PDA

Zobacz pełną wersję : Yaro Slings



Wifee
17-07-2015, 21:28
Szukałam wątku, w którym mogłabym poczytać recenzje i się nie doczytałam :)
Co o nich sądzicie?

HoliPoli
17-07-2015, 21:40
Jest wąteczek :)

http://www.chusty.info/forum/showthread.php/108519-Yaro-Slings

Wifee
17-07-2015, 23:44
Jest wąteczek :)

http://www.chusty.info/forum/showthread.php/108519-Yaro-Slings

Wąteczek jest, ma pięć stron i żadnej recenzji z prawdziwego zdarzenia.
Zdjecia tylko są. Ktoś napisał, że chusta miękka z pudełka ale nic więcej nie wiadomo dlatego założyłam :)

Eyja
18-07-2015, 08:26
No to w innych wątkach widocznie recenzje się przewijają. Ja sama nie mam, ale pamiętam ze bardzo chwalą dziewczyny yolkę, i niebieskie z lnem. Bawełna chyba tez ma dobre recenzje. Tylko z opinią o konopiach się nie spotkałam jeszcze na forum.

Karolka
15-08-2015, 17:08
Kupiłam Yaro La Fleur Blue-Natural Hemp. Marzyło mi się coś z konopiami, a że na THI mnie nie stać to postanowiłam spróbować Yaro.
Jeszcze nie nosiłam tylko zdążyłam wyprać i wyprasować. Pierwsze wrażenia są raczej negatywne: straszna decha, na skosach materiał się zagina na szwie (pewnie dlatego, że sztywny?) i dość mocno się skróciła: ma teraz 3,4 m i 77 cm na szerokości. Szerokość to akurat plus, bo lubię szerokie chusty. Jak dorwę syna to go spróbuję zamotać, ale trochę się boję, że na pp może być krótka. Wcześniej miałam nowe LF bawełnę i bawełnę z lnem i LL z bambusem i wszystkie były od nowości miękkie, nawet len był nieporównywalnie bardziej miękki niż te konopie.

sowa_przemądrzała
15-08-2015, 17:15
Kupiłam Yaro La Fleur Blue-Natural Hemp. Marzyło mi się coś z konopiami, a że na THI mnie nie stać to postanowiłam spróbować Yaro.
Jeszcze nie nosiłam tylko zdążyłam wyprać i wyprasować. Pierwsze wrażenia są raczej negatywne: straszna decha, na skosach materiał się zagina na szwie (pewnie dlatego, że sztywny?) i dość mocno się skróciła: ma teraz 3,4 m i 77 cm na szerokości. Szerokość to akurat plus, bo lubię szerokie chusty. Jak dorwę syna to go spróbuję zamotać, ale trochę się boję, że na pp może być krótka. Wcześniej miałam nowe LF bawełnę i bawełnę z lnem i LL z bambusem i wszystkie były od nowości miękkie, nawet len był nieporównywalnie bardziej miękki niż te konopie.

Daj jej szansę :) Konopie Yaro są do złamania, a jak już się złamią to odwdzięczają się komfortem noszenia. To bezwzględnie ulubiona chusta mojej córy, jak ma gorszy dzień to nawet nie próbuję jej motać w inną. Inna sprawa to jakość materiału i obszycia oraz długość chusty, tu spory minus dla Yaro. Ale sama napisałaś, że THI odpadło ze względów finansowych. Z czegoś ta różnica w cenie wynika ;)

Karolka
15-08-2015, 17:41
Dam jej szansę, bo ja z tych, co to jak już coś kupią to im ciężko sprzedać. Ale mnie pocieszyłaś, że się da złamać i że warto. :) Na THI pewnie w końcu bym uzbierała, ale jakoś tak mi się wydawało, że skoro np. LF robi dobre jakościowo chusty w niskich cenach to pewnie z Yaro będzie podobnie. No ale zobaczymy za jakiś czas.

rodzynka007
16-08-2015, 07:15
Dam jej szansę, bo ja z tych, co to jak już coś kupią to im ciężko sprzedać. Ale mnie pocieszyłaś, że się da złamać i że warto. :) Na THI pewnie w końcu bym uzbierała, ale jakoś tak mi się wydawało, że skoro np. LF robi dobre jakościowo chusty w niskich cenach to pewnie z Yaro będzie podobnie. No ale zobaczymy za jakiś czas.

