PDA

Zobacz pełną wersję : ERGO BABY 360 vs MANDUCA vs TULA



mag79
27-08-2014, 14:06
Hej! jestem tu "nowa" i na pewno watek na ten temat pojawial sie wiele razy ale potrzebuje pomocy w wyborze nosidla ergonomicznego dla mojego 5,5 miesiecznego synka (troche ponad 8 kg). Obecnie mamy chuste, ale bola mnie juz plecy od noszenia w niej. Moj wybor dotyczy kwestii czy MANDUCA czy ERGO BABY 360 czy TULA? przymierzalam ergo baby 360 oraz manduce, tuli jak narazie nie mialam mozliwosci bo nie mieszkam w Polsce. Ergo baby 360 jest podobno nowym produktem, fajne sa poduszki pod zgiecia kolan u dziecka. Cena jest sporo wyzsza niz przy manduce lub tuli :( Dodam jeszcze ze jestem niska osoba (160cm) i bede dosc czesto zmieniac ustawienia nosidelka ze mnie na mojego meza. Czy mozecie mi cos doradzic z doswiadczenia? dzieki bardzo za pomoc

pompolinka
27-08-2014, 14:10
Hej! jestem tu "nowa" i na pewno watek na ten temat pojawial sie wiele razy ale potrzebuje pomocy w wyborze nosidla ergonomicznego dla mojego 5,5 miesiecznego synka (troche ponad 8 kg). Obecnie mamy chuste, ale bola mnie juz plecy od noszenia w niej. Moj wybor dotyczy kwestii czy MANDUCA czy ERGO BABY 360 czy TULA? przymierzalam ergo baby 360 oraz manduce, tuli jak narazie nie mialam mozliwosci bo nie mieszkam w Polsce. Ergo baby 360 jest podobno nowym produktem, fajne sa poduszki pod zgiecia kolan u dziecka. Cena jest sporo wyzsza niz przy manduce lub tuli :( Dodam jeszcze ze jestem niska osoba (160cm) i bede dosc czesto zmieniac ustawienia nosidelka ze mnie na mojego meza. Czy mozecie mi cos doradzic z doswiadczenia? dzieki bardzo za pomoc

myślę że póki co powinnaś poczekać aż dziecko samodzielnie będzie siedzieć, zasadniczo nosidło dopiero jak dziecko siedzi... tak wiem, są wkładki dla maluchów ale ja nie do końca jestem przeonana

kornflejka
27-08-2014, 14:17
A wiążesz na plecach chuste? W plecaku często lżej jest niż w np kieszonce. Co do nosideł to nie podpowiem.
, bo mamy tylko tulę i nigdy nie miałam w rękach tych dwoch pozostakych

nika023
27-08-2014, 14:33
ergo 360 sobie odpuść - szkoda pieniędzy, tu masz wątek o tym nosidle: http://www.chusty.info/forum/showthread.php/105503-Ergobaby-wypuszcza-w-%C5%9Bwiat-nosid%C5%82o-przodem-do-%C5%9Bwiata-czy-to-jaki%C5%9B-%C5%BCart

najlepiej poćwicz trochę z chustą - może gdzieś jest troszkę niedociągnięte i dlatego ciąży? a jaką masz chustę? bo jeśli elastyczną, to przerzuć się na porządną tkaną :)