PDA

Zobacz pełną wersję : chloe tula



Sunshine
24-08-2014, 16:12
Witajcie,
proszę o poradę dziewczyny, dojrzewam do tuli,
czy ten kolor pasuje również dla chłopca?
bardzo mi się podoba i nie mogę się zdecydować, potrzebuję Waszej wsparcia i opinii, a może macie jakieś fotki w akcji? :):)
pozdrawiam
Ania

na linku kolor http://www.babytula.pl/products/chloe-nosidelko-tula-toddler

magnus
24-08-2014, 18:05
Są dwie grupy chustonoszących: jedna dopasowuje kolory chust/nosideł do swojego gustu, druga do płci dziecka. Sama jestem w obu grupach - wybieram, co mi się podoba, ale chłopca bym w róże/fiolety nie wsadziła.

mamru
24-08-2014, 18:14
zgadzam się z Magnus
ale

wybieram, co mi się podoba, ale chłopca bym w róże/fiolety nie wsadziła.
uwielbiam mojego syna w różowym :love:
chustę też mamy z różem ;)

aptonia
24-08-2014, 18:24
Muszę przyznać że śliczna ta tula :)
Ja bym syna w to ubrała, w końcu nosidło czy chusta ma pasować bardziej do mnie :) bo to ja noszę :) no i ma być wygodnie

magnus
24-08-2014, 19:49
Zgadzam się, że tula śliczna.
Choć dla chłopca, to ja bym knots wybrała :) Cudna jest!

Marciula
24-08-2014, 20:23
ja syna noszę w cukierkowo różowych chustach, więc jeśli Tobie się podoba i nie będziesz się w niej źle czuła to kup! Jeszcze mamy za małe dzieci aby same o sobie decydowały :lool:

jus
26-08-2014, 07:03
Jemu wszystko jedno. Chusty różowej nie mam ale kilka razy upolowałam po taniosci jakieś pajacyki wściekły róż i bez pardonu go w to pakuje. Tylko trzeba być przygotowanym na komentarze typu:jaka śliczna panienka! I te miny kiedy mówię że panienka na na imię Adam:D bezcenne :D wiec jeśli tula Ci się podoba to nie daj się wtlamsic w stereotypy; )
Poza tym ona wcale nie jest jakaś dziewczynska moim zdaniem, spokojnie pasuje nawet dla największego macho.

tapatalk zjadl polskie litery a autokorektor pozmienial niektore wyrazy bez wiedzy i zgody autorki

JustNik
26-08-2014, 12:17
zgadzam sie z mamru i magnus ale... nosze syna w rozowym. Iwielo tez miewa rozowe albo fioletowe, body z rozowym wykonczeniem nosi, bo takie ma po siostrach ale za bardzo kocham jakosc PetitBateau zeby tym sie przejac.

I tak z daleka widac ze chlopak, poza tym wieszkosc ubran typu spodnie, czapki, bluzy ma granatowe.
Ludzie zwracaja bardziej kolor na ubranie i twarz dziecka niz na kolor nosidla. Jak Ci sie podoba to kupuj

kammillka
26-08-2014, 12:46
nosidło piękne i jeśli Ci sie podoba to pakuj w to syna i na spacer :)

salome
26-08-2014, 12:50
Piękna ta Tula i jak dla mnie ona jest uniseks, a nawet gdyby była różowa, to dawno pożegnałam się ze stereotypem, że róz tylko dla dziewczynek, uważam, że chłopcy bardzo przystojnie wyglądają w różowym:)
Na dowód;):
https://lh4.googleusercontent.com/-YUAebQC5h6E/U_pdHgDhx9I/AAAAAAAAAzA/rytYTXIFprw/w1064-h709-no/IMG_9556.JPG

Mat
26-08-2014, 13:10
Ja kupiłam tę właśnie Tulę dla mojego Józia i dziś ma przyjść wyczekiwany kurier :beat: W Pieluszkarni była promocja -20% i nie mogłam się oprzeć fioletowi:duh:
Nie pomyślałam nawet, że Józiowi może się nie spodobać...