PDA

Zobacz pełną wersję : Pożyczę LL limonka z fuksją na wakacje (najchętniej w zamian za nosidło)



huana
07-08-2015, 14:34
Drogie mamy, czy znajdzie się chętna na wakacyjną wymianę chusty na nosidło? Mam chustę Lenny Lamb limonka z fuksją a chciałabym wypróbować jakieś nosidło. Rozmiar chusty S - 4.2 m

huana
11-08-2015, 11:25
Zastanawiam się dlaczego wszystkie oferty w tym dziale mają wzięcie, a na moją nie ma żadnej chętnej :(
Oczywiście zdaję sobie sprawę że to zwykły pasiak, ale chusta jest ładna, zamieszczam zdjęcie z internetu, wieczorem postaram się wrzucić zdjęcie swojej chusty. Może komuś tez się spodoba.

http://pl.lennylamb.com/images/products/7086_20130617-31692-vmskqg_w800h800.jpg

Chusta raczej nie jest złamana, nosiliśmy się trochę z synkiem jak był malutki, teraz synek choruje i nie da się go nosić w chuście.
Chciałam ją wypuścić w świat, może wróciłaby do nas mięciutka. Jak synek wyzdrowieje to znowu chciałabym go nosić.
Chciałabym też wypróbować jakieś nosidło przed zakupem, bo nie wiem czy będę mogła nosić synka.

Ktoś coś?

a-linka
13-08-2015, 12:05
Synek nie za malutki do nosidła?

Nie moje kolory, niestety, a i na chuściocha kolejnego muszę jeszcze poczekać dwa miesiące :)
ale podbijam koleżance :)

Leoni
13-08-2015, 13:28
ja mam tylko tule standard. mozecie przyjsc przymierzyc jak mieszkasz w Krośnie to zapraszam do mnie
ale niestety pozyczyc nie mozemy bo nie mamy innego

Sandra
13-08-2015, 14:38
Może wypuść ją do złamania osobno a osobno poproś o nosidło. Może niektórzy się boją bo jesteś nowa na forum. A nie masz jakiegoś klubu kangura koło siebie? Dziewczyny na pewno by masę nosideł przytaszczyły :).

huana
14-08-2015, 11:55
a-linka, dziękuję :)


Leoni, dzięki ale chciałabym nosidło chociaż na dzień-dwa bo nie wiem czy synek zaakceptuje noszenie w nosidle


Sandra, niestety nie mam klubu kangura, mieszkam w małej miejscowości, miałam nawet problem znaleźć jakiś kurs motania chusty. W końcu znalazłam w Krakowie klub Koala, ale nie byłam zadowolona z tego czego tam uczą. Wiązanie 2x polecali już od urodzenia a w kieszonce zalecali podwijać pieluszkę tetrową przy główce. A wcześniej z forum dowiedziałam się że to nieprawidłowe.
Może nieumiejętnie szukałam, ale nic nie mogłam znależć, to był okres zimowy więc może też dlatego


Prosiłam też osobno ale bez odzewu :(


Forum podczytuję już od 10 miesięcy, odkąd urodził się mój synek, ale nie rejestrowałam się wcześniej, widać to był błąd ;)


Już zanim zaszłam w ciążę chciałam nosić dziecko w chuście ale przez to że jest chory to nie możemy :( Czekam tylko na to aż synek wyzdrowieje i mam nadzieję że jeszcze da się zamotać, bo tęsknię za chustowaniem


No a tymczasem chciałam sprawdzić czy nadaje się do nosidła..


Załączam zdjęcie real mojej chustyhttps://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=f7641c3bc0&view=att&th=14f2871e51887fea&attid=0.5&disp=safe&realattid=1509417320781266859-local4&zw

Leoni
24-08-2015, 17:27
Huana w Krośnie jest doradca noszenia i dość często organizuje warsztaty w Kometce na ul. Powstańców Warszawskich
Kasia jest tez na forum- awayo, takze skontaktuj się z nią jak chcesz spotkać się z doradca:)