PDA

Zobacz pełną wersję : o poradę proszę:)



dorcik81
15-05-2009, 23:32
kurcze dziewczyny zgłupieje chyba :?
zamarzyła mi się chusta tkana (w pierwszym rzucie samoróbkę zrobiłam ale do d...się nadaje :evil: )
no i mam okazje to marzenie spełnić tylko nie wiem co wybrać...
jak do tek pory to w elastyku córę noszę więc o tkanych nie mam póki co zielonego pojęcia :hide:
girasole mi się okrutnie podobają :love: i bb fruit coctail (mam nadzieję,że nie przekręciłam nazwy jak tak to wybaczcie ale jest już późno i oczka się kleją :wink: )
wiem,że nie ma chusty idealnej ale chciałabym coś co się łatwo dociąga i dobrze nosi,przedział cenowy 200-250 zł długośc ok 5 m (wysoka dosyć jestem 173cm i do wieszaków nie należę rozm-40-42)

natasszzka87
16-05-2009, 07:21
Ile osób tyle będzie propozycji :) Ja zaczęłam od Nati, teraz testuje Zare z obydwu jestem zadowolona. Musisz się zastanowić czy chciałabyś chustę z cieńszego czy z grubszego materiału, czy nowa czy już złamana (używana brzydko brzmi :wink: ) chuste. zerknij na
viewforum.php?f=23 (http://www.chusty.info/forum/viewforum.php?f=23). Myślę,że rozświetli Ci temat jaka chusta :)

A wiele chust do sprzedaży mają dziewczyny na chustostraganie, jak już się zdecydujesz :)

dorcik81
16-05-2009, 11:38
dzięki,
poczytałam i mam jeszcze większy mętlik w głowie.
no cóż zdecydują chyba względy estetyczne :D :D

mart
16-05-2009, 12:18
wybieraj najpierw oczami:) czyli kolor.
a potem szukaj info, recenzji, opinii, zadaj pytania etc - tak jest zdecydowanie łatwiej.
nawet zdecydowanie się na producenta nic nie daje, bo didymos indio a didymos w paski to zupełnie różne chusty.

lori
17-05-2009, 19:35
wybieraj najpierw oczami:) czyli kolor.
a potem szukaj info, recenzji, opinii, zadaj pytania etc - tak jest zdecydowanie łatwiej.

dobrze Mart radzi
i tak pewnie nie jedna chustę będziesz mieć
po kilku kupnach, sprzedażach, pożyczeniach znajdziesz tą najlepszą (najlepsze;) dla siebie
powodzenia
kupuj chusty używane - znacznie taniej można kupić

dorcik81
02-06-2009, 10:20
odświeżam :D
pomacałam sobie w ostatnim czasie różne chusty(girasole,didki,nati o trochę tego było),ponosiłam sobie w tkanej(dzięki kamaal :kiss: ) i podjęłam decyzję.
oczyściłam domowe skarbonki i kupujemy nati sunset :D
tylko utwierdźcie mnie w przekonaniu,ze dobrze robię bo cały czas bije się z myślami...

mama_na_szóstkę
02-06-2009, 10:39
nati sunset to nasza pierwsza chusta. bylam z niej bardzo zadowolona. teraz lezy sobie z innymi rzeczami i czeka na kolejnego chuscioszka (nie mojego ;)) nie potrafię jej sprzedać 8))

Weraho
02-06-2009, 10:44
Wydaje mi sie, ze nati to fajny wybór- jakbym nie miała kasy na leosia kupilabym nati. Fajnie sie dociąga, dobrze nosi, ma piękne kolory.
A tak nawiasem ile waży Twoje dziecko?

domagda
02-06-2009, 10:50
Bardzo dobry wybór moim zdaniem, ja zaczynałam od Nati Kalahari, rodzaj ten sam, co sunset, tylko kolor inny. Nosi fajnie, łatwo się dociąga, dość szybko schnie po praniui łatwo się prasuje. I jeszcze te Nati potem dość łatwo sprzedać. Nie wiem jak to jest w sunset, w kalahari dla mnie na początku dużym ułatwieniem było to, że obie krawędzie różniły się zdecydowanie kolorem i nie musiałam za długo się zastanawiać, ze co ciągnąć przy dociąganiu. Tylko ja miałam rozmiar standard, czyli 4,6m(realnie miała więcej, nie pamiętam ile). Przy wzroście 170 i rozmiarze 44 była w sam raz.
Szkoda, że już jej nie mam :(

dorcik81
02-06-2009, 11:25
Wydaje mi sie, ze nati to fajny wybór- jakbym nie miała kasy na leosia kupilabym nati. Fajnie sie dociąga, dobrze nosi, ma piękne kolory.
A tak nawiasem ile waży Twoje dziecko?
ważyłam ją miesiąc temu i było 8200 teraz pewnie 9 kg dobija więc jest co nosić :lol:

dorcik81
02-06-2009, 11:34
wielkie dzięki kobitki kochane :kiss:
no kto lepiej zrozumie zakręconą chustomamę jak nie druga chustomama :lol: bo na męża w tej kwestii to liczyć nie mogę...
sorki za OT-Kasiu jak tam nasz smoczek?dasz radę?

Weraho
02-06-2009, 11:38
Wydaje mi sie, ze nati to fajny wybór- jakbym nie miała kasy na leosia kupilabym nati. Fajnie sie dociąga, dobrze nosi, ma piękne kolory.
A tak nawiasem ile waży Twoje dziecko?
ważyłam ją miesiąc temu i było 8200 teraz pewnie 9 kg dobija więc jest co nosić :lol:
No to nati na pewno jest lepszym wyborem niż girasol. :D

dorcik81
02-06-2009, 11:45
teraz to wiem,nie ma to jak pomacać różne szmatki :wink:

mama_na_szóstkę
02-06-2009, 12:16
sorki za OT-Kasiu jak tam nasz smoczek?dasz radę?


jeszcze tydzień mi został, a to duuużo czasu ;) :D

nemhain
02-06-2009, 17:16
Nati sa super :)

domagda
02-06-2009, 17:31
a, jeszcze osobiście nie miałam przyjemności poznać chusty Grasiol, ale słyszałam o nich dużo dobrego. Kolory mają bajeczne.

dorcik81
02-06-2009, 17:44
to fakt,kolorki piękne i są bajecznie mięciutkie :love:
ale moim zdaniem z racji tego,że są cienkie nadają się bardziej dla maluszków niż 9kg klocuszka :D