PDA

Zobacz pełną wersję : prosba o pomoc w wyborze :)



periri
22-08-2014, 11:45
Jestem tu nowa mama, ale przy dwoch smykach ciezko mi sie zaglebic dokladnie w forum. Pierwszego synka nosilam troszke w Nati bawelnianej, drugiego synka zaczelam nosic w elastycznej Tula, ale potrzebuje czegos nowego i ladnego :). Bejbik wazy juz dobre 10 kg, wiec chcialabym, zeby chusta dala rade jakis czas... Bardzo podobaja mi sie Indio i Zary, ale na co konkretnie sie decydowac, czego szukac... Do tej pory wywnioskowalam, ze z dodatkiem kaszmiru to juz nie dla mnie. Poza tym tyle tego czytania, ze i tak siedze po nocach ;)

Prosze serdecznie o pomoc :)

HoliPoli
22-08-2014, 13:43
periri, najbardziej uniwersalnym wyborem jest bawełna. Jestem zdania, że domieszki nie wpływają jakoś specjalnie na nośność chusty - bardziej na trudność w jej dociąganiu. Dobrze zawiązana, zwarta bawełna prawie 11 kg nosi super (więcej nie testowałam jeszcze :)) Ale co mama to opinia, więc ja bym na Twoim miejscu kupiła co Ci się podoba po prostu, najwyżej sprzedasz jak nie podpasuje :)
jak masz możliwość pomacać sobie chusty u znajomych chustomam (spotkania klubu kangura itp) to też to jest dobre rozwiązanie, żeby zobaczyć czym się różnią chusty między sobą.

periri
24-08-2014, 10:48
Dziekuje za odpowiedz. Jakies inne opinie. Moze ktos poleci jakas konkretna chuste? Wlasnie troche brkuje mi czasu zeby sprzedawac i znowu szukac. Chcialabym jakis konkret :)

aniamakrela11
24-08-2014, 12:06
Ja polecam szczerze lisce didymosa, sama się dociąga, super wygodnie nosi (moja córka waży 10,300), jeśli chodzi o kolory to też jest z czego wybrać :) Jest bardziej miękka od indio IMO, chociaż w indio nosiłam tylko chwilę.

sheep
24-08-2014, 20:55
jeśli podoba Ci się indio i zara, to proponuję indio - moim zdaniem to "porządniejsza" szmata
jeżeli wybierzesz grubsze indio, to i sama bawełna da radę małemu ciężarkowi
choć ja bardzo lubię indio z konopiami

HoliPoli
24-08-2014, 21:06
to ja stanę w obronie zary, bo to też porządna szmata. Moje nosi znakomicie

także co mama to opinia :ninja:

periri
27-08-2014, 10:30
Poki co czekam na Osche, ale jednak poluje na Indio :P Jakos tak wyszlo :)

periri
27-08-2014, 10:31
Oczywiscie dziekuje wszystkim za pomocne opinie. Fakt faktem kazdy ma swoje ulubione szmatki, rzecz jak widac indywidualna.

HoliPoli
27-08-2014, 11:31
Poki co czekam na Osche, ale jednak poluje na Indio :P Jakos tak wyszlo :)

to daj potem znać jak wrażenia :)

periri
07-09-2014, 23:11
Na Indio poluje i co mi sie spodoba, to ktos mi sprzatnie sprzed nosa...Ech... A Oscha jest super, ma 20% lnu plus bawelna :P Nosze w niej slodkie kg bardzo wygodnie :) polecam