PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie buciki do chusty?



Nata
01-01-2015, 16:48
Synkowi bardzo marzną nogi w chuście, nawet pod kurtką. zakładam mu wełniane skarpety, buty futerkowe Hoppediz i jeszcze getry, a nogi i tak ma zimne. Poradźcie, bo mnie męczy,ze on ma takie zimne nóżki.

IwonaKM
01-01-2015, 17:46
zakładam mu wełniane skarpety, buty futerkowe Hoppediz i jeszcze getry, a nogi i tak ma zimne.

mojej córeczce w takiej wersji nóżki/stopki nie marzły, nawet jak tatuś nosił ją w MT na kurtce. Pod skarpetami wełnianymi, takimi grubymi, miała jeszcze najczęściej rajstopki bawełniane. A getry Hoppediz wełniane, zakładałam na buciki, żeby je przytrzymywały.

Mama.O.
06-01-2015, 02:55
coś musi być z tym ocieplaniem reszty nóg bo rajstopki frotte w połączeniu z welnianymi skarpetkami i butami oraz jakimiś spodniami też nic nie dawaly a jak zakładałam na rajstopy longi wełniane Magnoli to ciepłe zawsze. Nata może faktycznie dodaj getry albo wełniane longi

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2

Nata
08-01-2015, 14:41
dodałąm, mam longi i getry hoopediz grube i nic....

pamiętam,ze przy córce miałąm z cepelii takie butki z futra, nie wiem co to było królik czy co i ogrzewały bardzo...nie mam już nich i nie potrafię znaleźć podobnych...

agum
08-01-2015, 15:08
moja córka całą ubieglą zimę w chuscie pod kurtkę i stopy zawsze cieple byly.
Miałam przypadkowo znalezione te buty
http://yooca-outlet.pl/product-pol-15018-MINYMO-buty-ortalionowe-125-74-0855-kol-77291.html
Super sie sprawdziły mimo że byly za duze to rzep wokol kostki je przytrzymywal. Rajstpy,welnuane getry i welniane skarpety,na to te butki. Pod koniec zimy stopy jej wystawaly już poza moją kurtkę trochę a dalej nie marzły

Mat
08-01-2015, 15:24
A ja mam wrażenie, że to cecha osobnicza. Mój starszy Wojtuś zawsze był gorący, a młodszy Józio wiecznie ma zimne ręce i nogi.