PDA

Zobacz pełną wersję : Prostowanie nóżek



AnikaA
06-07-2014, 18:18
Dziewczyny zaczęłam moją przygodę z chustą. Nosimy się z córka na spacerach po plaży. Ale mam dwa problemy. Córka bardzo szaleje po zamotaniu. Próbuje prostować nóżki. Czy to oznacza, ze jest jej niewygodnie? Czy jest za słabo dociągnięta? Czy powinna mieć luz i możliwość manewru z nóżkami? Po pewnym czasie (max po 15 minutach) chusta nam się luzuje i postawa nie wygląda już za dobrze.

yena
06-07-2014, 21:38
A w jakim wieku jest Twoja corka?

Moj zaczyna wyprosty jak tylko stane w miejscu; )

AnikaA
06-07-2014, 23:11
Ma 4 miesiace. U mnie prostowanie jest nawet kiedy bardzo szybko ide, czy tancze, aby ja jakos ukolyslac.

czyżyk
07-07-2014, 00:00
Mój też tak robił. Wg mnie jeśli wiązanie jest zrobione poprawnie to nawet skaczący chuścioch go po 15 minutach nie rozwali. Nosisz w kieszonce?

edit: Pół biedy jeśli szaleje po zamotaniu. Gorzej kiedy szaleje w czasie motania ;)

AnikaA
07-07-2014, 07:43
W trakcie motania nie szaleje. Nawet czesto usmiecha sie od ucha do ucha, wiec wydaje mi sie, ze to lubi. :D

Czyli pewnie wiazanie nie takie. To pytanie dodatkowe. Czy chusta powinna byc w kazdym miejscu maxymalnie dociagnieta? Np ta czesc pod nozkami. Tutaj mam z reguly troche luzniej.

Nosze w kieszonce.

yena
07-07-2014, 11:01
Aniko, w każdym. nie powinno być żadnych luzów. :)