PDA

Zobacz pełną wersję : Otulacze



Vijana
17-05-2015, 20:51
Witam
Proszę o poradę, mam w domu trzymiesięczniaka i 2,5 latke. Z córką używałam kieszonek od ok 8 czy 10 miesiąca i to nie cały czas. Bo nie miałam ich za wiele. Mam ich chyba 9 szt i do tego 16 wkładów (kilka bambusowych). Wtedy wydawały mi się najlepsze te kieszonki ale teraz zastanawiam się czy nie będą lepsze otulacze i zacząć szybciej pieluchować wielorazowo. Trochę czytałam i otulaczy jest mneij potrzeba i do tego mogą być wkłady bądź tetra. I zastanawiam się jeszcze jak to jest z tym snaapy? i jeszcze o formowankach bym chciała się czegoś dowiedzieć. Może mi coś poradzicie, polecicie gdzie można coś takiego kupić jeszcze aby nie zbankrutować :)
I jeszcze pytanie od kiedy zacząć, bo niby chciałam jak najszybciej ale na razie synek robi kilka kupek dziennie i są one dość wodniste i obawiam się że będę mieć masę prania przy tym, ale z drugiej strony na piersi to może jeszcze długi czas robić takie kupki czy ktoś miał podobną sytuację?

Kasianie
18-05-2015, 09:02
Hej, wszystkie te informacje są na forum dość łatwo dostępne. Wiele osób pieluchuje już od noworodka, więc czemu czekać?
Jeżeli chcesz "spróbować" otulaczy to kup jeden lub dwa i spróbuj. Jak Ci się spodoba to dokupisz. Możesz droższe/porządniejsze polskie lub tańsze chinki. Ale generalnie przeglądnij sobie wątki podsumowujące na górze tego działu.

mimis
16-06-2015, 17:56
Ja od powrotu ze szpitala z noworodkiem używam wielo. Wydaje mi się, że przy takim maluchu formowanki będą lepsze, mniejsze prawdopodobieństwo przecieków.

Magdalena33
16-06-2015, 18:14
Tetra i wełnianki. A snappy wcale nie jest niezbędne. Bo tetre można lekko założyć "za pasek" założyć gatki i gotowe. Kwestia wprawy. I taki zestaw wychodzi najtaniej. Tylko zainwestuj w dobra tetre o dobrej gramaturze i wymiarach