PDA

Zobacz pełną wersję : Oznaczenia przeczytanych tematow



yoarashi
08-06-2009, 19:57
Czy mozna tak zrobic, aby bylo widac ilosc nowych postow w sledzonych przez nas tematach i moc 'przestac obserwowac watek'? Na niektorych forach jest taka mozliwosc i bardzo jest to przydatne.

Mam tez pewnien problem techniczny. Nie wiem czy to moje dziecko cos poprzyciskalo, czy tez to nowy wystroj forum (raczej nie), ale mam teraz tak:
-zmienil sie kolor forum z pomaranczowego na szary
-nie widze przycisku 'zaloz nowy temat', ale moge go wcisnac, czego dowodem jest ten watek
-nie widze tych kwadracikow przy tematach oznaczajacych przeczytane tematy
-nie widze logo forum na gorze

Prosze o pomoc co z tym zrobic, najbardziej wkurza mnie brak kwadracikow.

yoarashi
08-06-2009, 22:58
-nie widze tez przycisku 'edytuj', ani 'wyslij odpowiedz' (ale gdy najade to moge wcisnac)
-nie widze avatarow ani paskow do nabijnia postow

Meta
09-06-2009, 00:06
Hmm a jak inne strony? Też nie wyglądają jak powinny? Ja bym zaczęła od czyszczenia pamięci podręcznej, cookies itd (nie wiem, jakiej używasz przeglądarki, ale w Firefoxie to jest w menu Narzędzia/Wyczyść dane prywatne) - czasem psuje mi się wygląd gmaila i ten zabieg pomaga ZAWSZE :)

yoarashi
09-06-2009, 18:53
Uzywam firefoxa i tylko ta strona mi sie popsula. Inne dzialaja normalnie. Wyglada na to, ze dziecko cos zmajstrowalo. Lubi sobie przycisnac duzo klawiszy na raz. Niestety wyczyszczenie danych prywatnych nic nie dalo. Jakies inne sugestie?

marjanna.b
09-06-2009, 21:09
A zdjęcia widzisz?
Wygląda to jakby wyświetlało Ci tylko widok HTML strony, bez wszystkich ozdobników.
Nie wiem jak to naprawić, ale pomyślę.

m.

marjanna.b
09-06-2009, 21:22
Dobra, mam pomysł.
Jeżeli dobrze myślę, to przeglądarka nie pobiera Ci obrazków z chusty.info
Pod IE działa poprawnie, prawda?

Wejdź w Firefox w Narzędzia > Opcje > Zakładka 'Treść'
Tam w pierwszej ramce masz Pobieraj obrazki automatycznie.
Powinien być postawiony 'ptaszek'
Wejdź w 'Wyjątki' te które masz przy obrazkach właśnie i sprawdź czy nie masz na liście dodanego forum.
Jeżeli tak, to usuń z listy (może trzeba będzie zrestartować przeglądarkę).
I powinno być ok.

Jeżeli pod IE też nie działa, to nie wiem ;)

m.

yoarashi
10-06-2009, 00:00
Dzieki, zrobilam jak napisalas i DZIALA! Sama nigdy bym na to nie wpadla. Wyrazy wdziecznosci :kiss:

marjanna.b
10-06-2009, 07:31
No to super :)
Zobacz na jakie pomysły człowiek może wpaść myjąc twarz :lool:

m.