 2-latka? Zastanawiam się nad kokosi xl ( ale pisałyście w recenzjach, że wcale nie jest taki duży), puppi os +, coś jeszcze? Podobają mi się Wełniaste ale są tyko os. Myślałam, że najlepiej sprawdzą się gatki, ale Młody ich nie chce! Każe sobie zdejmować! Mógłby ktoś się podzielić swoim doświadczeniem w tym temacie ? :)

kustafa
02-09-2015, 11:43
Największy to kokosi xl

żuk
02-09-2015, 12:56
mam amsterdam rozm 3 i franiszki rozm L i oba są wielkie

ptysiakm
03-09-2015, 09:46
Puppi OS+ na formowankę innej firmy nie da rady, nie zakrywa jej w całości, poza tym to takie większe OS moim zdaniem. Kokosi XL z tych co miałam wydawał się największy z polskich producentów. Ja jeszcze lubię na formowanki ecodidi, bo ładnie zakrywa, mam panienkę 1,5 roczku, ale ona szczuplaczek, więc nie wiem czy na 2 latka da radę.

Frufajaca
04-09-2015, 20:44
Podpinam się pod temat :-) Moje dziecie ma 5 miesięcy i waży 11 kg... jest okrągły i pupke ma duża. Teraz one size z kieszonek i otulaczy (poza chinkami) zapinamy na ostatnią napke. Ma ktoś może sposób na przedłużenie uszek? Może tak bym uratowała mój stosik, jeśli nic nie wymyśle będę musiała wszystko sprzedać :-( myślałam właśnie nad dużym wełniakiem i wkładami + duże formowanki. Wełniane ecodidi one size na formowanke zapinamy też na ostatnie napki.

urkye
04-09-2015, 21:38
Podpinam się pod temat :-) Moje dziecie ma 5 miesięcy i waży 11 kg... jest okrągły i pupke ma duża. Teraz one size z kieszonek i otulaczy (poza chinkami) zapinamy na ostatnią napke. Ma ktoś może sposób na przedłużenie uszek? Może tak bym uratowała mój stosik, jeśli nic nie wymyśle będę musiała wszystko sprzedać :-( myślałam właśnie nad dużym wełniakiem i wkładami + duże formowanki. Wełniane ecodidi one size na formowanke zapinamy też na ostatnie napki.
Dziecko zacznie pelzac, raczkowac i sie wyciagnie, jesli teraz starcza napek to bym sie nie martwila na zapas. ew jesli sie boisz ze go cisnie pieluszka to możesz wyprobowac gacie wełniane. One sie mocno rozciagaja w brzuszku.

Frufajaca
04-09-2015, 22:01
Gaci wełnianych jeszcze nie miałam, czyli rozumiem że one size czy L szukać ?

vinga89
05-09-2015, 21:19
Gaci wełnianych jeszcze nie miałam, czyli rozumiem że one size czy L szukać ?

wełniane gatki są tylko rozmiarowe, nie ma onesize. dobierasz wg wagi dziecka

wiosenka
16-09-2015, 22:37
Mam podobny problem ze swoim ponad 2 latkiem. Nie chce gaci bo go gryza i nie ma sily. Wyciaga z szfki otulacz welniany na napki zwykle puppi i mowi ze "to zalozymy". Mam tez kokosi xl i ecodidi i puppi os+ i juz wszystkie na nocne formowanki okazuja sie za male:/ kokosi xl o ile na szerokosc jest ok to na dlugosc juz dawno jest za krotki:-\ pulu mu na tylek na noc nie chce zakladac z reszta sam nie chce:-\ i tez jestem w kropce.

Wifee
16-09-2015, 22:59
Można popytać mam co szyją pieluszki czy nie zrobią jakiś przedłużek na uszy albo nie uszyją wam większych na zamówienie. Może któraś z mam szyjących odważy się na taki zabieg :)

Frufajaca
25-09-2015, 15:44
Kupiłam gatki storchenkinder i jest ok :-) Czekam jeszcze na podaj dalej szyte na miarę :-) a resztę poprostu sprzedałam, bo po co ma leżeć..

Frufajaca
25-09-2015, 15:49
Widziałam na bazarku gatki z cieniutkiej wełny merino, od pat, naprawdę duże, zagranicznej firmy. Wieczorem sprawdzę i napiszę.

Frufajaca
25-09-2015, 15:52
Gatki firmy loveybums, morelowe, są jeszcze na bazarku.
http://www.chusty.info/forum/showthread.php/125022-We%C5%82niaki-Loveybums-Pupulki-Disana




Mam podobny problem ze swoim ponad 2 latkiem. Nie chce gaci bo go gryza i nie ma sily. Wyciaga z szfki otulacz welniany na napki zwykle puppi i mowi ze "to zalozymy". Mam tez kokosi xl i ecodidi i puppi os+ i juz wszystkie na nocne formowanki okazuja sie za male:/ kokosi xl o ile na szerokosc jest ok to na dlugosc juz dawno jest za krotki:-\ pulu mu na tylek na noc nie chce zakladac z reszta sam nie chce:-\ i tez jestem w kropce.

Marta_B
21-10-2015, 09:00
Zdecydowanie Katyv Baby - są bardzo duże i wszystko pomieszczą. Dodatkowo mają też naprawdę wielkie formowanki tzw. "maxi/nocne". To jest firma czeska.

kamyczek
21-10-2015, 10:34
A gdzie to można dostać, bo brzmi ciekawie. Czy tylko sprowadzane z Czech? Moja największa formowanka to pupeko xl, a wełniak to ten szyty przez Magnolię.

Marta_B
21-10-2015, 10:59
A gdzie to można dostać, bo brzmi ciekawie. Czy tylko sprowadzane z Czech? Moja największa formowanka to pupeko xl, a wełniak to ten szyty przez Magnolię.

mozna sprowadzac a mozna kogos zapytac zeby kupil u nich i potem wyslal z Polski bo taniej przesylka wychodzi. Oni tez maja bazarek pieluszkowy poza tym.
Bede pisac recenzje tego otulacza w dziale recenzji tylko musze porobic zdjecia i zmierzyc :)

Wifee
10-03-2016, 00:04
Ja mam duże wełniaki hm aktualnie jak ktoś chce :D Kupiłam od forumki ale myślałam że są mniejsze(szyjąca nie miała nigdy firmówek więc nie miała porówania rozmiaru) Owe wełniaki są większe niż ecodidi. Jeden na napy, drugi na rzepy. Jakby ktoś chciał to priv(nie mam czasu by wystawiać i śledzić wątek na bazarku a wełniaki chetnie wydam :|)

EDIT: Już nieaktualne ;)