PDA

Zobacz pełną wersję : Kolorowy zawrót głowy od margolci1006



magnolia
28-07-2014, 20:02
szukam szukam i nie znalazłam, więc pozwalam sobie założyć wątek, a co;)

stałam się dziś szczęśliwą posiadaczką przestarannie uszytej kosmetyczki - każdy szew dopracowany, nic nie ma prawa się popruć, żadna nitka nie wystaje

dobór kolorów - świetny, tak jak zresztą przy wszystkich rzeczach uszytych przez margolcię, które widziałam na zdjęciach

bardzo fajny kontakt, szybka wysyłka

gorąco polecam!

agum
25-09-2014, 00:04
Odebrałam właśnie od margolci czapy na okres przejściowy, dla córki i siebie samej. Młoda dostała jeszcze w komplecie komin. Czapy są dwustronne, a więc tak jakbym kupiła cztery ;-) Bardzo zgrabnie wyglądają zarówno na małej jak i większej maminej głowie. Ceny bardzo przyjazne, wykończenie profesjonalne, super kontakt od początku do końca. Kolory były przedyskutowane, porównane, opisane dokładnie zanim podjęłam ostateczną decyzję.

Madzia_180
25-09-2014, 06:56
Ooooo to i ja dodam swoją recenzje. Mam śliczne podunio sówki! Są przecudne, milutkie i je uwielbiam :)

Ponadto mam śliniaczek, które niejedno body nam uratował :) mamy straszny ślinotok, a więc to jest Nasz strzal w dziesiątkę :)

margolcia1006
25-09-2014, 23:19
O rajciu ! Bardzo Wam dziękuję za tak miłe słowa :oops:
Wasze zadowolenie to dla mnie największa nagroda ! :lol:

Mama.O.
11-10-2014, 23:33
Margolcia -oniemiałam. Jak wstanę rano napiszę jak się czuję po oberzeniu Twojej galerii- normalnie wszystko bym wzięła.

Pat
14-10-2014, 18:40
Ja mam trzy worki przedszkolne :) Super jakość! Od roku w niezmienionym stanie.

Roanna
14-10-2014, 19:32
Zrobiłam u Margolci meeeega zakupy, ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona. Wykonanie pierwsza klasa, dobór kolorów i materiałów niebanalny. Mam dwa piekne noworodkowe rożki, mięciutkie i delikatne, kostki sensoryczne, poduszki, worek... :)
Z Margolcią można się świetnie dogadać, zarówno w sprawie materiałów, kompozycji i wysyłki. Full profeska i przemiły kontakt :)
Polecam gorąco

Aha , i spodnie dla dziecka też strzał w dziesiątkę, fajnie leża, porządny materił i wykonanie

Edit.
https://lh3.googleusercontent.com/-6GJQZLu8UFs/VG5aZGKMUII/AAAAAAAAC5s/a0o4tjj2CeI/w584-h879-no/DSC_3371.JPG https://lh3.googleusercontent.com/-F8Be7POWPrg/VG5ahHLMXiI/AAAAAAAAC50/H-Nl8KcxJZY/w584-h879-no/DSC_3355.JPG

werka
30-10-2014, 21:28
klasyka, nowoczesność, materiały pierwsza klasa, prostota, elegancja, dokładność, estetyka, estetyka i jeszcze raz estetyka...:) Rzeczy Margolci są przepiękne, gdybym miała worek pieniędzy kupiłabym wszystko, zawsze da się z nią dogadać no i ma pełne zaufanie do klienta :) Małgosiu uwielbiam Twój warsztat :) i dziękuję.