PDA

Zobacz pełną wersję : Logowanie z Opery



Gavagai
20-05-2009, 21:32
Help! Piszę teraz zalogowana w Firefoxie, ale mam problem, bo na co dzień używam Opery i wyszedł jakiś kwas:/
Loguję się w Operze, pisze, że logowanie zakończyło się pomyślnie, po czym odsyła mnie do strony startowej forum, ale przy okazji zostaję automatycznie wylogowana. I tak w koło Macieju :?
Dodam, że jeszcze 2h temu było wszystko jak zawsze. Ja ze swojej strony nic nie zmienialłam w operowych ustawieniach, nie ściągałam żadnego szajsu niewiadomego pochodzenia itp., stąd moje pytanie czy były dokonywane jakieś zmiany w forum, że Opera Turbo ma z nim problem?

Z góry dzięki za sugestie:)

aurora
20-05-2009, 21:36
Ja już od dobrych trzech tygodni porzuciłam Operę na rzecz IE, bo miałam ten sam problem, co Ty :/

I nic nie pomagało, ani czyszczenie ciasteczek, ani instalacja Opery od nowa, nie wiem, co jest grane :evil:

v
20-05-2009, 21:38
w jednym komputerze jest OK, w drugim jak piszesz
ta sama wersja Opery, tylko jedna na maka, druga na peceta
nie dziala makowa

Lucy van Pelt
20-05-2009, 21:47
Już był o tym kiedyś wątek, nawet nie wiem czy go sama nie założyłam :)
Też miałam to samo i niestety nie umiałam rozwiązać. Od tamtej pory działam na "Mozarelli" jak to mówi mój mąż ;)

pulcheria
20-05-2009, 22:08
Miałam to samo, nie rozwiązałam problemu, więc obecnie korzystam z Firefoxa.

Gavagai
20-05-2009, 22:19
Dziiiiiwne :?
jakbym coś zmieniała, instalowała aktualizację to ok, ale tak z godziny na godzinę :x
Dopiero co przesiadłam się na Operę bo firefox mi strasznie mulił...
D'oh...

natala
24-05-2009, 11:48
tez tak mialam, jakis czas uzywalam innej przegladarki. a potem zapomnialam, zalogowalam sie z Opery i okazalo sie, ze problem rozwiazal sie sam :roll: od tej pory korzystam z Opery i jest OK. sprawdzaj co jakis czas, moze sie samo naprawi...