PDA

Zobacz pełną wersję : nature babies - na noc?



megan
24-04-2010, 09:55
Witam
Wczoraj przyszły zamówione pieluszki na próbę bumgenius flip z bawełny organicznej. Pierwszy test na noc i generalnie "tak sobie". Upatrzyłam sobie na noc pieluszki formowane nature babies Oszałamiająca natura, oraz Bambusowa miłość. Czy ktoś je używa i czy sprawdzają się w nocy? Bambusowe dłużej schną, ale mniej więcej ile? Dzień, czy kilka godzin? Może trzeba dodatkowe wkładki? Na dzień postanowiłam dokupić wkłady z mikrofibry flip jako że funduszy brak.Może polecicie inne w przystępnej cenie? Aha maluchy (bliźnięta) mają 7 miesięcy.
Pozdrawiam

reniason
24-04-2010, 10:47
Ja mam nature babies bambusową miłość i jestem zadowolona one są w dwóch wersjach z polarem lub bez polaru. Ja mam tą z polarem ale ta wkładka co jest dołączona nie wystarczy Ci dla 7 miesięcznych dzieci. Ja tam wkładam dodatkowo albo wkład z mikrofibry albo wkład bambusowy taki długi od Alohy i wytrzymuje całą noc u prawie półroczniaka. Przy takiej pogodzie jak jest teraz jak wywieszę pieluchy na zewnątrz to wyschnie w ciągu pół dnia natomiast w domu jak już się nie grzeje schnie ok doby. Z formowanek polecam flexi tot z firmy tots bots do niej już nic nie dokładam i wytrzymuje spokojnie całą noc. A jeżeli chodzi o wkłady to polecam te bambusowe od Alohy tylko że ona zawiesiła teraz szycie ale może ma coś dostępnego od ręki kosztują 13 zł albo wkłady z mikrofibry od farfalliny za ok 7 zł a chłoną tak samo jak te z flipa tylko że nie mają polarka ale to zawsze można samemu kupić i doszyć i wychodzi dużo taniej niż oryginalne wkłady do flipa co kosztują 23zł. Zapytaj też dominiki79 bo ona ma ręczniki bambusowe albo poszukaj na allegro można kupić czasami w dobrej cenie.

gata_bonita
24-04-2010, 10:50
przy mojej dużo sikającej w nocy córci sprawdza się flip z wkładem z zestawu (mikrofibra) + ręcznik z ikei pod spód. w tej opcji nigdy przecieku nie miałam, a w kieszonce naughty baby z 3(!) wkładkami czasem się zdarzył

Ania B.
24-04-2010, 10:58
Mam Nature Babies Oszalamiającą (Micro Dizzy) i jest świetna na noc.
Z dużą wkładką mikofibrową od Wonderoosa i wełnianymi gatkami wytrzyma każdą noc.

Edit: Córze oczywiście ją zakładam, a ona już sporo siusia.

mama-igi-tata
29-04-2011, 14:02
a jednak znalazłam tu coś o nature babies. zastanawiałam się czy znacie te pieluchy. ja jestem zielona w temacie, ale jak znalazłam w bublu tenże biały otulacz rozm. L to nie omieszkałam zakupić. szczegół, że Ignac się już odpieluchował, będzie na zaś :)