PDA

Zobacz pełną wersję : spacer w chuście - w co zapakować różne "różności"



n_stynka
15-02-2008, 00:14
Witam :)
To mój pierwszy post na forum - lada dzień mam nadzieję zacznę chustowanie :))) W związku z tym mam pytanie - w co najwygodniej zapakować rzeczy, które dotychczas jeździły pod wózkiem? A było tego zazwyczaj sporo, bo spaceruję z trójką dzieciaków i każdy z nich ma inny niezbędnik bez którego spacer to katastrofa - picie, piłka, autko itp. Drogą dedukcji - napewno zależy to od sposobu zamotania - ale czy może to być np. plecak, czy jakaś torba na ramię... W czym Wam jest najwygodniej?
pozdrawiam
n_stynka

anetta1980
15-02-2008, 00:21
Ja tylko plecak, ale moje dziecie jeszcze małe i nie ma wiele wymagań.

andziulindzia
15-02-2008, 00:21
Mnie jest wygodnie w torbie na ramię z regulowanym paskiem.
Dla ciebie to będzie potrzebna naprawdę duuuuża torba :lol: Gdy zabieramy wiekszą ilość bambetli i zabawek podwórkowych wykorzystuję koszyczek pod lalkowym wózkiem starszej córki

Zuzia
15-02-2008, 00:33
Jak noszę z przodu to zdecydowanie plecak i to dość duży, wyładowany "bambetlami" czyli u mnie to ostatnio były pieluchy, chusteczki, 3kg owsa, 2kg słonecznika i takie tam :-). Taki ciężar na plecach jest wygodny bo równoważy ten z przodu. Przynajmniej mnie się dobrze tak chodzi.

wanderluster
15-02-2008, 00:50
Jak chodzisz z trójką, to może ktoś z nich może ponieść swoją "wyprawkę"? Myślę, że mogłoby się to spodobać 9np. swój plecaczek z piciem, etc.)

hanti
15-02-2008, 09:17
ja to robię tak że Kuba dostaje plecak ze swoimi rzeczami, a ja noszę rzeczy dziewczynek. Do niedawna w plecaku, ale teraz Kinia została przesiedlona na plecy i noszę torbę na ramię.
Chociaż ja generalnie baaaardzo rzadko zabawki ze sobą zabieram.

sabcia
15-02-2008, 09:26
Jeżeli jest tego naprawdę dużo możesz też sprawic sobie taką torbę na kółkach, wygodna też na zakupy w chuście.

tolka
15-02-2008, 09:50
Moja starsza dwójka nosi swoje rzeczy we własnych plecakach, doładowuję im tam sok dla najmłodszej. Biorę tylko pas biodrowy i tam mam pieniądze, tel i inne drobiazgi.

agata_t
15-02-2008, 10:22
Ja własnie musze sobie sprawic jakis zgrabny plecaczek. Byłam w sklepie i tylko takie ogromne szkolne były. Wiecie moze gdzie w internecie moznaby dostac jakis fajny?

malgosiak
15-02-2008, 11:53
jeslidzieciaki maja tyle zabawek do zabrania, to niech zabiora troche ze soba. ile maja lat? jakies zgrabne plecaczki im kupic i niech wezma ze soba picie i zabawki.

a dla ciebie polkecam plecak z usztywnianymi plecami - koniecznie!!! inny sie szmaci szybko. polecam campusa i janysport. na alegro mozna kupic uzywane za 40 zl.

Lovrita Bornita Rokita
15-02-2008, 13:52
Nie na temat, ale wlasnie zobaczylam w podpisie Malgosiaka:
"pożegnaliśmy dysplazję Tusi, hurrrrrrrrra"
Gratuluje!!

n_stynka
15-02-2008, 22:12
Dzięki dziewczyny - chyba się zdecyduję na plecak. Mam trójkę dzieciaczków - Zuzia ( 6 lat), Kuba (2,5) i Igor ( 2 m-ce). Starszaki owszem mogą zabierać swoje zabawki ( tym bardziej, że wybieramy po jednej małej - wyścigi autkami z górki są obowiązkowym punktem programu :) ale i tak zostaje sporo bambetli i myślę, że w plecaku będzie im w sam raz :). Ojjjj... już się nie mogę doczekać pierwszego chustowego spaceru :)))) Na razie czekam niecierpliwie na pierwszą chustę, mam nadzieję ,że będzie to storch anna z Donkaczkowego bazarku. Emocji przy wyborze było prawie tyle co przy wyborze sukni ślubnej :) Mam tylko nadzieję ,że Igorek podzieli mój entuzjazm!!!

Ruda
16-02-2008, 09:22
jak nosilam hanie z przodu: plecach, jak na plecach: torba na ramie, badz tatus zostaje odpowiednio obciazony szpargalami :)

jujama
18-02-2008, 15:04
Ja nosiłam torbę na ramię z regulowanym paskiem (ale tak, że torba była raczej na mojej pupie lub plecach) i nie zdejmując jej byłam w stanie wszystko wyciągnąć po prostu przesuwając ją sobie na chwilę do przodu.