PDA

Zobacz pełną wersję : impas i kryzys w nauce wiązania(dwie lewe ręce)



jus
18-08-2014, 01:43
jestem sfrustrowana:/

mam 3 miesięczne dziecko. Od dwóch miesięcy średnio raz dziennie wrzucam go w kieszonkę, uczoną przez doradcę na spotkaniu i nadal wychodzi kiepsko:/ są okrągłe plecy i żabka ale czlowiek jest za wysoko (nawet już tu o tym pisałam) i nie mogę go dobrze dociagnac:/ wiecznie ma luzy przy karku a i czasami w innych miejscach jest za luźno. Szmata mi się jakoś tak skręca nie umiem zachować w niej porządku no i zazwyczaj uwiera w ramiona. Myślałam że z każdym motaniem będzie coraz lepiej a zatrzymalam się na jakimś etapie:/

No i do rzeczy: ile średnio zajmuje wam nauka wiązania? Może powinnam spróbować czegoś innego?

tapatalk zjadl polskie litery a autokorektor pozmienial niektore wyrazy bez wiedzy i zgody autorki

srebrna
18-08-2014, 06:54
Moze byc tez trochę kwestia szmaty :) znaczy dobry pretekst żeby kkupic nową, cienńszą może.? Mi też kieszonka średnio wychodziła, z ulgą przesiadłam się w kólłkową i plecak...

Sent from my RM-885_eu_poland_273 using Tapatalk

jus
18-08-2014, 10:15
mam LF więc chyba teoretycznie dobra dla początkujących...
nie ukrywam, że korzystam z kółek kiedy mogę:) ale czasem potrzebuję na dłużej a na plecak bzdyl jeszcze za mały:/

dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna nie kieszonkowa ;)

srebrna
18-08-2014, 10:51
Plecak prosty mozna chyba od urodzenia, ja miałam kilka chust i najlepiej mi sie dociągało w bambusie.. Chociaz teraz mam leośka bawełnianego a cienki i sie super dociaga i nie wrzyna..

Sent from my RM-885_eu_poland_273 using Tapatalk

kornflejka
18-08-2014, 11:17
Może Cie zmartwie, ale jak dla mnie to może być kwestia chusty i może być kwestia wiązania :) mi się zupełnie inaczej wiąże kieszonkę w każdej z chust, które mam. A próbowałaś zawiązać w jakiejś innej? A może spróbuj kangurka? Łatwiej go dociągnąć mam wrazenie niż kieszonkę. No i na plecy można od urodzenia!

jus
18-08-2014, 12:18
eh, nie bardzo mnie stać na kupowanie chust w ciemno:( spróbuję się dołączyć pod jakieś spotkanie chustowe może będzie okazja popróbować No i spróbuję z tym kangurkiem!

wiem że można od urodzenia na plecy ale jestem kompletnie zielona i się bojam:) czekam aż zacznie chociaż główkę pewnie trzymać...

HoliPoli
18-08-2014, 12:29
jus, a skąd jesteś? w wielu miastach są wypożyczalnie chust albo chustujące mamy - jak się zaprzyjaźnisz to na pewno Ci pożyczą chustę :) nie trzeba od razu kupować

kornflejka
18-08-2014, 12:43
jus, a skąd jesteś? w wielu miastach są wypożyczalnie chust albo chustujące mamy - jak się zaprzyjaźnisz to na pewno Ci pożyczą chustę :) nie trzeba od razu kupować
dokładnie!

no i też jak Ci wychodzi dziecko za wysoko to może niżej zaczynaj? Ja Grubcia jakoś tak sadzam na początku w okolicy niemal miednicy mojej i wtedy jak dociągam górną krawędź to mi wychodzi ok tzn na wysokości mi odpowiadającej. A może daj zdjęcie zamotanej kieszonki?

jus
18-08-2014, 16:01
Jestem z Warszawy, więc problemu większego nie ma :D właściwie jedyny problem jest taki, że Bąbel nie znosi jazdy samochodem i jestem średnio mobilna jak na razie przez to, ale myślę, że mu minie niebawem, jak troszkę wydorośleje:)

HoliPoli, a wiesz, że nie pomyślałam o wypożyczalniach? dzięki, zaraz się zorientuję co i jak!
kornflejka: a ja myślałam, że to nieprawidłowo, że powinnam od razu mieć go na wysokości, na której docelowo ma być zamotany...spróbuję i tego sposobu:)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi! wczoraj miałam już taki kryzys, że myślałam, że dostanę szaleju, 20 min się nie mogłam zamotać:/ Ale dziś jest mi lepiej, także dzięki wam: mam przynajmniej jakieś kolejne kroki do wykonania i sposoby do sprawdzenia:)

kornflejka
18-08-2014, 16:24
Fajnie, że już lepiej! powodzenia w takim i razie i daj znać jak idzie! :)

HoliPoli
18-08-2014, 17:18
Jestem z Warszawy, więc problemu większego nie ma :D właściwie jedyny problem jest taki, że Bąbel nie znosi jazdy samochodem i jestem średnio mobilna jak na razie przez to, ale myślę, że mu minie niebawem, jak troszkę wydorośleje:)

jus, to super jak z Warszawy :) w takim razie polecam Ci śledzić wątek TEN (http://www.chusty.info/forum/showthread.php/108662-Kawa-herbata-ploty-Warszawa-spotyka-się!-)-info-1-(-)-aktualne-pogaduchy), bo tu się umawiamy na spotkania warszawskie i zawsze kilka chust jest (choć nie ma wstydu przyjść z wózkiem, więc nie krępuj się jeśli tak wolisz :ninja:) to mogłabyś sobie od razu na miejscu wypróbować. Plus kilka rad na żywo od chustujących mam gratis jeśli będziesz chciała :D

jus
18-08-2014, 17:53
jus, to super jak z Warszawy :) w takim razie polecam Ci śledzić wątek TEN (http://www.chusty.info/forum/showthread.php/108662-Kawa-herbata-ploty-Warszawa-spotyka-się!-)-info-1-(-)-aktualne-pogaduchy), bo tu się umawiamy na spotkania warszawskie i zawsze kilka chust jest (choć nie ma wstydu przyjść z wózkiem, więc nie krępuj się jeśli tak wolisz :ninja:) to mogłabyś sobie od razu na miejscu wypróbować. Plus kilka rad na żywo od chustujących mam gratis jeśli będziesz chciała :D

HoliPoli wiem już nawet miałam być w ostatni czwartek ale młody miał kilka gorszych dni i życie mnie pokonało:)) na następnym postaramy się być - Bąbel, ja i moja kieszonka. a z wózkiem chętnie bym przyszła bo byłoby mi łatiej z nie siedzącym dzieciem, ale wózek jest niestety be. tym bardziej muszę ogarnąć dobrze co najmniej jedno uniwersalne wiązanie:)

HoliPoli
18-08-2014, 17:55
no to mam nadzieję, że do zobaczenia w środę :)

jus
21-08-2014, 21:34
No niestety znowu poległam i nie wybrałam się na spotkanie:(

ale co optymistyczne, to chyba kryzys, który pchnął mnie do rozpoczęcia tej dyskusji okazał się kryzysem konstruktywnym, Dzisiaj motałam się dwa razy, pamiętałam o wskazówkach waszych i jeszcze poprzednich, i za każdym razem byłam naprawdę zadowolona: odpowiednia wysokość, nic mi się nie wrzynało. Dociągnięcie mogłoby być lepsze, ale to mnie nie martwi, na pewno jeszcze trochę doświadczenia mi trzeba no i chusta musi "dojść".

Dzięki wszystkim za dobre słowo!