PDA

Zobacz pełną wersję : MySol girasolowe



jana
31-10-2014, 11:57
bardzo prosze o opinie, jestem niezwykle ciekawa !! :)

Kreska
31-10-2014, 12:04
gdzie mozna takie zobaczyc?

Pomarańcza
31-10-2014, 12:06
Jana, jak tak zaotuję: mam wrażenie, że łazimy dokładnie po tych samych stronach www :) . Jak coś sobie wymyślę, wchodzę, patrzę... a tam Jana :D !
To nieprawdopodobne.

MySol zainteresowałam się dziś rano i też miałam zakładać wątek, więc przycupnę i poczytam.

sakahet
31-10-2014, 12:12
ogladalam, dotykalam, przymierzalam- ale nosilam bardzo krotko; mierzylam na ok 1,5 rocznej corze; bylo w miare wygodne, ale rozmiarowo, z tego co pamietam, to juz na styk, ale nie pamietam dokladnej maksymalnej szerokosci; na pewno nada sie dla mniejszego maluszka, szczegolnie ze jest regulowane na szerokosc wiec mozna je dopasowac pod konkretne dziecko :)

jana
31-10-2014, 12:19
Jana, jak tak zaotuję: mam wrażenie, że łazimy dokładnie po tych samych stronach www :) . Jak coś sobie wymyślę, wchodzę, patrzę... a tam Jana :D !
To nieprawdopodobne.

MySol zainteresowałam się dziś rano i też miałam zakładać wątek, więc przycupnę i poczytam.
Hihi :) taka moja przyjaciółka z starych dobrych czasów się zastanawia a nie powiem, ze i ja bym chętnie przytuliła :) zastanawiam się właśnie czy ktoś miał/ma,
od jakiego wieku malucha można wsadzić, jaka szerokosc panela, jakie sa wersje etc :)
Kreska- tu nap .http://www.girasol.de/content.php?page=mysol&lang=english
gosia83 - regulowane na szerokosc ? to super

wszystkie Mysol to hybrydy ? na dole klamra na górze pasy jak w MT ?

Madzia_180
08-02-2015, 15:11
podbija, bo i ja ciekawa :D