PDA

Zobacz pełną wersję : EVA Didymos sztywna?



lawendax
22-05-2009, 22:49
Kupiłam nową, dotknęłam, przymierzyłam i strasznie to to twarde i sztywne :( Skład 100% bawełny i teraz już nie wiem, bo czytałam że Eva z wełną jest... Pytanie moje brzmi czy Evka zmięknie po praniu, czy łatwiej się będzie wiązać. Bo nie wiem czy ją trzymać, kolory obłędne.

joawoj
22-05-2009, 23:14
Zmięknie - daj jej szansę :D

Anna Nogajska
22-05-2009, 23:21
nie wiem w czym do tej pory nosiłaś :)
eva przed praniem, jak każdy pasiak ma zwartą strukturę. po ponoszeniu kilka dni będzie mięciutka i nośna!
nie pozbywaj się jej, to super chusta.

lawendax
22-05-2009, 23:30
Mam Hoppediz i storcz Leo Rouge
Hopp jest twardy, choć po praniu trochę zmiękł, ale nie przekonał mnie i tak.
A Storcz jak dla mnie cudowny, świetnie się nosi, dociaga, miękki , rewelacja.
A co z tą wełną w składzie? Czy Eva ma 2 rodzaje ?

Anna Nogajska
22-05-2009, 23:32
eva będzie jak storchenwiege. jest zupełnie inna niż hopp. była zdaje się eva z wełną.

Mag
23-05-2009, 10:14
Lavendax-może pomyliło Ci się przy zakupie i chciałaś kupić z wełną a kupiłaś bawełnianą.
bo obie evy istnieją na rynku (jak katje i aare z pasiaków didymosa).
ta z wełna miękka by była właściwie od początku, ta bawełniana wymaga pracy-już pierwsze pranie zmieni ją,ale najwazniejsze jest tak naprawdę w zmiekczaniu noszenie, a nie pranie czy zaplatanie z niej warkoczy (taki system zmiękczający chustę).tak czy inaczej pasy didka noszą znakomicie i odwdzięczają się.
natomiast co do porównania ze storchenwiege to masz typ: pasy,biobawełna czy leo?

lawendax
23-05-2009, 10:36
tak coś czuję że mi się pomyliło z tą evką
a ze storczy mam leo

Mag
23-05-2009, 10:45
tak myslałam :lol:
leo od początku jest mięciutki i milutki, to wyjatkowa chusta, bo nie trzeba nad nią pracować, a nośność ma zarąbistą.
eva natomiast wymaga pracy,żeby była tak miękka jak leo to musiałabys nią naprawdę nieźle szargać :lol:
ale obiecuję-będzie miękka,wystarczy po prostu w niej nosić regularnie i nie odkładac na półkę :wink:

djdag
23-05-2009, 10:48
jeżeli się jednak zdecydujesz na sprzedaż Evy, to ustawiam się w kolejce, dobrze?

skybear
23-05-2009, 11:55
Eva to jedna z najpiękniejszych chust ,moim zdaniem.
co do nośności to jednak upieram się że to kwestia indywidualna,
bo mnie jej nośnośc nie zachwyciła.
zgadzam się natomiast co do jej miękkości,tzn jak w niej trochę ponosisz będzie
naprawdę miła i przytulna.

dioneja
23-05-2009, 12:28
Twoja chusta jest nowa i wymaga troche pracy, zeby stala sie mięciutka i milutka. tak maja prawie wszystkie bawelniane pasiaste chusty... Leo ma inny splot od pasiaków i od pierwszego prania jest miękki. pierz swoją evkę często i prasuj po kazdym praniu, kiedy jest jeszcze lekko wilgotna. nie zaszkodzi jej takze, jesli posiedzisz na niej karmiac dziecie swe lub ogladajac tv. dorzuc przy tym troche uczucia, chusta szybko je odwzajemni ;) i zmieknie w mig.
powodzenia!

:lol:
za dlugo pisalam tego posta, laski juz wszystko ci napisaly :thumbs up:

lawendax
23-05-2009, 17:21
No to przekonałam się do Evki. Dam jej szansę :-)
A w razie jak się popsztykamy to djdag ma kolejkę zaklepaną :-)
Dzięki za podpowiedzi :kiss: