PDA

Zobacz pełną wersję : Czterolatek, jego matka i jej mokre wyrko



Truscaveczka
08-05-2015, 13:01
Tak, w naszej rodzinie dzieci odpieluchowują się w nocy późno, pediatra nie widzi problemu.
Bo ze mną nie spał.
Syneczek przychodzi w nocy bardzo często przesikany, nie dlatego, że pielucha puściła, tylko dlatego, że męczył siusiaka :twisted: i mu został na zewnątrz. Mimo odsikania koło północy, i tak raz w nocy sika.
Powiecie: pajac, od stóp do głów, żeby nie miał dostępu. Tyle, że on ma ostry azs i jak choć odrobinę jest mu za ciepło, drapie się do krwi przez pół nocy.
Póki było zimno, to jakoś szło z tymi pajacami, ale jest coraz cieplej i jak wyżej - albo się drapie, albo sika. Co gorsza, zdarza mu się w moim łóżku.

Może wam coś przyjdzie do głowy, bo ja już całkiem opadam z sił...

dianek
08-05-2015, 13:09
nic nie pomogę, podpinam się pod wątek i czytam
bo mnie też juz trafia :/
(nasz pajace przez sen rozpina... czasem mam ochotę przykleić mu tą pieluchę do brzucha taśmą, żeby z niej nie wyciągał sikawki...)

Cane
08-05-2015, 13:10
Truskaweczko tak na pocieszenie - mój w tym wieku nie dość, że co noc mi całe łóżko zasikiwał, to jeszcze zwalał to na mnie! Bo on ma tylko odrobinkę mokre spodenki, a ja wielką plamę [jak na mnie spał] albo bo to moje łóżko, w jego łóżeczku jest sucho... Twój przynajmniej uznaje swoją winę ;).

U mnie pomagał... budzik. Dla mnie budzik. Nastawiany co 3-4 godziny, żeby Młodego zaprowadziła do łazienki. I gumowy podkład na moje łóżko [przynajmniej miałam suchy materac ;)].

100kropek
08-05-2015, 13:36
ceane, uśmiałam się strasznie! Dzięki!
Nie znam się na rzeczy bo chłopaka w domu nie mam, ale może pieluchy typu panty były by dobre

Truscaveczka
08-05-2015, 13:54
nic nie pomogę, podpinam się pod wątek i czytam
bo mnie też juz trafia :/
(nasz pajace przez sen rozpina... czasem mam ochotę przykleić mu tą pieluchę do brzucha taśmą, żeby z niej nie wyciągał sikawki...)

Okleisz wokół brzucha to pachwiną wydłubie ghhhh.

Moja teściowa mówi, że to nienormalne z tym sikorem, bo jej synek to Nigdy! W! Życiu! Cycusia*! Nie ruszał!

*Tak, cycusia. Błeeeee. Siusiak/penis jej przez usta nie przejdzie.


Nie znam się na rzeczy bo chłopaka w domu nie mam, ale może pieluchy typu panty były by dobre
Samoprzylepne chyba ;) Ostatnio nasikał na mnie, bo zdemolował przez sen zapięcie do pieluszki i z jednej strony w zasadzie nie istniała :/

Cane
08-05-2015, 14:00
Truskaweczka a może mały ma problem z sisiakiem? Mój faktycznie, miał okres nadmiernego gmerania - po wizycie u lekarza okazało się, że zaniedbałam odpowiednią higienę i Młodego po prostu swędziało... Ale skąd samotna kobieta ma wiedzieć jak się myje PENISA?! Nie mam, to nie wiem :duh:.

U nas to co prawda nie pomogło, bo problem był raczej w potężnym siku - tego żadna pieluszka nie umiała zatrzymać. Naprawdę tylko budzik działał. Na początku było to męczące, ale z 2 strony oszczędzałam duuuuże ilości czasu na nastawianie prania, wieszanie, powlekanie pościeli na nowo - w sam raz na drzemkę "wyrównawczą" ;).

ostroszyc
08-05-2015, 14:12
A jak się na pieluchę obcisłe bokserki założy to też wyciągnie?

Kasiani
08-05-2015, 14:14
mogę pocieszyć jedynie, że mam w rodzinie chłopca, który ma 7 lat i jego mama mówi że jemu się "zdarza", a to "zdarza się" prawie co noc. Śpi na rozerwanym dużym worku, a jak sobie radzą z kołdrą, to nie wiem

Truscaveczka
08-05-2015, 15:37
Truskaweczka a może mały ma problem z sisiakiem? Mój faktycznie, miał okres nadmiernego gmerania - po wizycie u lekarza okazało się, że zaniedbałam odpowiednią higienę i Młodego po prostu swędziało... Ale skąd samotna kobieta ma wiedzieć jak się myje PENISA?! Nie mam, to nie wiem :duh:.

U nas to co prawda nie pomogło, bo problem był raczej w potężnym siku - tego żadna pieluszka nie umiała zatrzymać. Naprawdę tylko budzik działał. Na początku było to męczące, ale z 2 strony oszczędzałam duuuuże ilości czasu na nastawianie prania, wieszanie, powlekanie pościeli na nowo - w sam raz na drzemkę "wyrównawczą" ;).

