PDA

Zobacz pełną wersję : Nosidło Lenny Lamb



huana
13-08-2015, 09:15
Co sądzicie o tych nosidłach? Nie mogę znaleźć opinii na forum, a LL wydaje mi się popularną firmą (przynajmniej jeśli chodzi o chusty, może nosidła szyją od niedawna?)
Już z miesiąc zastanawiam się jakie kupić nosidło, szukam jakieś tańszej alternatywy dla Tuli, ale tez chciałabym żeby nosidło wystarczyło nam na długo. Teraz synek ma 10 miesięcy, rozmiar 80-86.
Nie wiem czy w końcu nie skończymy na Tuli bo jest chyba najpopularniejsza, ale czy najlepsza?

czarna_zaba
13-08-2015, 09:31
Nie jest najlepsza. Najlepsze będzie nosidlo które przymierzycie, bo nie każde nosidlo na każdego noszacego bezdzie ok. Ja jestem za mała na tule:)

Wifee
13-08-2015, 10:58
Nosidło musi pasować i na mamę i na dziecko, ja bym decydowała się na jekieś takie z dużą ilością reglacji jak kibi albo strochenwiege(bom też maleńka dziewucha 150cm) a LL wygląda na właśnie takie podobne do Tuli bo też ma stałe wybiary panela, czy się mylę?

ostroszyc
14-08-2015, 23:11
Miałam na sobie nosidło LL, było obszerniejsze niż manduca - na mnie trochę za duże ale ja drobna jestem. Warto przymierzyć.

Alassea
15-08-2015, 00:15
Tu jest wąteczek o nosidłach LL.
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=109587
:)

Pat
16-08-2015, 20:21
Tula wcale nie jest najlepsza. Nigdy nie zrozumiem jej fenomenu, ale ma świetny PR i inne firmy mogłyby się od nich uczyć. Właśnie testuję sobie LennyLamb i piszę recenzję. Jak dla mnie te nosidła są fajniejsze od Tuli, ale, jak napisała czarna_zaba, najlepiej jest przymierzyć, bo nosidła nie są tak uniwersalnym produktem jak chusty i każdemu może pasować coś innego :)

Jeśli jesteś otwarta również na hybrydy, poszukaj info o Storchenwiege Babycarrier.

sowa_przemądrzała
16-08-2015, 22:11
Tula wcale nie jest najlepsza. Nigdy nie zrozumiem jej fenomenu, ale ma świetny PR i inne firmy mogłyby się od nich uczyć.

Miałam pisać to samo, ale Pat mnie ubiegła ;) Kupiłam Tulę właśnie dlatego, że miała być taka super... Mierzyłam potem jeszcze kilka nosideł i każde jedno było wygodniejsze i lepiej dopasowane.

Huana, ja bym na Twoim miejscu poszukała nosidła o większym zakresie regulacji albo szytego na miarę. Moja córa jest podobnych gabarytów, co Twój synek i panel w Tuli i LL jest już przykrótki, nóżki zaczynają smętnie zwisać, a moje dziecko buja się na boki, próbując wyskoczyć z nosidła. Oczywiście toddler jest jeszcze sporo za duży.

Pat
16-08-2015, 22:14
Aaa, ostatnio My Owl Town miała u siebie na blogu gotowce na sprzedaż! Też warto się zainteresować :-)

Edit: Link: http://paniolos.blogspot.com/p/aktualnie-na-sprzedaz.html

huana
23-08-2015, 16:05
Dziękuję za podpowiedzi, nadal nie wiem na jakie nosidło się zdecydować

Co byście bardziej poleciły - nosidło od pathi czy podróbkę ergobaby?
Chodzi mi bardziej o jakość, bo wygoda i dopasowanie to indywidualna sprawa, niestety nie mam możliwości przymierzenia
Chyba zdecyduję się na jakieś tańsze nosidło bo nie mam pewności czy mój synek go zaakceptuje

kornflejka
23-08-2015, 17:12
Zdecydowanie NIE polecam podróbki ergobaby. Po pierwsze nie ma atestów, więc może być niebezpiecznie, coś się może urwać, strzelić, klamra może pęknąć. Po drugie. Zwyczajnie nie jest wygodne dla noszącego (dla dziecka nie wiem ;) ) . Można znaleźć naprawdę fajne, niedrogie nosidła czy mt za nie duże pieniadze. Piszesz, że nie masz możliwości przymierzenia. Z tego co się orientuję w okolicach wymienionych w Twoim opisie miast jest sporo mam noszących, moze spróbuj się skontaktować z kimś kto mógłby Ci pożyczyć jakieś nosidlo do przymierzenia?

huana
23-08-2015, 21:10
Pisałam tutaj na forum w kilku wątkach czy któraś mama mogłaby pożyczyć mi nosidło, nawet oferowałam w zamian swoją chustę ale nie było chętnych :(

Dzięki za opinię dot ergobaby, już miałam się skusić bo ładne i cena ok

Pat
22-09-2015, 21:46
Pisałam tutaj na forum w kilku wątkach czy któraś mama mogłaby pożyczyć mi nosidło, nawet oferowałam w zamian swoją chustę ale nie było chętnych :(

Dzięki za opinię dot ergobaby, już miałam się skusić bo ładne i cena ok
I jak tam u Was? :-) Skusiłaś się na jakieś nosidło?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

huana
23-09-2015, 07:48
Tak :) kupiłam nosidło od Pathi. Mieszkamy z Patki w jednym mieście i wcześniej przymierzyłam u niej nosidło. Jesteśmy zadowoleni, wczoraj synek po raz pierwszy zasnął na spacerze w nosidle :)

Pat
23-09-2015, 10:52
Super :) Noście się na zdrowie :)

Mauarich
06-03-2016, 16:38
czy one sa z chstowego materialu? czy on jest tylko naszyty na zewnatrz? co to jest tkaninna zakardowa?

http://pl.lennylamb.com/products/show/5163_noside%C5%82ko-ergonomiczne-z-tkaniny-%C5%BCakardowej-100-bawe%C5%82na--toddler-size-szlachetny-paw-indyjski-druga-generacja

to skradlo mje serce, ale musze gdzies najpierw przymierzyc... czy wiecie gdzie w Warszawie (albo nad baltykiem przy niemeickiej granicy) bylaby taka mozliwosc, albo czy ktos z Wawy ma i moglby mi dac wyprobowac?

synek 9mies, ponad 9kg, ubranka 74, dotychczas mamy manduce i jest ok. maly ma jakas blokade w lewej nodze i dziwnie ja przy noszeniu napina, wybieramy sie z tym do osteopaty.

Pat
08-03-2016, 16:06
U mnie możesz przymierzyć na Tarchominie.

Tak, całe są z chusty.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka