PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie pieluszki dla 1,5 roczniaka, waga 12+



NEMO
11-07-2014, 09:01
Nie wiem czy był taki wątek, ale założę nowy, proszę o podpięcie gdyby temat już był poruszany.
Mój 1,5 roczny syn nie mieści się do niektórych kieszonek OS. Może macie doświadczenia, które mają najlepszą regulację i krój, żeby dziecko o wadze powyżej 12 kg mogło być wygodnie pieluchowane, jakieś ulubione pieluchy? i te, które są już niewygodne.
Ja mogę polecić BumGeniusy (regulacja super, niezawodność rewelacyjna) i Napime (jeśli chodzi o regulację w pasie i wysokość pieluszki, inna sprawa jeśli chodzi o przecieki, bo nie każdy lubi pieluchy bez przeszyć).

Judyta
11-07-2014, 09:09
Moj syn mieścił się bez problemów w kokosi, bumgenius, milovię i wonderoos. skończyliśmy pieluchować mniej więcej z wagą 13kg.

NEMO
11-07-2014, 09:31
u nas Kokosi są za płytkie (żałuję bardzo bo fajna kieszonka), Wondery mają trochę za małą regulację w pasie, ale jako jedyne wytrzymują poranny sik:-) (wkłady doskonałe dla starszego dziecka, żaden wkład nie ma takiej chłonności jak komplet Wonderów). Coś muszę pozmieniać, stąd ten wątek

kamilam
14-07-2014, 20:05
Moja córa do końca mieściła się w Kokosi (ma teraz nowy krój większy), bumgenius, tots bots easy fit, otulacze Flip, a z chinek alva baby z podwójnym rzędem kolorowych nap naprawdę duża chinka.

kustafa
14-07-2014, 20:31
Blueberry sa duze, podobne krojem do Bumgeniusa. Lulu Nature rozm. L oraz Ecobubs tez dopiero od 11kg wzwyż, ale trudno je dostać w PL

NEMO
15-07-2014, 22:31
Blueberry sa duze, podobne krojem do Bumgeniusa. Lulu Nature rozm. L oraz Ecobubs tez dopiero od 11kg wzwyż, ale trudno je dostać w PL
Ecobubs dwie ściągnęłam sobie z USA, rozmiar L, ale chyba do końca mi nie pasują, bo ten materiał się mechaci i zapinają się jak Grovia AIO odwrotnie.

kustafa
16-07-2014, 06:13
Ecobubs dwie ściągnęłam sobie z USA, rozmiar L, ale chyba do końca mi nie pasują, bo ten materiał się mechaci i zapinają się jak Grovia AIO odwrotnie.

Bo one wełniane są ;)

melodi
17-07-2014, 20:13
My mamy nadu, młody ma teraz 14 kg, mierzyłam jakiś czas temu obwód pieluchy i max 55 cm tam jest, więc jeszcze trochę pochodzimy. Ale to o obwód własnie a nie o kg chodzi, ani o wzrost :) Może zmierz mu także obwód i najwyżej popisz do producentów :)

Dorotal
10-08-2014, 10:23
Mój syn ma 7 m-cy i waży już prawie 12 kg, więc wątek mnie interesuje. Używamy otulacza Milovia, który bardzo kochamy, ale jest już na styk:( Może znacie coś równie miękkiego, podobnej jakości, ale większego? Mamy też dwa flipy, które jeszcze na trochę starczą ... Kupiłam ostatnio Bambino Mio 12-15 kg na rzep i jest fajnie duża, ale nie lubię jej bo jest strasznie sztywna i jakaś takaś wydaje się z plastiku ...? Kupiłam ją, bo miałam cudowne wspomnienie po Bambino Mio rozmiar S, która była wspaniale miękka i pojąć nie mogę, czemu te większe nie są z tego samego...

maroussia
18-08-2014, 23:18
Używałam tetrę muślinową i otulacze od kokosi.

karolciaczika
18-08-2014, 23:43
Najnowsze (te aktualnie w sklepie)otulacze pul od kokosi,kupiłam one size i spięty na najmniejszy rozmiar był większy od nappime i milovi rozpiętych na maxa i poszedł do sprzedania,bo chyba musiałabym ponad rok czekać żeby go zakładac

mamaHani
18-08-2014, 23:52
Mój syn ma 7 m-cy i waży już prawie 12 kg, więc wątek mnie interesuje. Używamy otulacza Milovia, który bardzo kochamy, ale jest już na styk:( Może znacie coś równie miękkiego, podobnej jakości, ale większego? Mamy też dwa flipy, które jeszcze na trochę starczą ... Kupiłam ostatnio Bambino Mio 12-15 kg na rzep i jest fajnie duża, ale nie lubię jej bo jest strasznie sztywna i jakaś takaś wydaje się z plastiku ...? Kupiłam ją, bo miałam cudowne wspomnienie po Bambino Mio rozmiar S, która była wspaniale miękka i pojąć nie mogę, czemu te większe nie są z tego samego...

odpisałam

Dorotal
02-10-2014, 15:16
na dzień dzisiejszy super sprawdzają się otulacze tots boots - duże, miękkie, nie przeciekają i dużo fajnych wzorów