On ma azs, także na siusiaku i mosznie. Ale jest też w fazie ostro masturbacyjnej i tak to się kończy, niby podrapać, a potem idzie na całość :P

Truscaveczka
08-05-2015, 15:38
A jak się na pieluchę obcisłe bokserki założy to też wyciągnie?

Od góry się dobierze - ale dzięki za cynk, spróbuję body z bokserkami, moooże się da. Są takie na wzrost 104/110?

ostroszyc
08-05-2015, 17:47
Powinny być, nawet geterki/leginsy mogłyby być ok - takie do kolan albo krótsze. Można kupić szarę albo granatowe

dianek
08-05-2015, 18:00
my na 92/98 nosimy, więc i większe też są
te co teraz mamy są z C&A, chyna w H&M w PL jeszcze widziałam

Julla
08-05-2015, 20:05
Tylko napiszę, że mój 4,5 latek też nadal w pieluszce w nocy :-\

Truscaveczka
08-05-2015, 21:38
Powinny być, nawet geterki/leginsy mogłyby być ok - takie do kolan albo krótsze. Można kupić szarę albo granatowe

Albo rózowe. Właśnie sobie kupił kolejną różową piżamkę :D
Może coś mam po córce, hm.

baquazan
09-05-2015, 20:24
Na materac takie podkłady z gumka super są , kup sobie dwa żeby nie było problemu z zuszeniem. A na AZS próbowałaś lipikar AP+ z la roche posay? Mnie cena na początku przeraziła teraz zamawiamy syndet i lipikar z apteki internetowej i jest całkowicie rewelacyjny , ma Formułę zapobiegającą swędzeniu, udało nam się w końcu wyleczyć podrapane do krwi nogi;)

Truscaveczka
09-05-2015, 20:39
Na materac takie podkłady z gumka super są , kup sobie dwa żeby nie było problemu z zuszeniem. A na AZS próbowałaś lipikar AP+ z la roche posay? Mnie cena na początku przeraziła teraz zamawiamy syndet i lipikar z apteki internetowej i jest całkowicie rewelacyjny , ma Formułę zapobiegającą swędzeniu, udało nam się w końcu wyleczyć podrapane do krwi nogi;)

Lipikar był najgorszy ze wszystkiego, młody się drapał, bo to się lepi. Mnie też do szału doprowadzał.
Cena nie gra roli (jak to brzmi!) - ale na niego nic nie działa, większość środków go podrażnia, a pozostałe nie działają wcale.
Śpimy na rozkładanej kanapie, więc podkłądy są niemontowalne, matę mam to si roluje jak głupia.
Wiesz, ja szukam sposobu na skuteczne pieluchowanie, inne rzeczy mam obcykane ;)

bansza
09-05-2015, 20:45
Mój półroczniak to typ mega drapiacego sie atopowca i jedyny akceptowalny specyfik to balsam pharmaceris baby... Testowałam wiele aptecznych i innych specyfików i tylko to daje radę a szybko się wchłania więc jest świetny. No i na łóżko to polecam prześcieradła z gumką nieprzemakalne takie jak dla niemowląt są też duże dorosłe np w sklepach i zaopatrzeniem mrdycznym choć ja raz w Tesco dorwalam i pasue na kanape bo ok 160na200

Truscaveczka
09-05-2015, 20:57
Mój półroczniak to typ mega drapiacego sie atopowca i jedyny akceptowalny specyfik to balsam pharmaceris baby... Testowałam wiele aptecznych i innych specyfików i tylko to daje radę a szybko się wchłania więc jest świetny.

O, szybko się wchłania? Dzięki za cynk, polece po próbki :)

bansza
09-05-2015, 22:52
Wchłania się bardzo szybko bo ja prawie od razu po rozsmarowaniu zapinam młodemu bodziaka. No i leciutki jest więc nawet na spękaną skórę daje rade bez płaczu rozsmarować ;-) i w sumie mega drogi nie jest bo zaplacilam niecale30 zl za 300ml

mamadama
24-05-2015, 22:02
To się dopiszę bo u nas też nie widać końca nocnego sikania...

Truscaveczka
24-05-2015, 22:19
Ja donoszę, że bokserki nie zdały egzaminu. W tzw. międzyczasie nauczył się dopierać i do pajaca >.<
W każdym razie roztwór wodny sody oczyszczonej, octu i olejku herbacianego się świetnie sprawdza do deodoryzowania plam.

Truscaveczka
24-05-2015, 22:19
Wchłania się bardzo szybko bo ja prawie od razu po rozsmarowaniu zapinam młodemu bodziaka. No i leciutki jest więc nawet na spękaną skórę daje rade bez płaczu rozsmarować ;-) i w sumie mega drogi nie jest bo zaplacilam niecale30 zl za 300ml

Kupiłam mediderm i powiem ci, bomba. Bomba, Polecił nam pan farmaceuta z azsem ;)