PDA

Zobacz pełną wersję : Kolor chusty na lato - owady!! ;)



polaquinha
16-02-2008, 18:44
Jesli byl taki watek to ja przepraszam ale nie dotarlam wiec poprosze o opinie i rady.
Sama uwielbiam cieple kolory -pomarancz, czerwien, zolty ale latem Manuela zawsze ubieram w kolory neutralne zeby mi robactwo do dziecka -myslac,ze to kwiatek albo owoc - nie lazlo. Mam na mysli osy, przczoly i trzmiele. Jak to sie ma do Waszych doswiadczen letnio-chuscianych??
Bardzo lubie te cieple kolory chust ale widze, ze ostatnio zmierzam w kierunku blekitow i niebieskosci w z wiazku z w/w watpliwosciami.

Vega
16-02-2008, 19:23
Na pewno żółty najbardziej przyciąga owady.

kobra
16-02-2008, 19:42
zgadzam sie z Vega, czerwien chyba nie przyciaga owadow.

Kanga
16-02-2008, 21:34
całe lato chodziłam w zółto czerwonym nairobie na zmianę z parisem.,
owadów nie przyciągaliśmy :D

Ruda
16-02-2008, 22:11
całe lato chodziłam w zółto czerwonym nairobie na zmianę z parisem.,
owadów nie przyciągaliśmy :D
potwierdzam, ja lato spedzilam dokladnie w takim samym zestawie :)
nairobi NIGDY mi zadnego badziewia nie przyciagalo.

polaquinha
16-02-2008, 23:37
Dziekuje za odpowiedzi!
No i znowu nie wiem jaki kolor na krotka wiazanke na letnie plecaczki- jasny i cieply kusi ale z drugiej strony niebieski... Myslalam, ze droga eliminacji sie uda ale chyba nie bardzo :wink:

monjan
18-02-2008, 10:54
lato chodzilam a rio a to kolorwe paski
nic nie przyciaga

polaquinha
18-02-2008, 11:15
Przemyslalam sobie wszystko i jednak zdecyduje sie na niebieską krótką wiazankę (taka na plecaczki)
Dzieki serdeczne :D

jujama
18-02-2008, 14:51
No to ja w temacie lata: czy leo nature będzie się nadawał na tą porę roku? Latem będę nosiła malutkie dziecko - urodzone w maju i może ewentualnie zmęczone starsze ok 2 lat?
I nie wiem jaką chustę na tą porę roku kupić. Vatanei mnie kręcą, ale z tego co czytam o ich naciąganiu się to zaczynam szukać alternatywy (przy starszaku by się raczej nie sprawdziła). Co będzie na tyle cienkie, że nie będziemy się dodatkowo gotować nawet w ciepłych krajach, a i na tyle dobre jakościowo, że materiał będzie się dobrze układał i przy długim noszeniu? Na wyjazd wakacyjny nie chcę brać wózka.

polaquinha
18-02-2008, 14:57
Leosia nie nosiłam więc nie wiem.

Dla starszaka polecałabym podaega lub Mei Taja bo są przewiewy.
Dla maluszka -Vatanai się nada bo cieniutki, a dzidzia leciutka. Girasol nie jest podobno gruby. Podobnie te nowe Nati.

Jeszcze Ci coś powiem i mam nadzeję,że linczu nie doswiadczę ;) ale na upały to jednak najlepsza przestronna gondola

mayetschka
18-02-2008, 15:41
No to ja w temacie lata: czy leo nature będzie się nadawał na tą porę roku? Latem będę nosiła malutkie dziecko - urodzone w maju i może ewentualnie zmęczone starsze ok 2 lat?
I nie wiem jaką chustę na tą porę roku kupić. Vatanei mnie kręcą, ale z tego co czytam o ich naciąganiu się to zaczynam szukać alternatywy (przy starszaku by się raczej nie sprawdziła). Co będzie na tyle cienkie, że nie będziemy się dodatkowo gotować nawet w ciepłych krajach, a i na tyle dobre jakościowo, że materiał będzie się dobrze układał i przy długim noszeniu? Na wyjazd wakacyjny nie chcę brać wózka.

magdalena25 no to dzieciaczki w podobnym wieku mamy :) W maju się wykluje Pestka a Groch będzie miał prawie 2 latka :)
No ale na temat: dla starszaka MT albo podeagi najlepsze w jakieś słoneczne kolorki :) Ja na lato w Babylonie się zaopatrzę - podobno ona też na lato super, ale doświadczenia nie mam. Grocha latem w Hoppie nosiłam i było nam naprawdę miło, ale ja do ciepłolubnych stworów należę, więc ciepło nam nie przeszkadzało i nawet się do siebie nie kleiliśmy :)

lila4
18-02-2008, 22:05
Ja się w hoppie gotowałam,mąż jeszcze bardziej.Też szukam czegoś cienkiego na lato,choć podejrzewam,że jak Sara zacznie chodzić to nie da się zamotać.Już teraz ciężko z nią jest.Czas na kolejnego chuścioszka :D