PDA

Zobacz pełną wersję : BB-sling stare i nowe ramię



Nata
11-08-2014, 15:11
Bb-sling to moja ulubiona chusta kółkowa. To była moja pierwsza miłość i tak pozostało, pomimo,ze wypróbowałam wiele.
Niedawno wpadła mi w rece nowa wersja tej chusty. Najpierw pomyslałm sobie, ze szkoda, ale....próbuje ja na córce 6-letniej (!!!) i chusta jest swietna. Ma ramię wypełnione, szerokie, rozkłada się na ramieniu nie wpijając się. Kółka większe (ja lubię M,ale większe łatwiej ustawić), w panelu kieszeń na drobiazgi.

Chusta zdecydowanie godna polecenia dla większych dzieci (dla małych oczywicie tez), które waża już swoje . Polecam wypróbować. Zdjęcie porównawcze:

http://images66.fotosik.pl/72/51610f176d1e4216med.jpg (http://www.fotosik.pl)

milorzab
12-08-2014, 23:23
To nowe ramię takie bardziej p-slingowe? Szew na plecach, a nie z przodu?
A które wygodniejsze? I fotki z dzieciaczkiem poproszę :)

Nata
12-08-2014, 23:27
trudno mi porównać, bo z p-slingiem zupełnie się nie dogadałam... miałam kiedyś pożyczone chyba to zolowear było....podobne ramie "Padded", jak to dobrze przetłumaczyć???wyściełane? ale wolę zdecydowanie babylonię.
tak szew wypada na plecach, całe ramię miękkie, nic się nie wpija....jak dorwę jakiegoś dzieciaka do wkładki i drugiego, co mi fotkę strzeli to wkleję:)

dziękuję miłorząb za odzew, bo już byłam zniechecona,ze nikt nie widział mojego wpisu...

AMK
22-09-2014, 20:10
widzimy, widzimy :) jeno wsadu do chusty brak, to człowiek z obiegu wypadł :lol:

Nata
22-09-2014, 20:29
widzimy, widzimy :) jeno wsadu do chusty brak, to człowiek z obiegu wypadł :lol:

no ja mam 4-miesieczny wsad:)

Eyja
22-09-2014, 20:30
Nata, ale fotki z dzieciem gdzie?:ninja:
ja jestem bardzo ciekawa, bo chyba musze sprawic sobie druga kółkową. na odprowadzanie starszaka do szkoły to najlepsze wyjście.
więc jestem żywo zainteresowana :) babylonii kółkowej jeszcze nie miałam.

AMK
22-09-2014, 20:30
gratulejszyn
ja produkcję zamknęłam ;)

a kółkową pineapple wspominam b. dobrze

Nata
13-12-2014, 11:37
Noszę w tej nowej chuście, to ramię jest przewygodne!!!!Musze nawet stwierdzić,ze wygodniej niż w starej wersji, poduszkowe ramię sprawia,ze nie czuje się ciężaru, ponadto otula ramię.

Nata
22-08-2015, 22:43
ja tylko zaktualizuję,ze jestem zachwycona tym ramieniem nowym w Babilonii. Synek już 12 kg ma , a w tym ramieniu spokojnie ponoszę!!!

magda091
24-08-2015, 11:42
nosze sie z zamiarem zakupu, moglabys wstawic fotki tej chusty w akcji?

tynka
18-08-2016, 19:23
a do ilu kg by poniosła? szukam właśnie czegoś szybkiego w obsłudze bo córa nie jest z tych cierpliwych:roll:

deirdre
31-05-2018, 13:04
dobra wiadomość jest taka, że Babylonia na nowo chce wejść na nasz rynek i będą one dostępne w sklepie mama.zen.pl :) myślę też że niedługo będzie można porównać stare chusty w tymi nowymi i odnieść się do tego :)