PDA

Zobacz pełną wersję : Zapraszamy na Międzynarodowy Tydzień Rodzicielstwa Bliskości w Poznaniu!!!



anifloda
24-09-2014, 23:45
W najbliższych dniach (6-11 października) pod hasłem „Wspólna Przygoda!” rozpoczyna się kolejna edycja Międzynarodowego Tygodnia Rodzicielstwa Bliskości. Stowarzyszenie „Poznań w Chuście” wciąga rodziców z Poznania do wspólnej zabawy i zaprasza do uczestnictwa w licznych warsztatach i spotkaniach poświęconych rodzinie, bliskości, ale także zdrowiu i pasjom.


Tradycyjnie już w czasie Tygodnia Bliskości odbędą się warsztaty z nauki wiązania chust, spotkania z fizjoterapeutą i doulą oraz warsztaty twórcze. Kontynuujemy warsztaty przewidziane tylko dla ojców, a także kilka spotkań specjalnie dla dzieci. Z nowości wymienić można m.in. zdrowe gotowanie oraz naukę malowania ciała henną.


Tydzień Rodzicielstwa Bliskości to doskonała okazja, by spędzić czas nieco inaczej niż zawsze, porozmawiać o byciu rodzicem, zainspirować się, nabyć nowe kompetencje, a przede wszystkim poznać innych poznańskich rodziców, którym idea rodzicielstwa bliskości jest bliska!
Stowarzyszenie „Poznań w Chuście” zaprasza do udziału w spotkaniach!


Zapisy i informacje na stronie www.warsztaty.chusty.net (http://www.warsztaty.chusty.net)

WiOlcia
25-09-2014, 00:30
A spotkania finałowego nie będzie w tym roku?

anifloda
25-09-2014, 09:40
Nie. Zmieniłyśmy formułę. :)

martaj
25-09-2014, 12:42
pozapisywana już :) do północy wczoraj nie doczekałam, ale dziś rano upolowałam co chciałam :)