KArolka poprosze zdjecia w akcji, bo zastanawiam sie nad zakupem tej co Ty masz lub Yaro La Vita Blue-Natural (http://www.slingomama.nl/en/yaro/3907-yaro-la-vita-blue-natural-hemp.html), wiec mysle i sie bardzo zastanawiam ;)

Karolka
24-08-2015, 13:20
KArolka poprosze zdjecia w akcji, bo zastanawiam sie nad zakupem tej co Ty masz lub Yaro La Vita Blue-Natural (http://www.slingomama.nl/en/yaro/3907-yaro-la-vita-blue-natural-hemp.html), wiec mysle i sie bardzo zastanawiam ;)

Też mi się marzyła ta La Vita, ale jak się namyśliłam to już jej nigdzie nie było, więc kupiłam szybko La Fleur bojąc się, że i ona się za chwilę skończy. A Ty gdzieś jeszcze znalazłaś La Vita Blue-Natural? Gdzie? Jeśli jeszcze nie kupiłaś to radzę wziąć rozmiar większą. Ja swoją wiążę na końcówkach, ale mam nadzieję, że po złamaniu będzie lepiej.
Zdjęcia dziś próbowałam zrobić, ale sama sobie nie umiem. Postaram się zamotać jak mąż wróci to coś może będzie widać na tych zdjęciach.

rodzynka007
24-08-2015, 13:42
Też mi się marzyła ta La Vita, ale jak się namyśliłam to już jej nigdzie nie było, więc kupiłam szybko La Fleur bojąc się, że i ona się za chwilę skończy. A Ty gdzieś jeszcze znalazłaś La Vita Blue-Natural? Gdzie? Jeśli jeszcze nie kupiłaś to radzę wziąć rozmiar większą. Ja swoją wiążę na końcówkach, ale mam nadzieję, że po złamaniu będzie lepiej.
Zdjęcia dziś próbowałam zrobić, ale sama sobie nie umiem. Postaram się zamotać jak mąż wróci to coś może będzie widać na tych zdjęciach.


nowej nie, używana :) yaro nowki ciezko dostac :/

Karolka
24-08-2015, 13:57
Używane też. Moje ogłoszenie na straganie wisi już od początku sierpnia i NIC.

HoliPoli
24-08-2015, 14:27
Dziewczyny a do nosimisie.pl zaglądałyście? Tam jest la vita blue z wełną i różne inne. Nigdy tego tak nie potrzegałam że yaro ciężko dostac, mam wrażenie że ciągle coś widzę na sprzedaż i w używanych i w nowkach.

rodzynka007
24-08-2015, 15:40
Dziewczyny a do nosimisie.pl zaglądałyście? Tam jest la vita blue z wełną i różne inne. Nigdy tego tak nie potrzegałam że yaro ciężko dostac, mam wrażenie że ciągle coś widzę na sprzedaż i w używanych i w nowkach.

tak na biezaco tam patrze ;) ale ta jedna konkretna niestety rzadko w uzywkach jest a nowka juz niedostepna :/ wiec trzeba czekac ;)

natalie
24-08-2015, 20:37
Ja mam la vitę light blue z lnem i jest niesamowita. Kupiłam używaną i już była miękka ale podczas naszego intensywnego użytkowania zmiękła na maksa. Ona dosłownie przelewa się przez palce. Wg mnie jest jak chusty z bambusem, aż śliska. To jedyna której nie sprzedam nigdy. Trzymam dla drugiego dziecka a później przerobię na zasłony :D

Karolka
26-08-2015, 11:53
Dziewczyny a do nosimisie.pl zaglądałyście? Tam jest la vita blue z wełną i różne inne. Nigdy tego tak nie potrzegałam że yaro ciężko dostac, mam wrażenie że ciągle coś widzę na sprzedaż i w używanych i w nowkach.

Zaglądałam. Pewnie Yaro ogólnie nie jest ciężko dostać, ale widać wybrałam sobie chodliwe wzory, bo tej konopnej La Vita Blue-Natural nie znalazłam, a sprawdzałam nie tylko polskich dystrybutorów. Widać się spóźniłam.

Tymczasem moja chusta Yaro z konopiami po kilku motaniach zauważalnie zmiękła i trochę się "wyciągnęła" - teraz ma dokładnie 3,6 m (mierzone po jednej z krawędzi, razem ze skosem). Chuściaka 11 kg nosi dobrze. Dociąganie jeszcze muszę przy niej dopracować, ale jestem optymistycznie nastawiona.

rodzynka007
26-08-2015, 15:17
mi sie fartnelo i udalo mi sie zamowic dandy :D nie moge sie doczekac jak dotrze do mnie :applause:

silviage
30-09-2015, 21:42
Ja zamówiłam La Vite z jedwabiem i czekam na nią od lipca :/ przyszła podobno z takimi błędami, że trzeba było ją odesłać... nie wiem czy jeszcze jej chcę :(

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

sakahet
12-11-2015, 00:49
Yaro doczekalo sie swojego podforum- zachecam do wystawiania recenzji tym ciekawym i zacnym chustom :)

mandolinka
12-11-2015, 02:40
Hehe, ja przedwczoraj pomyslalam, ze chce yaro. Wczoraj zaczelam przeszukiwac forum i zdziwilam sie, ze nie ma swojego dzialu. A tu prosze ;)

Karolka
18-11-2015, 19:49
Pisałam tu wcześniej, że mam Yaro la fleur z konopiami i że jest sztywne, ale jak wczoraj motałam po krótkiej przerwie to się aż zdziwiłam, że taka mięciutka się ta chusta zrobiła. Jestem zaskoczona, bo chyba tylko ze 2 razy ją prałam i nie nosze jakoś dużo.
Zdecydowanie to jest kaczuszka w porównaniu z LF lnianym opalem, który miałam do łamania niedawno.