PDA

Zobacz pełną wersję : hej



ludolfina
17-02-2008, 21:28
Dzien dobry,
jestem mama dwuletniego synka, ktorego nosze w chuscie od samego poczatku. Od zawsze uzywam pralnych pieluszek, migam i jestem prawie wegetarianka. Trafilam do was przez Ekodzieciaka.

Jazzoo
17-02-2008, 21:35
Witaj! :D :hello:

Dlugie doswiadczenie masz w noszeniu. :D A czym lubicie najbardziej chustowac?

malgosiak
17-02-2008, 22:11
witamy :lol:

Vega
17-02-2008, 22:48
Witaj wśród chustozakręconych Ludolfina :) Czy to nie przez Ciebie było kiedyś spotkanie w Herba Thea na którym się nie pojawiłaś? :twisted:

tonieja
17-02-2008, 23:58
Witam. Dlaczego tak późno tu trafiłaś?

mart
18-02-2008, 00:28
hej - miło Cię tu widzieć :D

kamaal
18-02-2008, 08:58
Witamy!

ProzacVodka
18-02-2008, 09:37
Witam z samego rana 8))

ludolfina
19-02-2008, 01:03
No przeze mnie bylo spotkanie... Kurcze, do tej pory sobie pluje w brode.

A czemu dopiero teraz trafilam to nie wiem. Chyba wczesniej troche poczytywalam, ale goscinnie. Teraz mnie naraila Magda, ze Ola rodzila w domu, a ja w drugiej ciazy i tez bym chciala. Wiec sie zabralam i zalogowalam. Obiecuje, ze bede pisala! (nie tylko o planowanym porodzie :-)

Wiec najpierw o chustach:

Pierwsza chuste jaka mialam byla Kagurka (chyba tak sie nazyw). Taki rodzaj uproszczonego Lulu. Sprawdzila sie dopiero przy rocznym dziecku, kiedy dawalo sie je nosic na biodrze. Malutki synek byl do niej wkladany, ale mu sie nie specjalnie podobalo.

Druga, pozyczona od znajomych, to byly takie dwa rekawy (znajomi je przywiezli z Izraela). Pamietam, ze system wkladania dziecka byl upiornie skomplikowany.

I wtedy, po jakims miesiacu, przyszedl czas na wiazanego 6 metrowego Girasola, ktorego nie zamienie na nic innego! Chociaz na poczatku to musialam miec silne nerwy! W Paryzu, zwlaszcza na polnocy, gdzie mieszkamy, noszenie dzieci nie jest niczym szczegolnie niespotykanym: jest tu niedaleko wielka spolecznosc Afrykanska i dziewczyny nosza maluchy w szmatkach na plecach.

Mag
19-02-2008, 15:17
hejka :!:
wrzuć kochana parę zdjątek :D popatrzmy na te cuda :D