PDA

Zobacz pełną wersję : A my witamy ze wsi pod Warszawą



LittleMonster
18-05-2009, 22:50
Cześć,

Długo trwało zanim zdecydowałam się ujawnić na forum - czytam je znacznie dłużej niż pokazuje to data mojej rejestracji, a ta też już odległa.

Kim jestem? Hmm. Tzw. "starą pierworódką" :wink:. Mogłam zdecydować się na pozostanie z H. w domu, bo już kilku rzeczy w życiu popróbowałam i jakoś przeczuwam, że niektóre są bardziej warte przeżycia niż inne. Choć oczywiście czasem można dostać świra siedząc z dzieckiem w domu :twisted:.

Chustowaliśmy się z H. od samego początku, mimo jego niechęci do kołyski w pouchu. Szybko przyszły kolejne chusty: tkana Nati, cieniutka samoróbka na lato (a raczej samodzierka, bo brzeg nie jest nawet obrębiony, H. był tak lekki wtedy, że uznałam, że będzie ok), boski elastyk MaM Wrap, nieoceniona Manduca, pożyczony Didek żakard, wymarzone Indio... i właściwie przestaliśmy się nosić. Kręgosłup siadł, H. biega już sam, a u mnie na wsi na spacer wygodniej iść mi z wózkiem, bo barier architektonicznych brak ;-)

Udało nam się w zeszłym roku trafić do artykułu na stronie Klubu Kangura - byliśmy na jednym spotkaniu zweryfikować kieszonkę i nauczyć się czegoś nowego. Oto my z czerwca 2008, w Nati Fale Dunaju, przy objaśnieniu chust długich wiązanych: http://klubkangura.com.pl/rodzaje-chust-czyli-podstawowa-wiedza-o-chustach.

Dzięki forum dowiedziałam się o fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy. A także, że jest więcej "dziwaczek", które nie karmią dziecka parówkami, mlekiem innym niż własne i nie solą, mimo, iż wszyscy dookoła wydziwiają i pukają się w czoło.

Dzięki za to i parę innych drobiazgów.

A teraz witamy się oficjalnie :D

macierzanka
18-05-2009, 23:46
Witam :hello: A jak Twój Terrorek "H" ma na imię.

Jasnie Pani :)
19-05-2009, 00:00
wow... wyjscie z ukrycia.... wow... 8))

hmmm, a stara pierworodka to ile to bedzie? :ninja: przebilas mnie? bo do tej pory bylam chyba najstarsza tu pierworódka :lol:

lori
19-05-2009, 00:37
witaj serdecznie :hello: kolejna zakręcona kobieto :mrgreen:

natasszzka87
19-05-2009, 07:47
:welcome: Nas "dziwaczek" tutaj pełno,pozytywnych "dziwaczek" oczywiście :P

Biedronka
19-05-2009, 08:33
czesc :)
Fajnie że postanowiłas napisać :thumbs up:
czuj sie jak u siebie w domu i pisz z nami dużo :)

czukczynska
19-05-2009, 09:30
Cześć :hello:
Fajnie,że się ujawniłaś :D

MałaMi_0.2
19-05-2009, 10:14
Hej!
:hello:

aneta.s
19-05-2009, 10:16
Witamy serdecznie!!! :hey:

Zelda
19-05-2009, 10:51
witaj :)
fajnie ze sie odwazylas napisac :)

LittleMonster
19-05-2009, 16:39
Dzięki za miła powitanie :hello:


Witam :hello: A jak Twój Terrorek "H" ma na imię.
H. ma na imię Hektor - trochę tajemniczości nie zawadzi :wink:


hmmm, a stara pierworodka to ile to bedzie? :ninja: przebilas mnie? bo do tej pory bylam chyba najstarsza tu pierworódka :lol:
Musiałam poszperać po forum,ale mogę z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że Cię przebiłam o 5 oczek. A może nie powinnam się przyznawać?


witaj :)
fajnie ze sie odwazylas napisac :)
To nie kwestia odwagi, tylko wcześniej nie miałam nic do powiedzenia :mrgreen:.

Fiona
19-05-2009, 17:52
:hello:
to jak już zaczęłaś pisać, bo masz coś do powiedzenie, to wiedz, że z czasem będziesz miała coraz więcej do powiedzenia na każdy forumowy temat i zanim się obejrzysz będziesz chustoholiczką :wink: :mrgreen:

madzia.witkowska
31-05-2009, 00:28
a ja po przywitaniu chciałabym się dowiedzieć z jakiej to wiochy jesteście....

basiaT
31-05-2009, 00:56
:hello:
Wytrwale się nie ujawniałaś

kociakocia
31-05-2009, 06:49
witaj gorąco :D

brikola
31-05-2009, 09:07
Witaj na forum :) i wśród "dziwaczek" ;)