PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!! Co wybrać dla 4 miesięcznego malucha? Chusta? Nosidło?



Sylwia Sikora
05-06-2015, 13:21
Witam:) Prosze POMOCY!! Chciałabym się nosić z moim maluchem. Niestety już mam taki mętlik w głowie,że sama nie wiem co mam wybrać? hmm? Chuste a może nosidło? Jeśli nosidło to jakie? Chciałam TULE ale niestety są zbyt drogie jak na moją kieszeń. Myślałam o chuście ale nie wime czy się w niej odnajdę z tym motaniem. Prosze doradzcie cos. Dzięki z góry:)

HoliPoli
05-06-2015, 14:23
Chustę tkaną (koszt od ok 150 zł) + jak nie wiesz czy sobie poradzisz to spotkanie z doradcą. Wystarczy Ci do końca noszenia i będzie najlepsze dla dziecka :)

natalie
05-06-2015, 15:23
Motanie nie jest trudne :) wystarczy odrobina wprawy. A dla takiego maluszka chusta będzie najlepsza. Zobaczysz jak mu będzie dobrze :)

olciapatyna1
06-06-2015, 13:33
Ja uważam ze to jeszcze zależy od wagi maluszka?jezeli maluch jest duży to nie warto wogóle uzywac tego poniewaz bed a ciebie plecy I ramiona bolec ale to szczegól.jezeli juz bardzochcesz miec

olciapatyna1
06-06-2015, 13:39
Nosidełko to sprawdz najpierw sposob montowania ja miałam takie ze jak zalożyłam n.a. siebie to bardzo trudno bylo włożyć malca.najlepiej jak bys mogla n.a. poczatek pożyczyć od kogos I sama sie przekonac czy warto to kupowac.jak dla mnie zawsze najlepszy był wózek.pozdrawiam Ola

sakahet
06-06-2015, 14:12
Dla 4 miesiecznego malucha zdecydowanie doradzam chuste; wiazanie nie jest trudne, poza tym mozesz spotkac sie z kims, kto pomoze Ci je opanowac; a nosidla najlepiej zaczac uzywac jak juz maluszek bedzie siadal