PDA

Zobacz pełną wersję : plecakowe wątpliwości



fiona
11-03-2015, 13:15
Pytam bo to moje pierwsze proby plecakowe CZY dziecko które jeszcze nie siedzi może mieć ręce w dół.No i mam straszne luzy jak dociagac żeby było ok z gory dziękuje za wszelkie informacje

kornflejka
11-03-2015, 14:04
Pytam bo to moje pierwsze proby plecakowe CZY dziecko które jeszcze nie siedzi może mieć ręce w dół.No i mam straszne luzy jak dociagac żeby było ok z gory dziękuje za wszelkie informacje


Chyba lepiej by łapki były w górę, wtedy bobas symetryczniej jest. A jak dociągać by nie było luzów to hmm... No jak najlepiej ;)
powiedz jak stoisz przy dociąganiu? Luzy się często robią gdy za bardzo jest się pochylonym do przodu. Wyprostować się traeba i kaczy kuper zrobić. Tu sobie zerknij (http://www.storchenwiege.pl/media/downloads/storchenwiege_bindeanleitung_pl_plecak-prosty.pdf)

fiona
11-03-2015, 14:31
O widzisz chyba za bardzo do przodu jestem pochylona i dlatego mi się luzy robią. A jakis patent na utrzymanie raczek w górze

mamru
11-03-2015, 15:03
nasze dzieci przy motaniu zawsze miały rączki w dół, później w trakcie noszenia jeśli chciały to je kładły w górę. Dla niesiedzącego dziecka to plecak prosty.

livada
11-03-2015, 16:04
Dziecko ma rączki tak, jak je ułoży, jak się upiera żeby mieć w dół to nic sie z tym nie zrobi i trzeba tak motać, nie zmusisz do innej pozycji... Co można zrobic to dać do łapek jakąś miękką niedużą zabawkę (typu szmatka z metkami, mały szeleszczący pluszak) i liczyć na to, że w trakcie motania dziecko się tym zajmie i zostawi łapki w górze, a potem ich nie przełoży.

fiona
11-03-2015, 16:18
Dziękuje za odzew bo z niuni to uparciuszek mały i wiercipieta więc wrzucenie jej na plecy to wielki sukces a do tych rąk to wolałam mieć pewność

Soul
28-04-2015, 12:34
Luzy się często robią gdy za bardzo jest się pochylonym do przodu. Wyprostować się traeba i kaczy kuper zrobić. Tu sobie zerknij (http://www.storchenwiege.pl/media/downloads/storchenwiege_bindeanleitung_pl_plecak-prosty.pdf)

kornflejka, dzięki!! Właśnie z tym samym mam problem, nie wiedziałam o nie pochylaniu się i kaczym kuprze..!

kornflejka
28-04-2015, 12:36
kornflejka, dzięki!! Właśnie z tym samym mam problem, nie wiedziałam o nie pochylaniu się i kaczym kuprze..!
:) nie ma za co kochana :) ja też dopiero po milionie nieudanych plecaków się o tym dowiedzialam!