PDA

Zobacz pełną wersję : Pokażę moje wczorajsze zachwyty :)



Hadime
24-10-2014, 11:31
Nie będę pokazywać nic nowego. Jednak dla mnie jest to jedna z milszych niespodzianek wczorajszego dnia. Pozostaję więc w zachwycie i euforii, nad upolowanym Koi Zen, które jest piękne tak samo po lewj, jak i po prawej stronie. Do tego mięciutkie i bardzo delikatne w dotyku, normalnie cud miód :)
http://i57.tinypic.com/ev505t.jpg


Jak i nad Jamanese Knot Ooki. Myślałam, że będzie cieńsza, a to kawał porządnej chusty. Do tego w moim ulubionym niebieskim kolorze. Jak bardzo monotematyczna kolorystycznie jestem, widać po wczorajszych zakupach Nouveau i po moich paznakciach ;) zorientowałam się jak wyciągałam chustę z opakowania, że nudną powiało, a miałam kupić coś czerwonego na święta :/ będę chyba jednak królową wszelkich odcieni niebieskich, ciemnych, jasnych, turkusowych, nasyconych mocnych i tych szarych też ;)
http://i58.tinypic.com/2nthdtv.jpg

zulam
24-10-2014, 11:35
Knot jest piekny w tym kolorze zimowy ale nie do końca zimny, cudo. Jaką długość kupiłaś? To bawełna (ja nie jestem w oschach biegła). Paznokcie czad :cool:

Hadime
24-10-2014, 13:24
Knot jest piekny w tym kolorze zimowy ale nie do końca zimny, cudo. Jaką długość kupiłaś? To bawełna (ja nie jestem w oschach biegła). Paznokcie czad :cool:
Obie to 6. Knota wolałabym pewnie 5, ale nie było, a zauroczył mnie totalnie. To jest 25% jedwabiu i 75% bawełny. Porównując go jednak z Didkowym np. Flower of Life to jest on zdecydowanie grubszy.
Niby po gramaturze mogłam się domyślić, ale i tak spodziewałam się trochę czegoś bardziej jedwabistego. Mimo to i tak jestem zadowolona, z tej chusty.

natala
24-10-2014, 13:32
lubi karpie, moze niekoniecznie ten kolor - ale w sumie moglabym takie miec - jakbym miala kogo nosic, rzecz jasna ;)

gratuluje lowow!

Hadime
24-10-2014, 14:12
A tak teraz chodzimy po domu. Iglak nie wiedział czego chce... tzn wiedział chciał się przytulić i teraz śpi ;)
http://i62.tinypic.com/2l1cex.jpg

Linus
25-10-2014, 16:41
Piękny ten odcień. Taki zimny. Ignacy wygląda przepięknie.
Paznokcie też rewelka :)
Ja też mam fioła na wszystkie mięty i niebieskości.

milorzab
25-10-2014, 20:41
Piękne te knoty!
A Ignacy - cudowny :heart:

Hadime
25-10-2014, 21:24
Bardzo Wam dziękuję za komplementy. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia. Wspaniale się noszą. Dziś Ignacy po wczorajszym szczepieniu przespał w nich prawie dwie godziny, a ja normalnie z utulonym dzieckiem zjadłam obiad, książkę poczytałam :)
Pokażę też karpie. Może jutro się zamotamy. One też są cudowne, a ich miękkość mnie obezwładnia. Normalnie co jakiś czas chodzę i je głaszczę :)

Ronja
05-11-2014, 13:33
Koi Zen :love:
Powiem szczerze, że większość oschowych wzorów mnie nie rusza (taki pogląd to chyba chustoherezja? ;)) ale te karaski i liście na wodzie do mnie przemawiają jak mało co :)

Hadime
05-11-2014, 14:31
Ja mam bzika na punkcie japońszczyzny ;) ta chusta mnie obezwładnia i wciąż jestem pod jej urokiem, nawet jak leży obok mnie, a nie na mnie ;)
Miałam sobie zrobić zdjęcia, ale wciąż brak czasu, może jakoś dziś.

Eyja
05-11-2014, 14:49
tak jak osze mnie nie ruszaja w ogóle, tak Wam w niej ślicznie! pasujecie do siebie ;)

Leoni
05-11-2014, 15:16
ja tylko powiem ze paznokcie czad...choc ja niebieskiego nie lubie:)

Hadime
06-11-2014, 16:28
ja tylko powiem ze paznokcie czad...choc ja niebieskiego nie lubie:)

Dzięki :)
Teraz mam jesienne barwy, bardziej pasujące do Sonora Cassia, którą kupiłam od Anny H :) ale jak paznokcie lubie, to nie wiem czy polubimy się kolorystycznie z tą chustą. Choć piękna jest bardzo. Zobaczymy.